Oaza w Tanzanii I i II st. ONŻ, Kibosho ID: wubczy

Oaza w Tanzanii I i II st. ONŻ, Kibosho ID: wubczy

15 949 zł z 14 800 zł

107%

15 949 zł

15 949 zł

z 14 800 zł

zakończona

zakończona

16.08.2018r

107

107

wspierających
107%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

  • Jesteście niesamowicie! Mamy już 17% potrzebnej kwoty! Działamy razem!
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Sprawa jest prosta - pokonamy 8000 km, by poprowadzić 15 dniowe rekolekcje dla kilkudziesięciu Kenijczyków i Tanzańczyków. Potrzebujemy waszej modlitwy i... wsparcia finansowego. UWAGA! Poproszę o Wasze dane na maila, żebym mogła wysłać prezenty ([email protected]). 370 PLN - tyle musimy zapłacić za jednego uczestnika naszych rekolekcji I i II st. ONŻ w Kibosho, Tanzania. O tyle Was prosimy! Mamy już zebraną potrzebną kwotę na rekolekcje w Kenii, I st. ONŻ, 5-dniowe rekolekcje tematyczne oraz 2-dniową ewangelizację w zaprzyjażnionej szkole dla kilkuset osób. Mamy na wizy, bilety i przejazdy dla kapłana i animatorów, którzy wyjadą do Kenii i Tanzanii, mamy na notatniki, Pisma św. dla uczestników z Kenii i Tanzanii oraz na wyżywienie, ośrodek, przejazdy dla Kenijczyków. Brakuje nam tylko na pokrycie wyżywienia i noclegów w Kibosho, Tanzania. Ok. 370 PLN za uczestnika, czyli dla 40 osób to kwota 14 800 PLN. Pomożecie?

Jedziemy do Afryki! Ale skoro nie po to, by zwiedzać sawannę czy wspinać się na Kilimandżaro, to po co? Diakonia Misyjna Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej już po raz kolejny chce dla młodych z Kenii i Tanzanii przeprowadzić rekolekcje oazowe - by umacniać ich w wierze, pokazać przykład swojej drogi z Jezusem, upewnić ich, że są ważną częścią Kościoła!Animatorzy z Polski pojadą do Kibosho w Tanzanii, żeby przeprowadzić I i II stopień Oazy Nowego Życia dla kilkudziesięciu osób.

Jak to wygląda? Popatrz na kilka naszych wspomnień z Tanzanii i Kenii z lat ubiegłych!

Choć mamy już kupione bilety, zrobione szczepienia, wydrukowane podręczniki - prosimy Was o pomoc.Dalej potrzebujemy pieniędzy na organizacje rekolekcyjnych turnusów. Na wynajem szkoły, wyżywienie, dofinansowanie przyjazdu uczestników z Kenii i Tanzanii potrzebujemy 15 000 złotych. Chociaż suma wydaje się ogromna - wierzymy, że z Bożą i Waszą pomocą się uda!

Odliczamy dni do wylotu!

Czekamy by spotkać tych, których już w Afryce poznaliśmy. Nie możemy się doczekać, by o Panu Bogu mówić tym, którzy nie mają tak łatwego dostępu do kościoła, sakramentów, kapłana... Mamy nadzieję, ze po raz kolejny sprawdzi się formuła rekolekcji Ruchu Światło-Życie, by w młodych Kenijczykach i Tanzańczykach odżyła wiara, nadzieja i miłość...

To my - diakonia oaz rekolekcyjnych w Tanzanii i Kenii.Pomóż nam pomagać!Módl się, byśmy tam mogli pomóc przeżyć innym dobre rekolekcje.Wspomóż, byśmy i my mogli im pomóc!

Wpłacający107

BC
Beata Chmiel
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
AR
Anna Rudek
100 zł
 
Dane ukryte
180 zł
AB
Andrzej Babul
30 zł
MA
Marcin Anioł
1 000 zł
 
Dane ukryte
10 zł
AG
Andrzej Głodzik
30 zł
DK
Domowy Kościół Archidj. Krakowska
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 1 zł i więcej

Nasza modlitwa za Ciebie!

Nasza modlitwa za Ciebie!


wybrano 36 razy

Wybieram

Wpłać 50 zł i więcej

Dziesiątek różańca zrobiony przez kobiety z plemienia Pokot w Kenii

Dziesiątek różańca zrobiony przez kobiety z plemienia Pokot w Kenii


wybrano 6 razy

Wybieram

Wpłać 100 zł i więcej

Różaniec zrobiony przez kobiety z plemienia Pokot

Różaniec zrobiony przez kobiety z plemienia Pokot


wybrano 16 razy

Wybieram

Wpłać 370 zł i więcej

Pisemne podziękowanie od uczestnika i dowolny prezent z Tanzanii

Pisemne podziękowanie od uczestnika i dowolny prezent z Tanzanii

To kwota potrzebna na opłacenie jednej osoby. Zaczniemy od animatorów, Victor i Daudi, potem kolejni Tańzańczy. Napiszą Wam chętnie osobiste podziękowanie, a do tego możecie wybrać, co pragniecie, może jakąś biżuterią, zwierzę z drewna, obraz... :) Czego dusza zapragnie.

wybrano 8 razy

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

556 138 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?