id: wsrpwa

Skarga do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka na dyskryminację ojca w Sądach

Skarga do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka na dyskryminację ojca w Sądach

Nasi użytkownicy założyli 912 320 zrzutek i zebrali 874 283 662 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzień dobry. 

Po siedmiu latach przyszedł kres mojej nierównej walki z Wymiarem Sprawiedliwość. Zostałem zdyskryminowany oraz zniszczony w świetle prawa. Prawa Rodzinnego i opiekuńczego, które w naszych czasach, zabrnęło zbyt daleko od realiów i potocznego rozumienia Kodeksu Rodzinnego. Cytując jednego z nas - sędziowie w interpretacji prawa rodzinnego polecieli tak daleko, że przestali to prawo rozumieć.


Od trzech lat nie widzę się z moją córką - Sąd, mając narzędzia i środki nie wyegzekwował kontaktów, łamiąc tym samym obowiązujące prawo. Do dyskryminacji, jak i naruszeń prawa - w świetle prawa, doszło kilka razy, w różnych toczących się sprawach okołorozwodowych. 


Kiedy miarka się przebrała, postanowiłem wyjść poza prawo krajowe i poszukać pomocy w Europejskim Trybunale Praw Człowieka. Przygotowanie SKARGI przez profesjonalistę kosztowało mnie 4920 zł. brutto, na co przedkładam faktury uiszczenia powyższej kwoty. 


Niestety, ale mocno nadszarpnęło to moje finanse, które i tak były umniejszone przez pogorszenie się stanu zdrowia (dwa zawały wynikłe bezpośrednio przez procedowaną sprawę rozwodową przed Sądem Okręgowym we Wrocławiu, jak i wszystkie okołorozwodowe w Sądzie Rejonowym również we Wrocławiu). 


Dla przykładu, Sąd Okręgowy zasądził alimenty w wysokości 80% miesięcznych dochodów, pozbawiając mnie tym samym możliwości zakupu leków i tym samym leczenia, przyczyniając się do znacznego pogorszenia i tak słabego zdrowia - w chwili obecnej jestem na zwolnieniu L-4 co skutkuje wydatkami jedynie na alimenty w wysokości pobieranego świadczenia chorobowego z ZUS. 


Podobnych sytuacji w okresie siedmiu lat było mnóstwo. Sąd, doprowadził mnie do sytuacji, w której zmuszony byłem zrezygnować z profesjonalnego pełnomocnika w toczących się sprawach, dotyczących dzieci - co stanowi mechanizm uniemożliwiania ojcom dostępu do należytej ochrony prawnej. Takie sytuacje powodują, że Sądy mogą robić z ojcami co im się żywnie podoba. 


Dlatego serdecznie zachęcam do wsparcia, które będzie kolejną wrocławską cegiełką do walki z dyskryminacją i systemem, nastawionym na wykluczenie ojców z życia własnych dzieci. 


Celem złożenia Skargi jest dobro wszystkich ojców pokrzywdzonych przez system sądowy i przetarcie szlaku dla normalności, jaką powinno być DOBRO NASZYCH DZIECI. Po skutecznym rozpatrzeniu przez ETPCz treść pozwu będzie udostępniona aby każdy z Was mógł zainteresować Trybunał swoim przypadkiem.


*Kwota zrzutki jest powiększona do kwoty zaciągniętego kredytu.


Pozdrawiam i z góry dziękuję

Krzysztof Jacyna


Zrzutka jest pod patronatem:

Porozumienia Ojców - zrzeszającego drobne grupy ojców w całej Polsce oraz

Skarga.com - gazety społeczno - prawnej


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 9

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!