Sprzęt medyczny dla Zuzi chorej na SMA1 Zakończona 31.12.2018r ID: ww3s96

Sprzęt medyczny dla Zuzi chorej na SMA1

Zebrano 82 538 zł
z kwoty 62 000 zł

133 %

100 %
WPŁAĆ

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

Pomóż udostępniając zrzutkę!

1 410
udostępnień

Trzy dni temu, tj. w poniedziałek 16.10.2018, po ponad 2 tygodniach oczekiwania, otrzymaliśmy wyniki badań genetycznych Zuzanki, naszej 4,5-miesięcznej córki. Diagnoza: SMA1, genetyczna choroba - najcięższa postać rdzeniowego zaniku mięśniowego.

"Szybkiemu osłabieniu ulegają mięśnie kończyn, tułowia, płuc i przełyku, co zazwyczaj prowadzi do niewydolności oddechowej i utraty zdolności przełykania. SMA jest najczęstszą genetycznie uwarunkowaną przyczyną śmierci niemowląt i małych dzieci." [za fsma.pl]


Three days ago, i.e. on Monday 18/10/2018, after more than two weeks of waiting, we received the results of genetic tests of Zuzanka, our 4.5-month-old daughter. Diagnosis: SMA1, a genetic disease - the most severe type of spinal muscular atrophy.

"The muscles of the limbs, torso, lungs and esophagus are quickly weakened, which usually leads to respiratory failure and loss of swallowing ability." SMA is the most common genetic cause of the death of infants and young children. " [from fsma.pl]


W szpitalu usłyszeliśmy, że rola oddziału neurologicznego się zakończyła na potwierdzeniu wstępnej diagnozy. Dostaliśmy skierowanie do CZD w Warszawie. Zostaliśmy wrzuceni 'na głęboką wodę' bez żadnej wiedzy o dalszym postępowaniu czy zajmowaniu się chorą córeczką. Dzięki informacjom od rodziców (za które serdecznie dziękujemy) , którzy wcześniej znaleźli się w sytuacji, w której teraz my jesteśmy oraz życzliwości fundacji FSMA, poznaliśmy kolejne kroki naszego działania. Poza staraniami o możliwość leczenia w kraju za pośrednictwem badań klinicznych, czy też leczeniem jedynym dotąd dostępnym lekiem na świecie (Spinraza) w krajach, w których jest on refundowany, musimy zabezpieczyć życie naszej córki poprzez specjalistyczny sprzęt medyczny. Sprzęt, który musimy zdobyć "na teraz" to:

- Ssak medyczny akumulator Medela Clario AC/DC Deluxe - 3277 zł

- Pulsoksymetr dla wcześniaków i noworodków F380 - 1296 zł

- Asystor kaszlu CoughAssist E70 - 22 000 zł

- Respirator RESMED ASTRAL 100 (lub 150) - ok 35 000 zł

Dzięki powyższym urządzeniom będziemy mogli zapewnić naszej córeczce lepsze oddychanie oraz możliwą pomoc ratującą życie w momencie zakrztuszenia się czy też infekcji dróg oddechowych, które mogą okazać się dla Zuzi śmiertelne. Niestety są to dopiero początkowe wydatki, które musimy ponieść, ale skupiamy się na tym, co najważniejsze w tej chwili. Bez tego, może nie być o co walczyć w przyszłości.

Jest to straszna choroba, której nie przewidywaliśmy nawet w najczarniejszych scenariuszach. Z dnia na dzień nasze życie zamieniło się w walkę o życie oraz przyszłość naszej córki.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

Rodzice Zuzi,

Maja i Bartłomiej Barczak.

