id: wvrp4p

KAZIO CHCE ŻYĆ! NA WALKĘ Z FIP

KAZIO CHCE ŻYĆ! NA WALKĘ Z FIP

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
4 675 zł z 17 000 zł
27%
40 dni do końca
104 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Aktualności2

 • r3e04f798f41a882.jpegNiestety leczenie GS osłabiło serduszko Kazia, w ostatnią środę mieliśmy trochę strachu ponieważ w prawie tylniej łapce doszło do zatoru oraz miał bardzo powiększony lewy przedsionek serca. Na szczęście zator nie był duży i tylko częściowo Kazio stracił czucie w łapce, dość szybko udało się z Panią Doktor wykryć przyczynę i wprowadziliśmy leczenie na serce dodatkowo aby się ta sytuacja nie powtorzyla.

  Jak narazie lepiej się Kazik czuje i bawi się z innymi kotami co jest nie wątpliwie zasługa GS.

  Jesteśmy po 18 na 84 zastrzykach i 22.04 robimy pierwsze badania kontrolne morfologiczne. Trzymajcie kciuki i bardzo dziękujemy za wsparcie ❤️

  Czytaj więcej
 • 07.04.2021


  Jesteśmy po 13 zastrzykach lekiem GS, Kazio jak narazie zaczyna się czuć coraz lepiej!! :) ato działa! Lek przynosi efekty, płyn z płuc i brzucha na usg był niewidoczny więc się wchłoną to cudowna wiadomość, bo płyn w płucach mógł spowodować suche utonięcie. Kaziczek przybiera na wadze ponieważ podczas leczenia kotki mają większy apetyt, to powoduje zwiększanie dawki leku.


  Bardzo dziękujemy wszystkim osobom nas wspierających w tej nierównej walce z Fip. a946736675085ab9.jpeg

  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Kazio ma 2 latka i 9 miesiecy i jest bardzo chory... ma Fip i to w jego i swoim imieniu organizuje ta zbiórkę.


Mój ukochany kotek Kazio od maleńkości był mniejszy niż inne kotki z miotu i chorowity, jego kocia mama odrzuciła go i wtedy z moją mamą przygarnełyśmy maluszka do oddania bo miałyśmy już 4 swoje koty i 2 psy (nie myśleliśmy wtedy o zostawianiu kolejnego zwierzaka w domu). Nikt nie był zainteresowany tym małym i nie najpiękniejszym (dla mnie był prze piękny) kociakiem z dużym brzuchem i wielkimi uszkami. W nie długim czasie zakochałam się w nim i nawiązałam niezwykła więź i nie było już mowy o tym żeby go komuś oddać, wiedziałam, że musi że mną zostać.

Po kilku tygodniach i leczeniu go z nawracających infekcji był podejrzewany przez weterynarza o chłoniaka, co brzmiało jak wyrok... Na szczęście po badaniach okazało się, że podejrzenia się nie sprawdziły.

Po dwóch latach od tamtego zdarzenia usłyszeliśmy prawdziwy wyrok... FIP...


FIP czyli zakaźne zapalenie otrzewnej jest wywołane poprzez infekcję koronawirusem. Koronawirus to wirus układu odpornościowego, który ma charakterystyczny wygląd przypominający koronę słoneczną. Jest to choroba w wyniku której rozwija się uogólniony stan zapalny. FIP-owi towarzyszy nawracająca gorączka, chudnięcie, słabnięcie, tworzenie się ziarniniaków w narządach i/lub wysięku w jamach ciała.


Fip jest uznawany za chorobę śmiertelną i nieuleczalną, ale od niedawna jest lek. Ten lek jest jedyną szansą dla Kazia w uratowaniu jego życia. Potocznie nazywany GS to lek w ampułkach, podaję się go w zastrzykach przez 12 tygodni (codziennie o tej samej godzinie zastrzyk) dawka leku musi być starannie odmierzona, nie są to przyjemne zastrzyki ale to nasza jedyna szansa na zdrowie i życie dla Kazia. Ten lek jest bardzo drogi i koszty leczenia przekraczają moje dochody. Każda złotówka jest na wagę złota, dlatego wraz z Kaziem bardzo proszę Was o pomoc w uratowania życia mojego ulochanego kotka.


W przypadku Fip liczą się nie tylko dni ale i każda godzina ponieważ choroba postępuje bardzo gwałtownie i szybko dlatego Kazio dostał już pierwsze zastrzyki z GS.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 104

 
Dane ukryte
200 zł
A
A&S
200 zł
K
Karolina Królczyk
200 zł
BP
Bartek Paprocki
100 zł
J
Jadzia
100 zł
D
Domi
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
BO
Basia Olszowska
100 zł
AB
Aga Baranek
100 zł
DK
Dominika Kozub
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 9

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

679 751 zrzutek

i zebrali

441 276 948 zł

A ty na co dziś zbierasz?