PULSOKSYMETR dla Adasia
Rehabilitacja Adasia Zakończona 31.08.2018r ID: wtjyd9

PULSOKSYMETR dla Adasia Rehabilitacja Adasia

Zebrano 3 018 zł
z kwoty 3 000 zł

100 %

Zrzutka została wyłączona przez serwis zrzutka.pl

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


ZBIERAMY DALEJ NA LECZENIE ADASIA


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)
KOCHANI!!

DZIĘKI WASZYM WPŁATOM UDAŁO SIĘ NAM ZAKUPIĆ DLA ADSIA PULSOKSYMETR!

WSZYSTKIM DARCZYŃCOM ZA WPŁATY DZIĘKUJEMY!

ZBIERAMY DALEJ NA REHABILITACJE DLA ADASIA!!

Wskazane jest również wykonanie badań genetycznych,które wykażą nieprawidłowości i przyczyny padaczki oraz dokładny jej rodzaj gdyż na obecną chwile padaczka jest odporna na leki.HISTORIA ADASIA..

Opowiedziana mi przez jego mamę...

Nie robiłam korekt..poprawek..Przekazuje Wam słowami mamy Adasia jego historię.. ""Adaś ma 4 latka i jest dzieckiem z wieloma chorobami wrodzonymi. Adaś choruje między innymi na: Agenezje lewej nerki, krecz szyii, alergie pokarmowa, skórę atopowa, nadciśnienie tętnicze rozkurczowe, a najgorsza choroba Adasia jest padaczka lekooporna walczymy z nią już 3 lata i mimo starań lekarzy walki z lekami i dieta ketogenna nie ma żadnej poprawy. U Adasia przez leki występują problemy z wątroba co jest dodatkowym obciążeniem dla jego organizmu. Adaś musi mieć już na stałe monitor najbardziej gdy śpi wtedy ma najwięcej napadów związanych z bezdechem. Okazało się, że przez leki padaczkowe doszło do uszkodzenia wątroby dostaje zastrzyki i kroplowki żeby wspomóc pracę wątroby w przyszłym tyg będzie miał robione katrolne badania. Adaś i tak ma ciężko bo nawet dzieci nie chcą się z nim bawić na boisku bo się boja. Agenezje lewej nerki .Na obecną chwilę Adaś jest dializowany. To jest mój mały lobuziak kochany życie bym oddała za niego. Nie raz jego starszy brat ma dość patrzenia na to jak Adaś choruje jak wyjeżdżamy do szpitala nie rozumie co to jest Padaczka wie że Adaś nie ma nerki i nie raz mówi mama oddam Adasiowi swoją nerke po to żeby był zdrowy.""" MOŻE ZNAJDZIE SIĘ WŚRÓD NAS OSOBA...FIRMA..,KTÓRA UFUNDUJE ADASIOWI MONITOR FUNKCJI ŻYCIOWYCH❤❤lub PULSOKSYMETR❤❤ """Lekarz mówił że pulsoksymetr u Adasiu się lepiej sprawdzi i będzie mógł go brać wszędzie ze sobą""""

OTRZYMAŁAM OD MAMY ADASIA NOWE INFORMACJE O JEGO ZDROWIU. Poniżej uzupelniam nimi opis

Adaś jest diagnozowany bo dializy na ten dzień ma wstrzymane,nerka zaczęła pracować . uUAdasia pojawiają się bóle nóg spowodowane problemami związanymi z nerka i padaczka do tego Adaś po diecie ketogennej mało je co jest dodatkowym obciążeniem i że staramy się ze wszystkich sił żeby mały wrócił do formy.U Adasia jest dalej krwinko mocz.Okazało się że mały ma jeszcze dwa kamyki na nerce myśleliśmy że już wyplukane ale niestety nie.

Dziękuję!!❤❤❤

My z adasiem od trzech dni mieliśmy sporo jeżdżenia od jutra zaczynamy rehabilitację w kolegiacie w Głogowie musi ćwiczyć jeszcze gdzieś musimy znaleźć rehabilitację dla niego ale w basenie ale spokojnie znajdziemy.

Opinia od ortopedy:Asymetria ulozeniowa napięcie mięśniowe lekki niedowlad prawej strony i skrzywienie kregoslupa

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

No i nazbieraliśmy :-) Powodzenia Adasiu, mam nadzieję, że zebrane pieniądze chociaż trochę ułatwią Ci walkę z Twoją chorobą.

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Ciśniesz Adaś, Ciśniesz... Jeszcze trochę i na pewno się uda ;-)

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia, trzymaj się mały - razem damy radę!

#

#SimonBusdriver

Dużo zdrowia!

SL

Sławomir Lipski

Trzymam kciuki i zdrowia ŻYCZĘ ????

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Nasi użytkownicy założyli

260 797 zrzutek

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.