id: wutajg

Rekonstrukcja ACL i szycie łąkotek

Rekonstrukcja ACL i szycie łąkotek

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
551 zł
z 9 300
5%
zakończona
30.05.2022r
18
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 016 562 zrzutki i zebrali 1 065 088 809 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć, dzień dobry!


Blisko dwa tygodnie temu w trakcie meczu piłki nożnej uległem nieszczęśliwej kontuzji zerwania wiązadeł krzyżowych przednich (ACL) w prawym kolanie. W efekcie całego zajścia doszło także do uszkodzenia łąkotek. Nie ukrywam, że obecnie jakiekolwiek funkcjonowanie jest dla mnie ogromnym wysiłkiem. Na całe szczęście trafiłem w ręce jednego z najlepszych specjalistów od tego typu urazów, doktora Pawła Ślęczki. Ma on za sobą całą masę wykonanych operacji, w tym także pierwszą operację wiązadeł krzyżowych naszego reprezentanta Polski, Arkadiusza Milika.


Najbliższy termin operacji to następny wtorek (31.05), czyli stosunkowo... dość szybko. Sam lekarz stwierdził, że szybka operacja jest o tyle potrzebna, że w przyszłości nie dojdzie do żadnych skutków ubocznych związanych z mikrourazami czy stopniowym zanikaniem chrząstki stawowej.


To pierwszy taki przypadek kiedy muszę prosić o pomoc, ale niestety - nasz kraj nie pomaga. Nie będę ukrywał, że sportowcem na co dzień nie jestem - po prostu lubię czasami wyjść z chłopakami na orlik i po przyjacielsku pokopać w piłkę. Kontuzja ta jest jednak o tyle uciążliwa, że zdecydowanie utrudnia mi ona funkcjonowanie w dojeździe do pracy (blisko 50 km), codziennym, normalnym życiu i wychowywaniu dwójki malutkich dzieci.


Lekarz wpisał mnie również do kolejki na operację na Narodowy Fundusz Zdrowia, która miałaby się odbyć dopiero za rok. Prywatny koszt zabiegu z jednodniowym pobytem w szpitalu INTERMED w Zabierzowie (ul. Krakowska 317) kosztuje 9300 złotych. Operacja = 8500 zł; pobyt = 800 zł.


Dowody potwierdzające odbywaną rekonwalescencję (skany ze szpitali) mogę opublikować każdemu, kto tylko będzie tego potrzebował. W tej zbiórce pojawią się w przeciągu dwóch dni roboczych przez potrzebną weryfikację..


To dla mnie bardzo ważne, aby móc jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności. Będę Państwu wdzięczny za każdą, nawet najmniejszą okazaną pomoc.


Z wyrazami szacunku,

Kacper Gruszka

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 18

MW
Michał
165 zł
JG
Jacullo Twitter
10 zł
MI
Michał
10 zł
E.
y..
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
DZ
Dawid Z
10 zł
KA
Kamil
10 zł
 
Dane ukryte
5 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków