id: wrejs6
Remont domu po pożarze
Remont domu po pożarze
Aktualności1
-
Po opini Inżyniera Budowlanego dom nadaje się do całkowitej rozbiórki i postawienia nowego budynku. Dlatego mamy nadzieję że uda się zebrać cel żebyśmy mogli wrócić do nowego domu bardzo. Dziękujemy za waszą każdą pomoc
Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.
Opis zrzutki
Dnia 11 listopada 2021 roku o godzinie 9 30
Spłonął mój rodzinny dom.
Ogień i tysiące litrów wody wpompowanych przez Straż Pożarną zniszczyły doszczętnie nasz dom w którym mieszkałam z dwójką dzieci i mężem.
Straty są trudne do oszacowania. Na pewno potrzebne będzie kilkuset tysięcy złotych, żeby przystąpić do odbudowy zniszczeń.
Od Pana Burmistrza Mirska otrzymaliśmy tymczasowe zakwaterowanie w Mirsku, za co bardzo dziękujemy.
Jest nam wszystkim bardzo ciężko odnaleźć w tej sytuacji,którą los nam zesłał.
Nie potrafię opisać słowami co czuje nasza rodzina .
Na chwilę obecną jest za wcześnie na podejmowanie jakich kolwiek decyzji .
Staliśmy się całkowicie bezradni wobec tej tragedi co nas spotkała.
Czujemy się jak by przez życie nasze przeszło piekło.
Nie łatwo jest prosić o wasza pomoc.,ale nie znajdujemy innego sposobu na uzbieranie funduszy na odbudowę nowego domu
Spłonął mój rodzinny dom.
Ogień i tysiące litrów wody wpompowanych przez Straż Pożarną zniszczyły doszczętnie nasz dom w którym mieszkałam z dwójką dzieci i mężem.
Straty są trudne do oszacowania. Na pewno potrzebne będzie kilkuset tysięcy złotych, żeby przystąpić do odbudowy zniszczeń.
Od Pana Burmistrza Mirska otrzymaliśmy tymczasowe zakwaterowanie w Mirsku, za co bardzo dziękujemy.
Jest nam wszystkim bardzo ciężko odnaleźć w tej sytuacji,którą los nam zesłał.
Nie potrafię opisać słowami co czuje nasza rodzina .
Na chwilę obecną jest za wcześnie na podejmowanie jakich kolwiek decyzji .
Staliśmy się całkowicie bezradni wobec tej tragedi co nas spotkała.
Czujemy się jak by przez życie nasze przeszło piekło.
Nie łatwo jest prosić o wasza pomoc.,ale nie znajdujemy innego sposobu na uzbieranie funduszy na odbudowę nowego domu
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.
Powodzenia !
dziękujemy