id: wum5sk

SZUKAMY MICHAŁA KĄKOLA

SZUKAMY MICHAŁA KĄKOLA

Nasi użytkownicy założyli 1 168 202 zrzutki i zebrali 1 216 349 636 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

j9237e4a032cbc7e.jpeg


Minęły dwa tygodnie od zaginięcia naszego kolegi z Sopotu. 

Michał to ceniony i lubiany lekarz onkolog, radosny i życzliwy człowiek, a prywatnie mąż Kingi (również lekarki) i tata pięciorga dzieci. Chłopcy są już studentami, dziewczynki uczą się w liceum, w szkole podstawowej, a najmłodsza chodzi jeszcze do przedszkola. 


Utworzyliśmy zrzutkę, aby pomoc rodzinie Michała przetrwać ten trudny czas, umożliwić spłatę zobowiązań finansowych, a także uzbierać środki na dalsze poszukiwania. Dotychczasowe próby odnalezienia Michała pochłonęły już kwotę ponad 50 tys. złotych. 


Sytuacja finansowa jest niezwykle trudna, ponieważ w związku z nadaniem statusu zaginionego, wszystkie konta Michała zostały zablokowane. Jego żona nie ma dostępu do pieniędzy, nie ma prawa dziedziczenia, a dzieci prawa do renty. Rodzina ma do spłaty kredyt. Działalność gospodarcza Michała również generuje koszty, a jej zamknięcie wymaga zgłoszenia do ministerstwa i kilku tygodni oczekiwania. Kinga w tej chwili nie pracuje i próbuje pozbierać siły, aby pozałatwiać najpilniejsze sprawy finansowe, m.in. odroczenie spłaty kredytu. 


Prosimy wszystkich, którym los Michała nie jest obojętny o wsparcie finansowe jego rodziny. Pomóżmy im przetrwać te najtrudniejsze chwile i kontynuować poszukiwania. 


>> Wywiad, jakiego udzieliła rodzina Michała na antenie Radia Gdańsk.


P.S. Wszystkie środki przekazane na indywidulane konto zrzutka.pl zostaną bezpośrednio przelane na konto Kingi Kąkol.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 665

preloader

Komentarze 6

 
2500 znaków
 • Dorota Narloch

  Nadzieja umiera ostatnia, a ja ją mam i czekam na dobre wieści i trzymam kciuki by wrócił do rodziny bo to Oni czekają najbardziej. Pani dr Kingo proszę się trzymać razem z dziećmi i rodzicami, wiara czyni cuda. Św. Antoni od rzeczy i ludzi zaginionych módl się za rodzinę Kąkol by znalazła się w komplecie🙏❤️

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Bł. Józefie Jankowski, uproś u Boga łaskę odnalezienia Michała 🙏❤️🫂

  ukryta
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Kochana Pani Doktor, proszę nie przestawać wierzyć w dobre zakończenie sprawy, które się przecież zdarzają mimo oceny trudnej sytuacji. Wierzę bardzo mocno, że już niedługo wszystko się wyjaśni i będzie mogła Pani wymienić się z Mężem uściskami i ciepłymi słowami! Proszę nie tracić nadziei !
  Pani "biologiczna" Pacjentka ;)

  ukryta
 • EM
  Ewa M.

  Przesyłam słowa wsparcia rodzinie i modlitwy za Doktora Michała

  100 zł
 • Dorota Narloch

  Pani dr Kingo tak mi żal Pani i dzieci, wiem że Oleńka była słoneczkiem doktora i resztę dzieci też kochał, trzymam kciuki za odnalezienie męża i wspaniałego taty