id: wubczy

Oaza w Tanzanii I i II st. ONŻ, Kibosho

Oaza w Tanzanii I i II st. ONŻ, Kibosho

15 949 zł
z 14 800
107%
zakończona
16.08.2018r
107
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 016 599 zrzutek i zebrali 1 065 224 630 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Jesteście niesamowicie! Mamy już 17% potrzebnej kwoty! Działamy razem!
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Sprawa jest prosta - pokonamy 8000 km, by poprowadzić 15 dniowe rekolekcje dla kilkudziesięciu Kenijczyków i Tanzańczyków. Potrzebujemy waszej modlitwy i... wsparcia finansowego. UWAGA! Poproszę o Wasze dane na maila, żebym mogła wysłać prezenty ([email protected]). 370 PLN - tyle musimy zapłacić za jednego uczestnika naszych rekolekcji I i II st. ONŻ w Kibosho, Tanzania. O tyle Was prosimy! Mamy już zebraną potrzebną kwotę na rekolekcje w Kenii, I st. ONŻ, 5-dniowe rekolekcje tematyczne oraz 2-dniową ewangelizację w zaprzyjażnionej szkole dla kilkuset osób. Mamy na wizy, bilety i przejazdy dla kapłana i animatorów, którzy wyjadą do Kenii i Tanzanii, mamy na notatniki, Pisma św. dla uczestników z Kenii i Tanzanii oraz na wyżywienie, ośrodek, przejazdy dla Kenijczyków. Brakuje nam tylko na pokrycie wyżywienia i noclegów w Kibosho, Tanzania. Ok. 370 PLN za uczestnika, czyli dla 40 osób to kwota 14 800 PLN. Pomożecie?

Jedziemy do Afryki! Ale skoro nie po to, by zwiedzać sawannę czy wspinać się na Kilimandżaro, to po co? Diakonia Misyjna Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej już po raz kolejny chce dla młodych z Kenii i Tanzanii przeprowadzić rekolekcje oazowe - by umacniać ich w wierze, pokazać przykład swojej drogi z Jezusem, upewnić ich, że są ważną częścią Kościoła!Animatorzy z Polski pojadą do Kibosho w Tanzanii, żeby przeprowadzić I i II stopień Oazy Nowego Życia dla kilkudziesięciu osób.

Jak to wygląda? Popatrz na kilka naszych wspomnień z Tanzanii i Kenii z lat ubiegłych!

Choć mamy już kupione bilety, zrobione szczepienia, wydrukowane podręczniki - prosimy Was o pomoc.Dalej potrzebujemy pieniędzy na organizacje rekolekcyjnych turnusów. Na wynajem szkoły, wyżywienie, dofinansowanie przyjazdu uczestników z Kenii i Tanzanii potrzebujemy 15 000 złotych. Chociaż suma wydaje się ogromna - wierzymy, że z Bożą i Waszą pomocą się uda!

Odliczamy dni do wylotu!

Czekamy by spotkać tych, których już w Afryce poznaliśmy. Nie możemy się doczekać, by o Panu Bogu mówić tym, którzy nie mają tak łatwego dostępu do kościoła, sakramentów, kapłana... Mamy nadzieję, ze po raz kolejny sprawdzi się formuła rekolekcji Ruchu Światło-Życie, by w młodych Kenijczykach i Tanzańczykach odżyła wiara, nadzieja i miłość...

To my - diakonia oaz rekolekcyjnych w Tanzanii i Kenii.Pomóż nam pomagać!Módl się, byśmy tam mogli pomóc przeżyć innym dobre rekolekcje.Wspomóż, byśmy i my mogli im pomóc!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 4

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
1 zł

Kupione 36

Zakończona
Inne
Pisemne podziękowanie od uczestnika i dowolny prezent z Tanzanii
To kwota potrzebna na opłacenie jednej osoby. Zaczniemy od animatorów, Victor i Daudi, potem kolejni Tańzańczy. Napiszą Wam chętnie osobiste podziękow...
370 zł

Kupione 8

Zakończona

Wpłaty 107

BC
Beata Chmiel
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
AR
Anna Rudek
100 zł
 
Dane ukryte
180 zł
AB
Andrzej Babul
30 zł
MA
Marcin Anioł
1 000 zł
 
Dane ukryte
10 zł
AG
Andrzej Głodzik
30 zł
DK
Domowy Kościół Archidj. Krakowska
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków