id: wpau6j

Na skradzione materiały charakteryzatorskie

Na skradzione materiały charakteryzatorskie

Nasi użytkownicy założyli 1 190 287 zrzutek i zebrali 1 254 759 146 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć, 


nazywam się Karolina Merta i jestem studentką ASP w Łodzi. Od kilku lat zdobywam doświadczenie na planach filmowych, spełniając przy tym moją największą pasję i realizując się w tym, co kocham.


rZIVvcmzY7rUumyA.jpg

Podczas ostatniego projektu, przy którym miałam okazję współpracować, wydarzyło się jednak coś, co w niemałym stopniu pokrzyżowało mi plany na najbliższą przyszłość i postawiło pod znakiem zapytania mój wkład artystyczny w kolejny film, przy którego powstaniu miałam pomóc. Otóż ostatniego dnia zdjęciowego została skradziona moja torba, w której znajdowały się wszystkie przybory służące mi do wykonywania pracy. Poszukiwania oczywiście nie przyniosły oczekiwanego efektu.


Pomijając fakt, że część znajdujących się w torbie rzeczy była prezentami o dużej wartości sentymentalnej, większość jednak jest mi niezbędna do tego, abym w dalszym stopniu mogła brać udział przy realizacji projektów filmowych. Tu rownież pojawia się problem, ponieważ najbliższy film, przy którego powstaniu miałam brać udział, ma miejsce już za dwa tygodnie. Nie chcę zawieść ekipy, z którą zdążyłam się zgrać oraz której wizji artystycznej w pełni ufam, postanowiłam więc zwrócić się do was o pomoc. Wierzę, że wspólnymi siłami uda nam się uzbierać kwotę potrzebną do zakupu nowych materiałów i urządzeń, która pozwolą mi w dalszym stopniu dokładać cegiełkę do powstawania polskich filmów.


Każdemu wpłacającemu z całego serduszka dziękuję, wierzę że dobra energia wraca i mam nadzieję że nikomu nie przydarzy się podobna sytuacja.


Karolina <3


6HDLe66qTnt6FHUm.jpg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 19

PS
Patrycja Skwarna
20 zł
IS
Irena Swadżba
ukryta
BO
BORAS
20 zł
 
Dane ukryte
100 zł
ZR
Zuzanna Rogula
100 zł
MM
Maciej
50 zł
BK
Bartłomiej Kalbarczyk
10 zł
MK
Michał Kurowski
10 zł
HS
Helena
40 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków