id: wtavye

Eurowizja.org - wyjazd do Malmö

Eurowizja.org - wyjazd do Malmö

Nasi użytkownicy założyli 1 166 692 zrzutki i zebrali 1 213 485 521 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jedziemy do Malmö!


Jak co roku, redakcja portalu Eurowizja.org przy Stowarzyszeniu Miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji OGAE Polska będzie relacjonować Eurowizję prosto z serca wydarzeń. Tegoroczna, 68. edycja widowiska odbędzie się w Szwecji po zwycięstwie Loreen z utworem "Tattoo".


Wspólnie z naszymi odbiorcami i odbiorczyniami przeżywamy w maju najwspanialsze emocje. Rok temu w Liverpoolu stało się to możliwe właśnie dzięki Wam! Nieoceniona pomoc w postaci ponad 80 cegiełek przyczyniła się do tego, że powstał szereg materiałów: od wywiadów z uczestnikami, przez relacje w mediach społecznościowych, po transmisje na żywo.


Jak będzie tym razem? Ze względu na stale wysokie koszty relacjonowania Konkursu Piosenki Eurowizji i trzyosobową reprezentację redakcji w Centrum Prasowym w Malmö zdecydowaliśmy się na ponowne uruchomienie zrzutki. To jedyna możliwa forma wsparcia finansowego dla naszego zespołu poza ograniczonymi funduszami budżetowymi OGAE Polska. Jako część Stowarzyszenia nie mamy możliwości monetyzowania naszej pracy, a wszystko, co robimy przez 365 dni w roku, powstaje z miłości do Eurowizji i poczucia misji wobec naszej społeczności.


Jeśli masz ochotę podzielić się kilkoma złotówkami – wesprzyj zespół Eurowizja.org i przyczyń się do pokrycia chociaż części kosztów realizacji niepowtarzalnych relacji prosto ze Szwecji! Już teraz dziękujemy za okazane wsparcie, dobre słowo i ogromną aktywność w rozmaitych miejscach. Wszystkim osobom obserwującym nasze działania życzymy jak najlepszej Eurowizji 2024! #UnitedByMusic

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 94

AN
Anna
100 zł
AS
Aneta Stanaszek
70 zł
 
10 zł
MM
Marta
10 zł
 
Dane ukryte
20 zł
EW
Esti
JS
Jadwiga Sordyl
30 zł
MR
Mateucho
50 zł
KK
Kasia&Marcel
100 zł
BG
Basia
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków