id: wt6sb6

Dla rodziny Karoliny Pytt

Dla rodziny Karoliny Pytt

Nasi użytkownicy założyli 912 534 zrzutki i zebrali 874 665 855 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

  • https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/lodz/morderstwo-karoliny-z-dzierzgowa/vh8ystn?tpcc=fb_fakt&utm_campaign=post&utm_content=0926f8b0-f884-5e8e-9a1c-118f7e733fef&utm_medium=social&utm_source=fb_fakt
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witamy,

Jesteśmy rodziną zamordowanej w brutalny sposób Karoliny Pytt.

Karolina wychowywała się w pełnej, normalnej, kochającej rodzinie. Mimo, iż nie była rodziców biologiczną córką, traktowali ją ja by była ich dzieckiem poczętym z wielkiej miłości.

Karolina została zaatakowana nożem, gdy kosiła trawę, przed własnym domem. Napastnik zadał jej ponad 20 ciosów. Bliscy próbowali ją reanimować, bezskutecznie. Zmarła na rękach brata.

Rodzice Karoliny nie są zamożnymi ludźmi: mama pracuje jako kasjerka w markecie, tata pracuje dorywczo. Wychowują syna, który był jak rodzony brat Karoliny.

Jest wiele życzliwych osób, które starają się im pomóc w tej jakże ciężkiej sytuacji. Jest także kancelaria prawnicza, która zaoferowała swoją pomoc rodzinie Karoliny, aby osoba, która popełniła ten straszny czyn odpowiedziała za to co zrobiła. Kancelaria pisze wszystkie pisma, pozwy, wezwania, pełnomocnictwa - robi to z czystej dobrej woli, nie biorąc za to nawet złotówki. Nasza rodzina bardzo chce brać czynny udział w procesie sądowym jako oskarżyciel posiłkowy i pomoc mecenasa jest w tej sytuacji niezbędna, byśmy mogli zrozumieć wszystkie zawiłości prawne i by podczas rozprawy wspierał nas jako oskarżycieli posiłkowych.

Niestety wyjazdy mecenasa na każde przesłuchanie, na każdą sprawę i czynności wykonywane podczas wyjazdów już kosztują. I tu pojawia się problem, ponieważ rodziców Karoliny na to nie stać.

Dlatego zwracamy się (jako najbliższa rodzina) z ogromną prośbą o choćby jak najmniejsze wsparcie z Państwa strony (dla nas każda złotówka ma ogromną wartość). Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów wyjazdów mecenasa, na nic więcej.

Wierzę, że jest w nas siła, aby pomóc tej rodzinie.

Z góry serdecznie dziękujemy za każdą najmniejszą wpłatę.


Poniżej przytoczę kilka cytatów z ostatniej drogi:

"- Nie ma dla rodzica większej tragedii niż pochówek własnego dziecka. I to tak młodego – dodawał kapłan. - Ale pamiętajmy, że to Bóg decyduje, kiedy kończymy ziemskie życie i w jakich następuje to okolicznościach."

"W ostatnim słowie nad grobem zmarłej, jeden z jej znajomych wspominał koleżankę: - Byłaś dla nas Karolcią - mówił. - Taką będziemy cię pamiętać. Zawsze uczynną, pomagającą innym, uśmiechniętą. Pozostaniesz w naszej pamięci na zawsze. Teraz przeniosłaś się do innego, lepszego wymiaru. Żegnaj..."

"Zginęłaś jak ścięty kwiat"


Jednakże chcielibyśmy poinformować, że pieniądze, które zostaną po dokonaniu wszelkich opłat zostaną wpłacone na rzecz osoby potrzebującej, bądź fundacji. Dla osób zainteresowanych do wglądu będą faktury wystawione przez mecenasa, oraz kwota która została w całości wpłacona.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 156

preloader