At the hospital, after multiple consultations at the neurological ward, we received the confirmation of this initial diagnosis. And immediately referred to The Children’s Memorial Health Institute in Warsaw. We were thrown into deep water without any knowledge on how to proceed or take care of our sick daughter. Thanks to information from another family (for which we thank you warmly), who was in the same situation in which we are now, and the kindness of the FSMA foundation, we were able to learn the next steps of our actions. In addition to applying for the possibility of treatment in our country through clinical trials, or the treatment with the only available medicine in the world (Spinraza) in the select countries where it is refunded, we must secure the life of our daughter through specialized medical equipment. The equipment that we have to get ASAP is:

- Medela Clario Aspirator AC / DC Deluxe - PLN 3277

- Pulse oximeter for premature babies and newborns F380 - PLN 1296

- CoughAssist E70 cough assistant - PLN 22,000

- RESMED ASTRAL 100 (or 150) Respirator - about 35 000 PLN

Thanks to the above devices, we will be able to provide our daughter with better breathing and life-saving assistance when she chokes or has a respiratory infection, which both may prove fatal to Zuzia. Unfortunately, these are only the initial expenses that we must bear, but we focus on what is most important at the moment. Without this, there may be nothing to fight for in the future.

This is a terrible disease that we did not anticipate even in the darkest scenarios. Our day-to-day life has turned into a fight for the life and future of our daughter.

We would like to thank everyone for their generous contributions.


Zuzia's parents,

Maja and Bartłomiej Barczak.

sobota, 20 października 2018 o 19:07

Kochani, dalsze losy Zuzi i jej walki z chorobą można śledzić na stronie https://www.facebook.com/Zuzia-walczy-z-SMA-2128637390731478 Zapraszamy i pozdrawiamy, Maja i Bartek

piątek, 19 października 2018 o 18:06

[ Przepraszamy za brak formatowania tekstu - brakuje tu takiej opcji ] Kochani! Odzew z jakim się spotkaliśmy, przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. To dzięki Waszemu wsparciu, zarówno finansowemu, jak i emocjonalnemu mamy jeszcze więcej sił, by walczyć o życie i zdrowie naszej córeczki. Kiedy piszemy te słowa, mamy oczy pełne łez, ale to dzięki Wam nie są to już łzy rozpaczy, a radości. Jesteśmy pełni nadziei i motywacji. Dzięki zebranej kwocie, jedno ze zmartwień możemy odsunąć póki co na bok, wiedząc, że w razie potrzeby mamy środki po które możemy sięgnąć. Po konsultacji ze specjalistą od ssaków poleconym przez innych rodziców, udało się ‘zaoszczędzić’ 2 tyś. zł poprzez wybór innego modelu, który w zupełności wystarczy do naszych aktualnych potrzeb. Zdecydowaliśmy się na Ssak akumulatorowo-sieciowy Easy Home 2 w cenie 1300 zł. Różnicę w cenie spożytkujemy czy to na rehabilitację, czy też zakup kolejnych niezbędnych sprzętów. W przyszłym tygodniu dotrze do nas Pulsoksymetr, który pozwoli nam monitorować stan zdrowia Zuzi i odpowiednio wcześnie zareagować w razie potrzeby. Co do naszej małej wojowniczki, Zuzanki. Mogliśmy troszkę odetchnąć, kiedy anestezjolog wstępnie ocenił Jej stan na dobry. Zapowiedział szczegółowe badanie w przyszłym tygodniu, które oceni czy, i jaki sprzęt jest potrzebny, by wspomóc oddychanie. Niestety w tej chorobie wszystko może się zmienić “z dnia na dzień’, ale jesteśmy dzięki Wam przygotowani na szybką reakcję i zakup kolejnych sprzętów (co w praktyce okazuje się nie taką prostą sprawą). Dzięki szybkiej reakcji i wstawiennictwu fundacji FSMA, Pani doktor z Gdańska oraz uprzejmości firmy Roche, Zuzia została zaproszona na testy medyczne w najbliższy poniedziałek w Trójmieście. Trzymajcie kciuki, żeby przeszła je pomyślnie i dzięki temu została włączona do programu badania klinicznego Firefish. Bardzo liczymy, że ten lek pomoże zatrzymać postęp choroby, i choć w najmniejszym stopniu przywróci sprawność naszej córeczki. Jeszcze raz wszystkim Wam serdecznie dziękujemy za wsparcie, zaangażowanie i tak szybką reakcję. Jest Was tylu, że trudno wszystkich wymienić z osobna :) 

JESTEŚCIE WSPANIALI ! Bez Was nie dalibyśmy rady i jesteśmy Wam dozgonnie wdzięczni!

