id: wtdz8e

Rozwój i działalność portalu Infoszach

Rozwój i działalność portalu Infoszach

1 421 zł 
z 4 000 zł
35%
zakończona 30.06.2021r
22 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Szachowy serwis informacyjny Infoszach działa od 2016 roku i ma charakter niekomercyjny. 

Prowadzimy ten projekt z miłości do szachów i mimo działania na zasadzie wolontariatu, nasz zespół stale się powiększa. Regularnie publikujemy artykuły, newsy, filmy i prowadzimy transmisje z ważnych wydarzeń szachowych. W tym roku, między innymi, przeprowadziliśmy transmisję, którą jednocześnie oglądało ponad 2000 osób i przez długi czas był to rekord polskojęzycznej transmisji szachowej. 

 

Na co idą wydatki?

Choć może tego nie widać, ponosimy stałe koszty związane np. z utrzymaniem serwera, domeny czy też wpadają nam często przeróżne drobne wydatki, aby stale ulepszać jakość naszych działań. Zakupiliśmy kamerki internetowe, mikrofony oraz półprofesjonalny sprzęt do nagrań np. w terenie.

 

i153814aa5255b15.jpegNa szachownicy część zeszłorocznych zakupów - cena tych kilku produktów to 3500zł, a z okablowaniem, zapasową baterią itp. to około 4000zł

 

Zawsze szukamy rozwiązań niskobudżetowych, ale nie wszystko jednak możemy zrobić dobrze domowymi sposobami. Niektóre rzeczy trzeba kupić: profesjonalne narzędzia do nagrań i montażu nie są tanie. Konieczne jest wykupienie licencji nie tylko na programy, ale także materiały graficzne. Ulepszanie strony internetowej wymaga specjalistycznych konsultacji. Chętnie kupilibyśmy też więcej firmowych gadżetów, które moglibyśmy rozdawać w naszych konkursach czy turniejach. 

 

x6ed8bf7da3fc0fe.jpeg

W tym roku rozdaliśmy 20 maskotek dzieciom, między innymi w naszym konkursie rysownicznym. Dodatkowo, planujemy zakup kubków, które posłużyłyby zarówno zespołowi, jak i jako nagrody w rozmaitych konkursach.


Wszystko co dotąd osiągnęliśmy było możliwe dzięki Waszemu wsparciu - 100% pozyskanego budżetu zostało zainwestowane w sprzęt, narzędzia i działania promocyjne.


b07599e188ff2761.png

Na co przeznaczymy zebrane środki?

 

Do zespołu cały dołącza wielu młodych szachistów, którzy chcą prowadzić dla Was relacje na żywo z Olimpiad, Mistrzostw Świata i innych wydarzeń z szachowego świata. Do zachowania odpowiedniej jakości transmisji potrzeba sprzętu. Chcielibyśmy wyposażyć kilka nowych osób o zestaw kamery z mikrofonem. Oto przykładowe ceny takich zestawów:


 

Wtyczki i programy do odpowiedniego prowadzenia strony, tworzenia grafik i zapewniania bezpieczeństwa również kosztują (dostęp do poniższych licencji wykupuje się na rok):


Bonusy za wpłaty


W ramach podziękowania za wpłaty przygotowaliśmy kilka progów, po których osiągnięciu przygotujemy dla Was wyjątkowe materiały:

  • 1000zł - Trzeci odcinek na kanale YouTube z serii "Jak pokonać arcymistrza" - już dostępny!
  • 1500zł - Piotr Nguyen przeprowadzi transmisję ze swojej szachowej biblioteczki
  • 2000zł - Artykuł - poradnik "Jak analizować partie szachowe"
  • 2500zł - Mała Niespodzianka!
  • 3000zł - Symultana z Antonim Szustakowskim dostępna dla wszystkich zrzutkowiczów
  • 3500zł - Dokończymy film historyczny o Mikhaile Talu
  • 4000zł - Wielka Niespodzianka!Zapraszamy także wszystkie firmy do współpracy - możemy zaoferować przestrzeń reklamową w naszych mediach. Prosimy o kontakt na: [email protected]


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 22

 
Dane ukryte
300 zł
MG
MBF Group SA
111,11 zł
CA
Chess Arbiters Team
100 zł
ZG
Szachownica Kłaj
100 zł
KO
kofie
100 zł
ES
e4cloud.pl
55 zł
BP
Bogusław Pranszke
50 zł
KL
Kiem Le
50 zł
RZ
Robert Zatorski
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

754 751 zrzutek

i zebrali

546 345 479 zł

A ty na co dziś zbierasz?