id: wpjtuh

Na badania genetyczne i dalsze leczenie

Na badania genetyczne i dalsze leczenie

Nasi użytkownicy założyli 1 190 088 zrzutek i zebrali 1 254 426 380 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam, jestem Krystian. Mam 16 lat.

Od urodzenia choruję na padaczkę lekooporną. Obecnie przyjmuję trzy różne leki, które niezbyt działają. Jestem pod opieką lekarza neurologa. Trzy lata temu dowiedziałem się, że mam guz w kości przedramienia, badania wykazały, że jest to nowotwór. Przeszedłem operację. Na szczęście wyniki histopatologii wykazały, że guz ten był łagodny. Obecnie jestem bez przerzutu.

Od niedawna jestem pod opieką lekarza genetyka. Lekarze podejrzewają, że obie te choroby mogą mieć podłoże genetyczne. Szczególnie nowotwór, ponieważ w mojej rodzinie ta choroba dominuje.

Miałem wykonane badania genetyczne refundowane przez NFZ, lecz to nie wystarczy. Lekarz genetyk zalecił wykonanie badań genetycznych u mnie i u mojej mamy Agaty. Badania te są bardzo drogie. Kosztują 8 000 zł, ponieważ nie są refundowane.

Nie ma jeszcze określonej formy badań: będą one wykonywane na miejscu w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr. 2 w Rzeszowie i wysyłane specjalnym transportem medycznym, bądź będziemy zmuszeni jechać do Warszawy, co będzie generowało kolejne koszty.

Ze względu na naszą obecną sytuację materialną nie jesteśmy w stanie pokryć kosztów tego badania. Badania te są dla mnie niezwykle ważne, ponieważ umożliwią mi dalsze leczenie.

Z góry dziękuję za każde wpłacone pieniądze.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 132

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!