id: ktrrhd

Wsparcie potrzebne na rehabilitację

Wsparcie potrzebne na rehabilitację

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
5 631 zł
z 20 000
28%
19 dni
do końca
25
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 014 218 zrzutek i zebrali 1 060 557 233 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć Wam!


Mam 43 lata i zostalam już mocno doświadczona przez życie.


Pomimo braku sprawności fizycznej, przykucia do łóżka i codziennej walki z chorobą, pragnę być pełna wiary i nadziei na wyzdrowienie. Postanowiłam napisać do Was kilka słów, ponieważ ufam w moc internetu i życzliwość ludzi. Pragnę, by moja sytuacja ujrzała światło dzienne, bo potrzebuję wsparcia w dążeniu do zdrowia. Z góry dziękuję za udostępnienie mojego wpisu. 


Choroba, jaką jest stwardnienie rozsiane (SM), postawiła mnie w niełatwej sytuacji odcinając mnie od sprawności i bycia niezależną. Od kilku lat jestem osobą leżącą, która nie jest w stanie samodzielnie usiąść na łóżku. W tej chorobie głównie doskwiera mi ogromna spastyka, która pomimo przyjmowanych leków, uniemożliwia mi wykonywanie podstawowych czynności życia codziennego samodzielnie. Ku zaskoczeniu wszystkich, jestem osobą, która mieszka sama i muszę korzystać z pomocy opiekunek, które przychodzą do mnie 4 razy dziennie, aby pomóc mi w zaspokojeniu moich podstawowych potrzeb.


W wyniku szerokich konsultacji ze specjalistami do spraw rehabilitacji, uzyskałam zapewnienie, iż istnieje ogromna szansa na znaczącą poprawę mojej sprawności. Warunek jest tylko jeden: codzienna, wielotygodniowa rehabilitacja. Dlatego, aby osiągnąć choć częściową poprawę stanu zdrowia, potrzebuję Waszej pomocy.

Mam dwa marzenia, jedno ogromne, drugie trochę mniejsze i dlatego właśnie powstała ta zrzutka.


Marzę ogromnie o wyjeździe do specjalistycznego ośrodka rehabilitacyjnego, gdzie będzie możliwe prowadzenie intensywnej terapii, która pozwoli mi poprawić komfort życia.


Marzę również o tablecie, który da mi możliwość poznawania nowych rzeczy, rozwijania swoich pasji i kontaktu z bliskimi. Tablet będzie dla mnie jak większe od telefonu okno na świat.


Proszę, jeśli macie ochotę i możliwość, dołączcie do tej zrzutki. Każda nawet najmniejsza wpłata ma ogromne znaczenie. Wasza pomoc sprawi, że poczuję się bardziej niezależna i spełniona.

Wierzę, że z Waszym wsparciem uda mi się osiągnąć choćby małe postępy w rehabilitacji i odzyskać nawet niewielką poprawę mojego stanu zdrowia, która jest dla mnie równie ważna co wyżej wymienione marzenia.

Dziękuję, że jesteście, że mogę liczyć na Was w tej walce i za Wasze serca pełne życzliwości. Razem możemy zdziałać cuda!Życzę Wam mnóstwo uśmiechu, miłości i spełnienia marzeń, tak jak ja marzę o moim wymarzonym tablecie!


Pozdrawiam Was serdecznie !

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 25

 
Dane ukryte
3 000 zł
 
Dane ukryte
30 zł
JK
Joanna Kaliszan
150 zł
MK
ukryta
IA
Izabella Abramowska- Johansson
150 zł
IW
Iwona
150 zł
 
Dane ukryte
20 zł
IZ
Iwona Zakrzewska
50 zł
DM
Beata
50 zł
LO
Lolek
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!