Na wyjście z kryzysowej sytuacji. Nowe życie i założenie firmy. Zakończona 06.12.2017r ID: wtp6pj

Na wyjście z kryzysowej sytuacji. Nowe życie i założenie firmy.

Zebrano 1 zł
z kwoty 600 000 zł

0 %

WPŁAĆ

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

JEST ORGANIZATOREM ZRZUTKI


Ten profil jest zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym oraz jest połączony z Facebookiem

Zadaj pytanie organizatorowi tej zrzutki

Pisząc krótko, wraz z partnerką mamy laxznie zadłużenie sięgające około 120000 zł. Powstało jeszcze nim się poznaliśmy. Kwotę 420000 chcemy przeznaczyć na założenie działalności (transport międzynarodowy busami do 3.5dmc) WSZELKIE INFORMACJE I DOKUMENTY MOŻEMY PRZEDSTAWIĆ kontakt na końcu. Pozostałą kwotę chcemy przeznaczyć na czynsz, bieżące wydatki, moje prawo jazdy, lokatę dla córki, która ma 9 miesięcy. Chcemy wyjść ze spirali długów i zapewnić normalne życie naszej córce. Jest to dla nas priorytetem. Liczymy na pomoc uczciwych ludzi. Każda pomoc się przyda. Nie tylko finansowa. Obecnie partnerka zajmuje się dzieckiem. Ja skonczylem prace 13.07 (koniec umowy) i szukam pracy. Nasze zadłużenia mamy udokumentowane. Na życzenie możemy udostępnić dokumentację. Nie ukrywam , że im wcześniej uda nam się uzbierać powyższa kwotę to szybciej staniemy na nogi. Zdjęcie córeczki, której chcemy zabezpieczyć przyszłość. Dziękujemy wszystkim za pomoc.
E-mail mateusz880909@gmail.com
Tel. 574013333
Prosimy o udostępnianie.

środa, 30 sierpnia 2017 o 16:14

Jeśli jest ktoś kto pożyczy w/w kwotę na rozsądny procent i termin spłaty do omówienia. Prosimy o kontakt 574013333 mateusz880909@gmail.com Szukam tez inwestora który zainwestuje w człowieka i działalność.

środa, 30 sierpnia 2017 o 16:11

Prosimy o wpłaty. Każda złotówka się liczy. Dziękujemy bardzo za pomoc osób które skontaktował się bezpośrednio. W szczegolnosci bardzo dziękujemy Pani Agnieszce Rozmus z Wrocławia, Pani Ilonie Gajda z Wrocławia, Panu Piotrowi Gzela z Krakowa, Pani Maria Szmara z Poznania, Pani Leokadi Banaszczuk z Gdańska, Pani Elżbiecie Mazur z Gdańska, Państwu Grysz z Rzeszowa, Panu Łukaszowi Matuszkiewicz z Katowic oraz wielu innym za bezposrednią pomoc nie tylko finansową.

Aby dodać komentarz lub

Warmund Games Studio

04.09.2017 0:46

Mógłbym dostać informację jak rozwija się projekt? Przemyślał Pan moje rady?

Mateusz Wełna

04.09.2017 1:20

Tak oczywiscie. Jak widzi Pan juz zmieniłem zdjęcie. Więcej informacji udzielę na adres e-mailowy. Proszę do mnie napisać. Podaję swój mateusz880909@gmail.com

Warmund Games Studio

31.08.2017 2:05

Panie Mateuszu, jeśli chce pan uzbierać na biznes to polecam polakpotrafi.pl. Wykona pan szczegółowy projekt, ustali nagrody za progi płatności, a jeśli rynek zweryfikuje pański projekt jako wartościowy wspomogą Pana w jego realizacji. Co do kredytów, cóż takiej kwoty raczej Pan tu nie .. rozwińuzbiera. Może zyski z prowadzenia własnej działalności pokryłyby należności. A co do życia na stabilnym i wygodnym poziomie cóż, trzeba niestety na to ciężko i długo pracować. Ponadto, nie żebym hejtował, ale umieszczanie zdjęć córki jest nie na miejscu, to trochę (przepraszam za wyrażenie) branie na litość. Przydałoby się również zamieścić bardziej szczegółowe informacje na temat pańskich planów i pańskiej firmy. Co do założenia działalności, życzę powodzenia, a co do pańskiego życia prywatnego, musi pan o nie sam zadbać, niestety. Mimo wszystko, życzę powodzenia.

Mateusz Wełna

31.08.2017 2:40

Dziękuję Panu za informacje oraz wyrażenie swojej opinii. Co do szczegółów dużo by pisać ale spróbuję opis zmienić. Co do zdjęcia nie to miałem na myśli ale również zmienię. Natomiast jeśli chodzi o polakpotrafi to nie znałem tej strony. Tak ma Pan rację z tej działalności mo.. rozwińżna by było z czasem spłacić długi przeszłości. Co do życia na stabilnym i wygodnym poziomie mam na myśli to by nie martwić się że braknie od "1" do "1" nie mieć długów i by móc od czasu do czasu wyjść do kina, restauracji , parku rozrywki itp. Wbrew pozorom sporo przeszedłem i nie oczekuje dużo od życia. Mam marzenia lecz niestety większość nie zrealizuje nigdy. Dziękuję raz jeszcze i serdecznie pozdrawiam.

Warmund Games Studio

31.08.2017 3:33

Nie ma sprawy. Jeśli jeszcze coś przyjdzie mi do głowy to dam znać. Cieszę się, że mogłem choć trochę pomóc. Życzę powodzenia

Anna Lis

30.08.2017 13:51

Dlaczego wiedząc że 13.07 kończy ci się umowa nie szukałeś pracy wcześniej? Dlaczego dopuściłeś do sytuacji że jesteś bezrobotny, mając małe dziecko i jego matkę na utrzymaniu? Piszesz, że za pozostałą kwotę z zrzutki założycie firmę - jakim cudem osoba która ma problem żeby .. rozwińznaleźć jakąkolwiek robotę da radę założyć i UTRZYMAĆ własną działalność? 120000zł długu - na co poszła kasa z pożyczki? Dlaczego biorąc kredyt nie przeznaczyłeś go na np. prawo jazdy, lub inne zachcianki o których teraz piszesz? "Chcemy wyjść ze spirali długów i zapewnić normalne życie naszej córce. Jest to dla nas priorytetem." Skoro doskonale widzieliście jaka jest wasza sytuacja przed urodzeniem dziecka, skąd pomysł że po jej urodzeniu coś się zmieni i zapewnicie jej cytuję "normalne życie"?

Najlepiej narzekać i czekać aż ktoś da, ot tak, bo przecież mam cienszkie życie.

