id: wpe48p

Wdzięczność za Dźwięczność

Wdzięczność za Dźwięczność

Nasi użytkownicy założyli 1 189 972 zrzutki i zebrali 1 254 162 633 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


Wdzięczność za Dźwięczność: Rozpoznanie i Wsparcie Tomka

***

Tomaszu Nguyen Viet - vel Dragomirze,

ta zrzutka jest od wszystkich, którzy mieli okazję rozpoznawać Cię podczas festiwalowych spotkań z muzyką na żywo i w towarzystwie Ducha Plemienia. Bo rozpoznając Ciebie, mogli rozpoznać też siebie.


t063d3284625d065.png 

Niewielu ma taki dar jak Dragomir, aby z lekkością inspirować ludzi do wypełnienia przestrzeni żywą muzyką i tańcem. To wymaga swoistego dodatkowego zmysłu, jak i wyjątkowego wyczucia, aby wejść w rolę dyrygenta i mistrza ceremonii.

 

Kto był, ten wie i pamięta, jak bardzo wspólne granie na żywo potrafi podnieść - dosłownie - Na Duchu. Bo przecież kosmos to energia i wibracja, która tworzy symfonię dźwięków, będących pozornym chaosem. Jednak dla uważnego ucha prawidłowości można wychwycić z matematyczną wręcz precyzją, wspólnie z melodią, która tworzy naszą plemienną pieśń. Tym właśnie zajął się Tomek.

 

Niewielu jeszcze to widzi, ale ci, którzy poczuli to całym swoim sercem zaczęli dołączać do ruchu Moje Plemię, inicjatywy, której Tomek jest Wodzem.

 

Tomku, swoją wizją i autentycznością zasiałeś ziarno idei, która wybudza nasze wspólne marzenia do zjednoczenia i działania jako jedność. Widzimy się - rozpoznajemy się.

 

I gdy ziarno pada na żyzny grunt, może wówczas wzbijać się bez ograniczeń ku przyszłości i realizacji pełnego potencjału, jaki drzemie w każdym z nas. Dlatego ta zrzutka jest nie tylko wyrazem wdzięczności za Twoją niezwykle ważną pracę, ale i dowodem na to, że ufamy kierunkowi, jaki obrałeś, aby wizja o naszej wspólnie wymarzonej przyszłości mogła dojść do pełni realizacji i wydała obfity plon.

 

Plemienna legenda Indian z Ameryki głosi, iż w czasach, gdy Kondor i Orzeł wspólnie poszybują na nieboskłonie, wówczas dojdzie do zjednania mądrości rdzennych Indian z cywilizacją białego człowieka. Moje Plemię jest ruchem, który zrodził się w Polsce, i jako Słowianie czujemy się też Indianami Europy - jednak zarazem reprezentantami białej rasy. Ruch plemienny dopiero zaczyna się tutaj formować a nasz Orzeł jest młody i pomimo swoich ambitnych planów nie wzbije się wysoko na niebie bez wsparcia swoich plemiennych sióstr i pobratymców. Zatem intencją niniejszej zrzutki jest aby pokazać, jak może działać społeczność w Duchu Jedności.

 

Zapraszamy do wsparcia na niniejszej zrzutce. Jeśli czujesz się częścią tego, co tworzy Tomek wraz z Moim Plemieniem, wyślij, w zgodzie ze swoją wewnętrzną Prawdą, Dar Obfitości <3

 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 9

 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
AN
ancia
50 zł
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
11 zł
AN
Ari
50 zł
JM
50 zł
NP
100 zł
KB
Kasia Bagieńska
100 zł

Komentarze 2

 
2500 znaków