 Z Bogiem! Maja i Bartek. PS. A na koniec “parę słów” od Zuzi :) https://www.youtube.com/watch?v=G9fvRbIFqAU

Aby dodać komentarz lub

AG
25 zł

Agata Gumienna

Zdrówka dla Zuzi

Marcin Pochocki

zdrówka

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki!

WW
4 867 zł

Wioleta Wojciechowska

Zuzia walcz kochanie!!!
wszystkie majówki są z Wami

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki za Ciebie, Kruszynko!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Zdrówka!

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Mam córeczkę w tym samym wieku. Życzę dużo zdrówka dla Państwa córeczki i dużo siły dla Państwa w walce z tą straszną chorobą

AD
80 zł

Agnieszka Dziedzic

Mamuśki BuggyGym

NU
50 zł

Nikoletta Urbanska

Zycze zdrowka dla malenstwa

SYLWIA Bogdanowicz

Trzymam kciuki za Zuzie

MS
500 zł

Monika SAM DOM

Trzymamy kciuki!

Użytkownik anonimowy
5 zł

Użytkownik anonimowy

????????????????????????❤

JG

JAN GIERSZANIN

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia malutka!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

JT
50 zł

Joanna Totoń

Duzo zdrowka i powodzenia. Pozdrawiam!

AR
50 zł

Anna Russell

Powidzenia Trzymam kciuki, że cócia wyzdrowieje.

????????????

MO
100 zł

Maciek Olejniczak

Zycze z calego serca zeby Zuzia wyzdrowiala

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Zuzia trzyma kciuki za Zuzie❤❤❤❤❤

MU
5 zł

Małgorzata Urbaniak

#ZuziaChallenge

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

MU
200 zł

MMR Ulany

Trzymajcie się kochani, duchowo jesteśmy z Wami. Niech MIŁOŚĆ Wszej Małej da Wam siłę i pomoże przezwyciężyć wszystko!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Maja dużo siły i spokoju. Maleńka walcz!!!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Niech Pan Bóg ma Cię dzicinko w opiece!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Duzo zdrowia!

Dużo zdrówka dla córeczki!

KN
50 zł

KATARZYNA NAWROCKA

Walcz krusznko!

MG

Monika Gazfa

Zdrówka Słoneczko!

M
25 zł

Mika

Trzymam kciuki! ✊????

PK
50 zł

Piotr K

Powodzenia !

JN
100 zł

Justyna Nakonieczna

Trzymam z całego serca za was kciuki! Mocno wierzę w to, że wam się uda! Walczcie o córeczkę! Nie poddawajcie się! Nigdy! Z mojej strony cegiełka i kampania na FB do znajomych z linkiem na zrzutkę, ale siła tak na prawdę w was! W rodzicach!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Przytulam Was mocno.

ND
100 zł

Natasha Davis Whitehead

Sending all my love to your family

T
200 zł

T&K

Trzymamy kciuki

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Dużo siły !!

DL
500 zł

Dave Letorey

I wish I could do more my friend, sending all my love and hopes
Dave x

GO
100 zł

Guy Outram

Good luck Zuzia

MM
100 zł

Mateusz, Małgosia i Pola

Maja, Bart - życzymy Wam dużo siły! O Zuzię się nie martwimy, bo dzieci to prawdziwi wojownicy! Bądźcie tacy dzielni jak jesteście! Dopóki walczycie - wygrywacie! :) Jesteśmy z Wami!

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Niech się wszystko odmieni na lepsze! Zdrowia i sił!

W

Wiola

Walcz Zuziu :*

J
50 zł

Joanna

Trzymajcie się!!!!!!!!

D

Dominika

Trzymam kciuki❤️

AP
25 zł

Adrian Priefer

Uda się napewno! :)

10 zł

Gosia K

To nie wiele ale mysle, ze pomoże. Życzę zdrówka dla Zuzi i wytrwałości w ttm wszystkim oraz, zeby udało sie zebrać pieniazki.

