id: wummj2

#graMYdlaKOSZAROWEJ - Wrocławianie i Dolnoślązacy w walce z koronawirusem

#graMYdlaKOSZAROWEJ - Wrocławianie i Dolnoślązacy w walce z koronawirusem

Nasi użytkownicy założyli 1 166 204 zrzutki i zebrali 1 212 560 698 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

WROCŁAWIANIE, MIESZKAŃCY DOLNEGO ŚLĄSKA

TRWA pandemia - KORONAWIRUS (COVID-19)


___

Sezon wrocławskich drużyn sportowych został w większości przedwcześnie zakończony, a dla niektórych Klubów nawet się nie rozpoczął. Natomiast dzisiaj gra toczy się o większą stawkę. Jako silne, sportowe marki, czujemy społeczną odpowiedzialność i właśnie przez to organizujemy akcję #graMydlaKOSZAROWEJ.


Jest to zbiórka na Wojewódzki Szpital Specjalistyczny przy ul. Koszarowej we Wrocławiu, który zmaga się z deficytem podstawowych środków ochrony dla personelu medycznego. To jest jednak wyzwanie, w którym możemy pomóc. Od początku marca wszyscy pracownicy - dzielni herosi, walczą o zdrowie MOJE, TWOJE i twoich NAJBLIŻSZYCH, zmagają się z szeregiem problemów. Pozbądźmy się chociaż jednego z nich.


Nasz region: DOLNY ŚLĄSK


Bastionem w walce z zarazą w regionie jest:


WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY

IM. J. GROMKOWSKIEGO WE WROCŁAWIU

mieszczący się przy ulicy Koszarowej 5.


Szpital zgłosił duże zapotrzebowanie na:

w6b9b5b7a5bc27ef.jpegW szpitalu pracują prawdziwi herosi, a my nie jesteśmy w stanie ich zastąpić. Możemy jedna wspólnie z WAMI zapewnić IM odpowiednie warunki do walki z tym cholernym wirusem. Przez ostatnie kilka dni dyskutowaliśmy w klubie o możliwych formach pomocy i wsparcia personelu medycznego. Choć zwykle skupiamy się na siatkówce (https://www.facebook.com/gwardiawroc/), dzisiaj czujemy społeczną odpowiedzialność, by pójść o krok dalej. W piątek spotkaliśmy się z przedstawicielami firmy Rawlplug i ich starania zainspirowały nas do działania.Lider branży zamocowań w dniu 26.03.20 obdarzył Szpital przy ul. Koszarowej kwotą

54.200 dolarów, czyli równowartością 220 000 zł! Poniżej umowa darowizny:

u82df1f87c71f25c.jpeg

Firma RAWPLUG S.A opłaciła w imieniu Szpitala fakturę za zamówienie

4 000 sztuk kombinezonów ochronnych dla pracowników Szpitala.


Korzystając ze swoich kontaktów biznesowych w Azji, wrocławska firma szybko i sprawnie przeprowadziła transakcję, a dzięki temu szpital już wkrótce otrzyma transport kombinezonów.


Przesyłka wysłana zostanie przed 31.03.2020 i w Polsce (mimo epidemii!) powinna być w ciągu 6-20 dni. Właśnie wtedy jest przewidziany szczyt epidemii. i4a398c3b06216b8.jpeg Pierwsza transakcja wykonana przez szpital w oparciu o wsparcie RAWLPLUG S.A. obyła się bez problemów i pokazała nam, jak szybko można doraźnie pomóc tym, którzy narażają swoje własne zdrowie w walce z wirusem. Właśnie przez to zdecydowaliśmy się zorganizować zrzutkę.


Klub siatkarski KFC Gwardia Wrocław z firmą:

RAWLPLUG S.A.

oraz w porozumieniu i współpracą z:

WOJEWÓDZKIM SZPITALEM SPECJALISTYCZNYM

IM. J. GROMKOWSKIEGO WE WROCŁAWIU

uruchamia akcję: #graMYdlaKOSZAROWEJ!


Będziemy zbierać fundusze na niezbędne i absolutnie podstawowe środki ochrony

dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im J. Gromkowskiego przy ulicy Koszarowej we Wrocławiu. Robimy zrzutkę po to, by maksymalnie zabezpieczyć tych, którzy walczą z niewidzialnym przeciwnikiem na pierwszej linii frontu. Cały dochód ze zbiórki zostanie przekazany szpitalowi i wykorzystany w celu zakupu środków ochrony przed #koronawirus.W OBECNYCH CZASACH NIE MA PODZIAŁÓW

j3bab8c5dd95a792.jpeg


Musimy się zjednoczyć, by wszyscy ramię w ramię stanąć do walki. Uważamy, że to nie czas na międzyklubowe animozje i zachęcamy wszystkie kluby, by się włączyły w akcję #graMYdlaKOSZAROWEJ. Do akcji przyłączyły się już największe marki sportowe z Wrocławia!


d944918c928d7315.jpeg

rb76d60b37a48c05.jpeg

Dla branży sportowej aktualny czas nie jest łatwy. Rozumiemy, że o bezpośrednie wsparcie finansowe może być trudno. Zarówno my, jak i każdy z klubów z regionu dysponuje jednak czymś niezwykle istotnym - platformą komunikacyjną, która dociera do dziesiątek tysięcy ludzi. Każdy klub ma mocną i rozpoznawalną markę pośród wrocławian, Dolnoślązaków, Polaków. Każdy klub ma łatwy dostęp do kibiców, partnerów, sponsorów. Prosimy więc o promowanie tej akcji w kanałach social media i zachęcenie do wzięcia w niej udziału wszystkich ludzi dobrego serca.


Liczy się każda kwota! Tutaj zadziała efekt skali!

5 zł x 100 000 osób = 500 000 zł


Porozmawiajmy ze swoimi klubowymi partnerami i sponsorami.

Zaangażujmy tych, którzy mają moc, by zrobić różnicę!

Zapraszamy zarówno te wielkie, jak i te mniejsze firmy!


Wrocławianie, Dolnoślązacy, wszyscy Polacy możecie wziąć udział w czymś, co jest dalece ważniejsze od codziennych problemów.


Pokażmy jedność, braterstwo, wielkoduszność i siłę, której nie jest w stanie zatrzymać żaden wirus. Wierzymy, że jesteśmy w stanie zebrać pieniądze na te jakże kluczowe środki podstawowej ochrony i przekazać je szpitalowi przy ulicy Koszarowej. Wierzymy, że możemy zrobić coś wielkiego, ale tylko wtedy, gdy będziemy działać razem.Firma RAWLPLUG S.A. która zauważyła potrzebę pilnego działania i wspomogła już wrocławską walkę z koronawirusem ma do odegrania jeszcze ważną rolę. Firmowe kontakty biznesowe z Azją oraz doświadczenie we współpracy z chińskimi producentami dają nam bardzo ważną rzecz - szybkość i pewność działania.


FIRMY MOGĄ WPŁACAĆ ŚRODKI BEZPOŚREDNIO NA KONTO SZPITALA:

Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. nr konta 07 1930 1376 2200 0900 9783 0019

Z dopiskiem: GRAMYDLAKOSZAROWEJ

jfe2f56d6eee7cb4.jpegZbiórka będzie krótka, bo chcemy szybko zamówić absolutnie podstawowe środki ochrony. Czas na działanie jest teraz!Mamy też nadzieję, że inne przedsiębiorstwa pójdą za przykładem firmy RAWLPLUG S.A. i również aktywnie włączą się we wsparcie szpitala. My natomiast zachęcamy pozostałe kluby z naszego pięknego regionu, by również użyły swoich platform i promowały akcję poprzez media społecznościowe i inne kanały komunikacji.


By zachęcić dobroczyńców do jak największych wpłat, przygotowaliśmy też coś ekstra. Firma, która wpłaci najwyższą kwotę, otrzyma miejsce na rękawku na umieszczenie LOGO swojej firmy na strojach meczowych KFC GWARDII WROCŁAW!!!


Umowa będzie obowiązywała na cały sezon 2020/2021, w którym planujemy walkę o awans do siatkarskiej ekstraklasy..

fa7a1963a6f7d455.jpeg

Możecie więc zrobić coś naprawdę dobrego, a przy okazji wypromować swoją firmę.


___

Akcję popiera Pan Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk:

Działamy w ścisłej współpracy ze szpitalem przy Koszarowej. Mamy pełnomocnictwo od dyrektora naczelnego szpitala przy ul. Koszarowej na zbieranie przez nas pieniędzy w ich imieniu.


i473b934d1548f83.jpegTo jeszcze dobitniej pokazuje, że cieszymy się dużym zaufaniem ośrodka, dla którego zbieramy pieniądze na środki pierwszej pomocy.


Poza  KFC Gwardia Wrocław, spośród klubów sportowych do zbiórki dołączyły już:
Mamy nadzieję, że działając razem uda nam się zebrać jeszcze więcej pieniędzy na wrocławski szpital.


INFORMACJE NA BIEŻĄCO: https://www.facebook.com/events/684568972299089/


I PAMIĘTAJCIE: Mamy jeden cel: ZAOPATRZYĆ SZPITAL W SPRZĘT DO WALKI COVID-19! Więc dołóżcie się do zbiórki. Czy to przez wpłaty, czy nawet przez udostępnienie tej zrzutki. Pomóżmy naszym lokalnym herosom!


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1594

preloader

Komentarze 26

 
2500 znaków