id: wpe4jj

Na wolontariat w Kenii

Na wolontariat w Kenii

0 zł
z 10 000
0%
zakończona
28.02.2019r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 014 148 zrzutek i zebrali 1 060 440 693 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Mam 25 lat, skończone studia humanistyczne. Na co dzień pracuje jako asystent sprzedaży w sklepie odzieżowym, oraz odbywam wolontariat w miejskim schronisku dla bezpańskich psiaków. Od dziecka kocham Nosorożce. Fascynuje mnie w nich wszystko, począwszy od wyglądu, przez charakter, aż do sposobu odżywiania. Niestety, z uwagi na kłusownictwo ich sytuacja jest tragiczna. 3 z 5 gatunków jest KRYTYCZNIE zagrożona wyginięciem.. Wszystko za sprawą rogu, który w medycynie wschodu, uznawany jest za panaceum na wszelkie choroby. Jego cena rynkowa przewyższa cenę kokainy. Pomagam jak mogę, wspierając finansowo organizacje chroniące gatunek, edukuje i rozdaje ulotki. Niestety - to kropla w morzu. Chcę pomóc bardziej. Taką możliwość daje wolontariat w rezerwacie w Kenii. Mogłabym pomóc własnymi rękami, zaangażowaniem i ciężką pracą. To nie tylko praca ze zwierzętami, ale też edukowanie dzieci w szkołach, przygotowywanie posiłków, sprzątanie, patrolowanie okolicy.. Jednak koszty biletu, szczepień, a przede wszystkim samego pobytu, przewyższają moje możliwości finansowe. Odkładam ile mogę, ale to nadal za mało na takie przedsięwzięcie. Dlatego proszę o wsparcie. Liczy się każda, nawet najmniejsza wpłata, która zbliży mnie do wyjazdu..

English below:

Mam 25 lat i od dziecka kocham Nosorożce. Niestety, z uwagi na kłusownictwo ich sytuacja jest tragiczna. 3 z 5 gatunków jest KRYTYCZNIE zagrożona wyginięciem. Pomagam jak mogę, wspierając finansowo organizacje chroniące gatunek, edukuje i rozdaje ulotki. Niestety - to kropla w morzu. Chcę pomóc bardziej. Taką możliwość daje wolontariat w rezerwacie w Kenii. Mogłabym pomóc własnymi rękami, zaangażowaniem i ciężką pracą. To nie tylko praca ze zwierzętami, ale też edukowanie dzieci w szkołach, naprawa ogrodzeń, patrolowanie okolicy.. Jednak koszty biletu, szczepień i sprzętu przewyższają moje możliwości finansowe. Odkładam ile mogę, ale to nadal za mało na takie przedsięwzięcie. Dlatego proszę o wsparcie. Liczy się każda, nawet najmniejsza wpłata, która zbliży mnie do wyjazdu..

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!