id: wvfhw8

Rehabilitacja i sprzęty pomocnicze

Rehabilitacja i sprzęty pomocnicze

2 163 zł 
z 5 000 zł
43%
74 dni do końca
31 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Nazywam się Patrycja Bzdyra i założyłam zrzutkę na pomoc dla mojego taty Grzegorza Kopaczewskiego. Zbieram głównie na rehabilitację dodatkowa oraz sprzęty i środki pomocnicze w leczeniu i funkcjonowaniu. Jeśli się uda chcemy również uzbierać na część własną na wózek elektryczny dla niepełnosprawnych. Z racji tego, że tata większość swojego życia przejeździł na skuterze taki wózek jest aktualnie jego marzeniem. 3.07.2021r tata będzie obchodził swoje 50 urodziny.


6.09.2020r mój tata uległ wypadkowi w wyniku czego doznał uszkodzenia rdzenia kręgowego na poziomie Th5, Th6, złamania trzonu Th5, Th6, złamania trzonu Th7 (złamanie trójkolumnowe), złamania osteofitu na przednio-górnej krawędzi trzonu Th8, złamania górnej blaszki Th12, złamania prawych żeber I-VI, krwiak okołokręgosłupowy Th2-Th11, krwiak obu jam opłucnych. Dnia 10.09.2020r przeszedł operację stabilizacji transpedicularnej ERISMA Th4-Th9. Przez 6m przebywał w szpitalach ( Wojewódzki szpital zespolony w Płocku, Mazowieckie centrum rehabilitacji STOCKER Konstancin-Jeziorna, Miejskie centrum medyczne im Karola Jonschera w Łodzi).

Obecnie przebywa w domu. Wymaga rehabilitacji i leczenia farmakologicznego. Na dzień dzisiejszy zmaga się z odleżynami, niedokrwistością i zakrzepicą kończyn dolnych. Leczenie jest dosyć kosztowne, a tata obecnie jest bez dochodów (czeka na rozpatrzenie wniosku o rentę chorobową).

Od dnia wypadku tata jest cewnikowany i musi korzystać z pieluch dla dorosłych.

Wymaga leczenia w poradni Rehabilitacyjnej, Chirurgicznej i Neurologicznej. Wymaga również konsultacji z neurochirurgiem celem kwalifikacji do wszczepienia pompy baklofenowej. Na chwilę obecną ma rehabilitację domowa. Na dzień dzisiejszy nie ma za wielkich szans na odzyskanie pełnej sprawności, rokowania są niepomyślne.

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję za wszelkie wpłaty.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 31

 
Użytkownik niezarejestrowany
770 zł
 
Dane ukryte
200 zł
S
Sasiad
150 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KG
Krzysztof Grabania
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
WD
Wiesław Domański
100 zł
JS
Jacek Strząbała
70 zł
A
Ania
70 zł
E
Еee
50 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

795 024 zrzutki

i zebrali

610 579 608 zł

A ty na co dziś zbierasz?