id: wphwhn

Jestem osobą niepełnosprawną i pojawiła się moja szansa na zwiedzenie Europy

Jestem osobą niepełnosprawną i pojawiła się moja szansa na zwiedzenie Europy

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 188 755 zrzutek i zebrali 1 252 090 083 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbieram na zakwaterowanie oraz koszty wyżywienia na podróż, ponieważ sam niestety nie dam rady na to zarobić poprzez inne wydatki.

Witam wszystkich zrzutkowiczów! :)

Mam na imie Robert i należe do osób niepełnosprawnych. Przez chore prawe biodro i lewą rzepkę w kolanie chodzę o lasce. Z chorym biodrem walczę od urodzenia ponieważ mam dysplazję stawu biodrowego prawego. Wczoraj (14.10.2019) pojawiła się moja szansa na zwiedzenie Europy poprzez dostanie się do programu DiscoverEU.

Czym jest DiscoverEU?

Jest to projekt Unii Europejskiej w którym po wybraniu na listę Laureatów mamy możliwość podróżowania koleją do innych krajów Unii Europejskiej. Największą zaletą dostania się do listy Laureatów jest to, Iż Unia Europejska wykupi takiej osobie bilet do kraju który chce zwiedzić.

O mnie

Na co dzień zajmuje się Fotografią. Mam zamiar wiązać z tym zawodem swoją przyszłość. Jedno z moich przykładowych zdjęć możecie zobaczyć Państwo po prawej stronie. Bardzo chciałbym rozwinąć się w tym kierunku i uważam, że podróż po Europie będzie ku temu dobrym rozwiązaniem.

Jaki jest więc Cel zrzutki?

Co prawda Unia Europejska funduje przejazdy, ale tylko w formie biletów do krajów. Sprawa zakwaterowania w danym kraju i wyżywienia zależy tylko i wyłącznie od osoby podróżującej. Samemu zarabiając aktualnie na leczenie i rechabilitację bardzo zaskoczył mnie fakt że dostałem się do tego projektu. Niestety mam czas jedynie do 31 października, aby określić cel swojej podróży. Jako że nie zdążę zdobyć funduszy do tego czasu zwracam się z prośbą o pomoc do was drodzy zrzutkowicze :) Będe naprawdę wdzięczny za każdą złótówkę która trafi na cel mojej zrzutki, a jeżeli wszystko się uda i zrzutka zostanie zakończona. Obiecuje dać relację z udanego wyjazdu :) Dziękuję!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

JZ
Jakub Zub
5 zł
KO
Kornel
5 zł
MK
Maciej Kubiak
3 zł
 
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!