id: wuf6vz

Zrzutka dla uwięzionych i dręczonych w obozach zamkniętych dla Uchodźców

Zrzutka dla uwięzionych i dręczonych w obozach zamkniętych dla Uchodźców

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
12 030 zł 
z 10 000 zł
120%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności1

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Mam dość!!! Mam dość złych wiadomości dochodzących z ośrodków zamkniętych w których przebywają Uchodźcy z granicy polsko-białoruskiej!!! Przeniesieni z Krosna panowie mówią, że w ich materacach są pchły i białe larwy!!! W więzieniu, areszcie którym jest ten obóz, przebywa dziecko! 15 letni chłopak jest tam od 8 miesięcy!!! Tak w Polsce traktuje się ludzi, którzy w swoim kraju doświadczyli przemocy i zastraszania, uciekają przed więzieniem lub śmiercią!!!


b48a0acf7561fb5a.jpegt0b4667c35ee3c4b.jpeg


Niewiele potrafię pomóc w takiej sytuacji... są mądrzejsi... mogę robić swoje.. rozmawiać, dodawać otuchy i robić paczki, doładowywać telefony, pomagać tym którzy wychodzą, aby nie pozostali sami w podróży, bez przyjaznej osoby i kanapki na drogę. Mogę kupić telefon tym, którzy telefonu nie mają.

Nawet Marysia wie jak to jest ciężko kiedy pół dnia nie może skontaktować się z mamą 😔 Potrzebuję do tego Waszej pomocy!!!!

x2abbf4b710fa8fa.jpegld7f1c2824e0f085.jpeg

Bez was nic nie zrobię dla zapomnianych, przez wszystkich, uwięzionych uchodźców z granicy polsko-białoruskiej. Ja już nie mam siły.. 😔

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 156

preloader

Komentarze 8

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

878 449 zrzutek

i zebrali

807 452 352 zł

A ty na co dziś zbierasz?