Mateusz Wełna

30.08.2017 14:39

Odpowiadając na Pani pytania.
1. mam problemy z kręgosłupem i nie do każdej pracy mogę już teraz iść a ostatne 1.5miesiaca byłem na zwolnieniu lekarskim. Obecnie pracuje dorywczo nie fizycznie oraz działam w transporcie. 2.odnośnie firmy to już kilka lat pracuje w .. rozwińtej branży i posiadam doświadczenie w tym co będę robić. 3. 120000 zł jest to kwota zawyżona o jakieś 15000 zł i w sumie mam zadłużenia w granicach 50 tys zł a partnerka jakies 12 tysiecy reszta to odsetki. 4. Bylem młody i głupi i wtedy wydałem na zachcianki a Pani pisząc, że prawo jazdy, firma i zapewnienie córce przyszłości to zachcianki to ma Pani bardzo ciekawe spojrzenie na świat, ciekaw jestem co w takim razie jest dla Pani priorytetem i rzeczą ważną. Mało tego jest Pani osoba nie wiarygodną bo zalogowała się Pani jako niezweryfikawana osoba. Równie dobrze może Pani być Panem , myślę że konto Anna Lis zostało założone tylko i wyłącznie w celu napisania negujacego komentarza. Odpowiadam dalej 5.juz przed urodzeniem córki rozpocząłem naprawę swojego życia lecz nie jest to proste. A na zrzutkę trafiłem przypadkiem . Nikt nie chce pożyczyć kwoty wystarczającej byśmy wyszli z zadłużenia a jak już są takie osoby to za kolosalne odsetki (pożyczka 400.000 zł do oddania 60 rat po 21.000 zł to daje ponad 1.250.000 zł ) gdybym ktoś zaproponowal że pożyczy 500.000 zł na 108 rat po 7.500 zł to Bem się zgodził bo na tyle to firma spokojnie by zyakuza przyniosła i zostało by jeszcze na godne życie! !!!!!! Więc jak ma Pani cywilną odwagę i ma Pani do powiedzenia coś co może nam pomóc to proszę o telefon (574013333) bo w przeciwieństwie do Pani ja mam ważniejsze rzeczy do zrobienia niż opisywanie i pisanie idiotycznych komentarzy.

Anna Lis

30.08.2017 16:19

Drażnią mnie nieroby co same sobie życie spierdolą, potem winę zwalą na "błędy młodości" i czekają aż ktoś im konto bankowe zasili. Zawsze będę krytykować tego typu ludzi, których de facto jest przerażająco dużo. Na szczęście ilość i wysokość wpłat na tej zrzutce weryfikuj.. rozwińą, że moją opinią podziela większość użytkowników zrzutki.

Mateusz Wełna

30.08.2017 16:43

Anna Lis jest Pani bezczelna!!! Nazywając kogoś nierobem i na dodatek brak Pani kultury nie jesteśmy na Ty! Nierobem może być Pani i w dodatku oszustka bo na co Pani zbiera? Ma Pani prywatną zrzutkę zapewne niezweryfikowaną tak jak profil. I jednak brak Pani cywilnej odwagi by zadzwonić i p.. rozwińowiedzieć co Pani przeszkadza. A UKRYWAĆ SIĘ ZA FIKCYJNYM KONTEM BYLE KTO POTRAFI. Życzę Pani/Panu wszystkiego dobrego i przyjemnej zabawy w HEJTOWANIU innych bo ja mam w głębokim poważaniu te negatywne komentarze bo i tak Poznaliśmy przez zrzutkę kilka wartościowych ludzi a nie tylko beznadziejnych HEJTERÓW chowajacych się za ekranem monitora. Żegnam

Mateusz Wełna

15.08.2017 13:24

Prosimy o wpłaty. Każda złotówka się liczy. Dziękujemy bardzo za pomoc osób które skontaktował się bezpośrednio. W szczegolnosci bardzo dziękujemy Pani Agnieszce Rozmus z Wrocławia, Pani Ilonie Gajda z Wrocławia, Panu Piotrowi Gzela z Krakowa, Pani Maria Szmara z Poznania, Pani Leoka.. rozwińdi Banaszczuk z Gdańska, Pani Elżbiecie Mazur z Gdańska, Państwu Grysz z Rzeszowa, Panu Łukaszowi Matuszkiewicz z Katowic oraz wielu innym za bezposrednią pomoc nie tylko finansową.

Dane ukryte

Dane ukryte

0.50 zł

Pomóż zebrać 600 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

645
udostępnień

Jak działa zrzutka.pl?

Jak to działa

Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe!

Jak to działa

Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz uczestników w dowolny sposób.

Jak to działa

Od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy prowizji.

NAGRODY

2000 zł i więcej

Oprawione w ramkę podziękowanie za działałania charytatywne.  Dostarczone najpóźniej do 31.10.2017

przewidywana dostawa: 31 października, 2017