id: wvfhw8

Rehabilitacja i sprzęty pomocnicze

Rehabilitacja i sprzęty pomocnicze

Nasi użytkownicy założyli 913 302 zrzutki i zebrali 876 245 646 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nazywam się Patrycja Bzdyra i założyłam zrzutkę na pomoc dla mojego taty Grzegorza Kopaczewskiego. Zbieram głównie na rehabilitację dodatkowa oraz sprzęty i środki pomocnicze w leczeniu i funkcjonowaniu. Jeśli się uda chcemy również uzbierać na część własną na wózek elektryczny dla niepełnosprawnych. Z racji tego, że tata większość swojego życia przejeździł na skuterze taki wózek jest aktualnie jego marzeniem. 3.07.2021r tata będzie obchodził swoje 50 urodziny.


6.09.2020r mój tata uległ wypadkowi w wyniku czego doznał uszkodzenia rdzenia kręgowego na poziomie Th5, Th6, złamania trzonu Th5, Th6, złamania trzonu Th7 (złamanie trójkolumnowe), złamania osteofitu na przednio-górnej krawędzi trzonu Th8, złamania górnej blaszki Th12, złamania prawych żeber I-VI, krwiak okołokręgosłupowy Th2-Th11, krwiak obu jam opłucnych. Dnia 10.09.2020r przeszedł operację stabilizacji transpedicularnej ERISMA Th4-Th9. Przez 6m przebywał w szpitalach ( Wojewódzki szpital zespolony w Płocku, Mazowieckie centrum rehabilitacji STOCKER Konstancin-Jeziorna, Miejskie centrum medyczne im Karola Jonschera w Łodzi).

Obecnie przebywa w domu. Wymaga rehabilitacji i leczenia farmakologicznego. Na dzień dzisiejszy zmaga się z odleżynami, niedokrwistością i zakrzepicą kończyn dolnych. Leczenie jest dosyć kosztowne, a tata obecnie jest bez dochodów (czeka na rozpatrzenie wniosku o rentę chorobową).

Od dnia wypadku tata jest cewnikowany i musi korzystać z pieluch dla dorosłych.

Wymaga leczenia w poradni Rehabilitacyjnej, Chirurgicznej i Neurologicznej. Wymaga również konsultacji z neurochirurgiem celem kwalifikacji do wszczepienia pompy baklofenowej. Na chwilę obecną ma rehabilitację domowa. Na dzień dzisiejszy nie ma za wielkich szans na odzyskanie pełnej sprawności, rokowania są niepomyślne.

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję za wszelkie wpłaty.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 31

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!