id: wu67pn

Za wolność naszą i Waszą! | Parada Nierówności 2020

Za wolność naszą i Waszą! | Parada Nierówności 2020

Nasi użytkownicy założyli 1 189 897 zrzutek i zebrali 1 254 020 139 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

12 września 2020 powiedz stanowcze NIE równości. Wierzymy, że jedyną równością o jaką warto walczyć, jest równość wobec prawa!


Ostatnie zawirowania społeczne pokazują, że nam jej brakuje. Nie można dyskryminować nikogo bez względu na wiarę, płeć, orientację - prawo to robi! Jak mamy czuć się bezpiecznie, gdy obywateli wytępia jego system prawny?jf211b3a2c704e9c.jpeg

Parada miała odbyć się w marcu, a w trosce o demonstrujących odwołaliśmy ją. Od tego czasu potrzeba zorganizowania parady, która stawiałaby na prawdziwą równość, rosła.


Niestety do przemarszu potrzebujemy pieniędzy, które chcielibyśmy wykorzystać na zakup skromnego nagłośnienia. Część sumy staramy się pozyskać ze sprzedaży koszulek i gadżetów. Teraz prosimy o bezinteresowny gest.r1723c59462ea383.png

Parada nierówności, z powodu swojego inkluzywnego charakteru, opowiada się za następującymi postulatami:


Równość wobec prawa - faktyczna, nie teoretyczna.

Postulat ten wiąże się ze zniesieniem prawnego pojęcia płci i zastąpienie go sformułowaniem obywatel. Obywatel zaś, ma prawo do zawarcia związku małżeńskiego z drugim obywatelem!


Sprzeciw wobec polityki socjalnej - obywatela pieniądze to te pieniądze, które obywatel zarobi. Nierównościowy charakter parady nierówności polega na sprzeciwie względem równości dochodowej i majątkowej, oraz szeroko rozumianemu rozbudowanemu państwu-niańce.


TAK dla wolności!

Obywatel jest człowiekiem wolnym, który najlepiej wie, w jaki sposób osiągnie życiowe spełnienie. Z tego powodu postulujemy zniesienie wszelkich ograniczeń dotyczących tego, co obywatel może pić, jeść, palić, lub robić, co nie powoduje krzywdy drugiego obywatela. Nie ma ofiary - nie ma przestępstwarb40ace13fa8f64d.png

Organizatorem Parady Nierówności jest stowarzyszenie Młodzież Przyszłości, które zrzesza osoby o poglądach wolnościowych zarówno pod względem społecznym, jak i gospodarczym. Cenimy wolność, indywidualizm oraz równość wobec prawa.


Można skontaktować się z nami poprzez messengera, numer telefonu lub adres e-mail, które są dostępne w opisie wydarzenia lub na naszej stronie na facebooku.

jf15aea553bd1b55.png

Kochajmy się! ♥

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 26

MA
Maciej Kaminski
11 zł
LU
Luki
230 zł
TU
Tomasz
100 zł
PS
Piotr Suder
100 zł
SS
Sławomir Sławianowski
40 zł
 
Dane ukryte
ukryta
PR
Patryk Radosz
300 zł
MA
MACIEJ KAMINSKI
420 zł
LF
Łukasz Fikus
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków