Wsparcie dla Aurelci ! "Wypędzamy nowotwór" ID: wugy4u

13 688 zł z 25 000 zł

54%

13 688 zł

z 25 000 zł

24 dni

do końca

104

wspierających
54%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Witam Cię. Zbieramy pieniążki dla mojej córki Aurelii, na wsparcie leczenia, rehabilitację i inne koszta związane z "wypędzeniem nowotworu".

- NASZA HISTORIA

Wszystko zaczęło się w dniu 06.12.2019 gdy wszystkie dzieci, cieszą się z otrzymanych prezentów, my niestety dostaliśmy informację o rozwijającym się nowotworze. Trafiliśmy do Szpitala Uniwersyteckiego nr.1 Im. Doktora Antoniego Jurasza w Bydgoszczy na Oddział Onkologii Dziecięcej. Wówczas rozpoczęła się nasza walka o zdrowie mojej córci. Aurelia jest bardzo wesołą dziewczynką. Przyjacielska i energiczna, zawsze pełna życia. Niestety w tym dniu, wiele się dla naszej całej rodziny zmieniło. Rozpoczęło się leczenie, które niestety ma swój burzliwy przebieg. Pomimo wielu dolegliwości i daleko idących skutków chemioterapii, udaje się nam wszystkim pomału "wypędzać nowotwór". Aurelia oczywiście wymaga całodobowej opieki i wsparcia, jesteśmy z nią codziennie ,od rana do wieczora, w dzień i w nocy.

NA CO ZBIERAMY

Potrzebujemy funduszy na dalszą walkę , leki , dojazdy i inne koszta związane z poprawą zdrowia naszej Aurelci. Pięknie dziękujemy wszystkim tym , którzy już nam pomagają i wspierają , zachęcam Cię Abyś dołączył do naszej grupy - ludzi którzy postanowili "wypędzić nowotwór".

Dziękuje za dokonane wpłaty oraz za udostępnianie!! Pamiętajcie jednak aby na co dzień dzielić się dobrym słowem , oddawać krew i zarejestrować się jako dawca szpiku. Czasami uratowanie czyjegoś życia jest w twoich rękach!

Aktualności1

  • Witajcie! Na wstępie, chcemy wszystkim PODZIĘKOWAĆ Z CAŁEGO SERCA za wasza pomoc i wsparcie. Mamy pierwsze wyniki ze zbiórki krwi - Zgłosiło się 33 osoby, 23 mogły oddać krew, co łącznie dało nam 10l i 350ml. Dziękujemy!!!!

Wpłacający104

W
Wiktor Sosnowski licytacja Beza Pavlova
161 zł
TL
Tomek Liwcza licytacja
150 zł
GZ
Grażyna Zielonka
50 zł
J
Joanna Olejnik Licytacja Czajnik
101 zł
ES
Ela Stróż
200 zł
HS
Hugh Strange
ukryta
P
Paulina Brzezinska licytacja lancuszek
100 zł
PG
Piotr Gorzkiewicz
100 zł
AW
Anna wiśniewska - wygrana licytacja
190 zł
K
Kasia
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

418 062 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?