id: wsrpwa

Skarga do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka na dyskryminację ojca w Sądach

Skarga do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka na dyskryminację ojca w Sądach

Nasi użytkownicy założyli 1 188 206 zrzutek i zebrali 1 250 858 725 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzień dobry. 

Po siedmiu latach przyszedł kres mojej nierównej walki z Wymiarem Sprawiedliwość. Zostałem zdyskryminowany oraz zniszczony w świetle prawa. Prawa Rodzinnego i opiekuńczego, które w naszych czasach, zabrnęło zbyt daleko od realiów i potocznego rozumienia Kodeksu Rodzinnego. Cytując jednego z nas - sędziowie w interpretacji prawa rodzinnego polecieli tak daleko, że przestali to prawo rozumieć.


Od trzech lat nie widzę się z moją córką - Sąd, mając narzędzia i środki nie wyegzekwował kontaktów, łamiąc tym samym obowiązujące prawo. Do dyskryminacji, jak i naruszeń prawa - w świetle prawa, doszło kilka razy, w różnych toczących się sprawach okołorozwodowych. 


Kiedy miarka się przebrała, postanowiłem wyjść poza prawo krajowe i poszukać pomocy w Europejskim Trybunale Praw Człowieka. Przygotowanie SKARGI przez profesjonalistę kosztowało mnie 4920 zł. brutto, na co przedkładam faktury uiszczenia powyższej kwoty. 


Niestety, ale mocno nadszarpnęło to moje finanse, które i tak były umniejszone przez pogorszenie się stanu zdrowia (dwa zawały wynikłe bezpośrednio przez procedowaną sprawę rozwodową przed Sądem Okręgowym we Wrocławiu, jak i wszystkie okołorozwodowe w Sądzie Rejonowym również we Wrocławiu). 


Dla przykładu, Sąd Okręgowy zasądził alimenty w wysokości 80% miesięcznych dochodów, pozbawiając mnie tym samym możliwości zakupu leków i tym samym leczenia, przyczyniając się do znacznego pogorszenia i tak słabego zdrowia - w chwili obecnej jestem na zwolnieniu L-4 co skutkuje wydatkami jedynie na alimenty w wysokości pobieranego świadczenia chorobowego z ZUS. 


Podobnych sytuacji w okresie siedmiu lat było mnóstwo. Sąd, doprowadził mnie do sytuacji, w której zmuszony byłem zrezygnować z profesjonalnego pełnomocnika w toczących się sprawach, dotyczących dzieci - co stanowi mechanizm uniemożliwiania ojcom dostępu do należytej ochrony prawnej. Takie sytuacje powodują, że Sądy mogą robić z ojcami co im się żywnie podoba. 


Dlatego serdecznie zachęcam do wsparcia, które będzie kolejną wrocławską cegiełką do walki z dyskryminacją i systemem, nastawionym na wykluczenie ojców z życia własnych dzieci. 


Celem złożenia Skargi jest dobro wszystkich ojców pokrzywdzonych przez system sądowy i przetarcie szlaku dla normalności, jaką powinno być DOBRO NASZYCH DZIECI. Po skutecznym rozpatrzeniu przez ETPCz treść pozwu będzie udostępniona aby każdy z Was mógł zainteresować Trybunał swoim przypadkiem.


*Kwota zrzutki jest powiększona do kwoty zaciągniętego kredytu.


Pozdrawiam i z góry dziękuję

Krzysztof Jacyna


Zrzutka jest pod patronatem:

Porozumienia Ojców - zrzeszającego drobne grupy ojców w całej Polsce oraz

Skarga.com - gazety społeczno - prawnej


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 9

MT
Mariooo Tata
70 zł
AL
Arek
50 zł
RS
Remigiusz Strecker
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
SW
Sebastian
20 zł
PI
Piotr
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!