Zrzutka na działalność kulturalną Fundacji Ad Operam w Krakowie ID: ws7etm

202 zł z 5 000 zł

4%

202 zł

z 5 000 zł

zakończona

31.12.2018r

3

wspierających
4%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Fundacja Promocji Kultury i Sztuki Ad Operam działa od 2015 roku i zorganizowała od tego czasu wiele koncertów młodych wykonawców muzyki nie tylko klasycznej. Nasi podopieczni są, mimo młodego wieku, wykształconymi muzykami, po wielu latach edukacji w swojej specjalności, w tym już po muzycznych studiach wyższych. Aby rozwijać swoją działalność potrzebujemy nieustająco wsparcia finansowego. Potrzebne jest nam ono przede wszystkim na koszty utrzymania organizacji, zrzeszającej już blisko 50 artystów, jak również na pokrycie środków własnych przy ubieganiu się o dotację z instytucji publicznych.

Fundacja Promocji Kultury i Sztuki Ad Operam działa od 2015 roku i zorganizowała od tego czasu wiele koncertów młodych wykonawców muzyki nie tylko klasycznej. Nasi podopieczni są, mimo młodego wieku, wykształconymi muzykami, po wielu latach edukacji w swojej specjalności, w tym już po muzycznych studiach wyższych.

Aby rozwijać swoją działalność potrzebujemy nieustająco wsparcia finansowego. Potrzebne jest nam ono przede wszystkim na koszty utrzymania organizacji zrzeszającej już blisko 50 artystów, jak również na pokrycie środków własnych przy ubieganiu się o dotację z instytucji publicznych (o które jest w naszym kraju bardzo ciężko). Wszyscy pracownicy tworzący naszą organizację pracują od początku charytatywnie, jednak pewnych kosztów nie jesteśmy w stanie przeskoczyć.

Za darowizny na naszą działalność chętnie podziękujemy osobiście lub publicznie lub zrewanżujemy się w inny sposób. W celu zapoznania się z naszą działalnością zapraszamy na:

- stronę internetową Fundacji: http://adoperam.com.pl/

- fun page na Facebooku: https://www.facebook.com/fundacjaadoperam/

- nasz kanał na You Tube: https://www.youtube.com/channel/UCYkbAO_ql6BryAcWunodhCQJuż teraz serdecznie dziękujemy za każdą pomoc :)

Nie możesz pomóc finansowo?

Z wdzięcznością przyjmiemy każdą pomoc rzeczową i ludzką, w szczególności brakuje nam:

- miejsc na próby do koncertów,

- sprzętu nagłośnieniowego lub oświetleniowego i scenicznego,

- możliwości wypożyczenia przenośnych instrumentów klawiszowych,

- pomocy w druku programów,

- cateringu, napojów,

- zaangażowania w pracę Fundacji - promocję koncertów, rozwieszania plakatów, pozyskiwania środków, pomocy organizacyjnej :)

Nasz adres mailowy: [email protected]

Serdecznie zapraszamy do wspólnego działania w imię kultury! :)

Wpłacający3

I
IWONA MYŚLIWIEC
200 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

437 661 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?