HC
150 zł

Helen Comerford

My heart goes out to you Maja and Bart, wishing you lots of strength. Sending Zuzia love and support for her getting the help she needs.

MC

Monika Cesarz-Szmuka

Majówki górą!

Użytkownik anonimowy
450 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymajcie się Kochani!

P
25 zł

Paulina

Wszystko będzie dobrze maluszku ????

W
100 zł

Wiola

Zdrówka dla maleństwa.

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

nie poddawajcie się!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

zdrowia dla malutkiej a dla Rodziców siły i wytrwania

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Kochani dużo siły i mocy! Walczymy z Wami! #ZuziaWalcz

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Zdrówka Kruszynko!!!

Użytkownik anonimowy
5 zł

Użytkownik anonimowy

Dużo zdrówka mała gwiazdeczko

KS
100 zł

Kasia Smialkowska

????????

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Zdrówka! :-)

KI
100 zł

Kasia i Marcin

Dużo zdrowia życzę

AW
10 zł

Ania Walczuk

Dużo zdrówka!

MM
15 zł

Marcin Milczarski

Trzymamy kciuki!

OF

Oliver Farthing

Hope this helps you guys out, so sorry you have to be going through this.

Ollie.

TC
200 zł

Tomek Cichos

Cegiełka dla Was

ML
25 zł

Monika Lisiecka

Bartek walczcie dzielnie o córcię!

SK

Sławek Kabik

Czesc Zuzia!

Jak podrosniesz to zobaczysz w jakim dziwnym kraju zyjesz.. bedzie pelno ludzi, ktorzy beda Tobie i Twoim rodzicom rzucac klody pod nogi i komplikowac zycie.. i bedzie jeszcze wiecej ludzi, ktorzy beda sie starac Wam pomagac :))

My postaramy sie Was napedzac pozytywna energia przez .. rozwińcaly czas! :)

Użytkownik anonimowy
30 zł

Użytkownik anonimowy

Bartek trzymam kciuki za Waszą kruszynkę!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Warto pomagać

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam za Was kciuki!

DG

Dominika Girek

Duuuużo siły Zuziu ????????????

BR
5 zł

Beata Romanowska

Najważniejsze to nie tracić nadziei

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Mam nadzieje, że uda się uzbierać cała kwotę. Powodzenia

N
25 zł

Natasza

Dużo zdrówka i siły dla Małej i dla Was!

stella strug

Zdrówka Kochanie!

BL
50 zł

Bartłomiej Linkowski

Zdrówka!

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Dużo zdrówka maluszku :*

DW
100 zł

Daniel Wojciechowski

Trzymaj się Zuzia mocno!

Marcin Pochocki

Zdrówka

KK
35 zł

Karolina Kubicka

#zuziaWalcz

IR
10 zł

Ilona rybak

❤️❤️❤️

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam mocno kciuki!

M
25 zł

Milena

Trzymam kciuki za malutka. Trzymajcie się cieplutko

#ZuziaWalcz

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymajcie się dzielnie i dużo zdrówka dla Zuzi.

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymaj się maleńka

AG
20 zł

Andzelika G

Moje dziecię ma teraz 0,5 roku, jak sobie pomyślałam co przychodzicie... serce się kraje... zdrowka życze i żeby szybko udało się nazbierać pełna kwotę

A
50 zł

Ania

Trzymam kciuki za mała Zuzie, musi być dobrze!!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Zdrowka dla pięknej Zuzy ???????????? i samych radosnych dni ????????????

AI
25 zł

Arleta i Artur Raszka

Dużo siły i miłości Wam życzę. Trzymamy za Was kciuki ✊✊✊

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Maleńka, bądź dzielna! Duzzzzo siły dla rodziców Wojowniczki!

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Zdrówka maleńka ????????????
Powodzenia

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

zdrówka i spokoju :)

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Wszystkiego dobrego ♥️

Z

Zaneta

Trzymam mocno kciuki za poprawę !

KM

Kasia Matuszczak

Trzymaj się kruszynko :)

N
25 zł

Natalia

Będzie dobrze Kochana :*

EK
60 zł

Ewelina Kortesmäki

Trzymam kciuki! Duzo sily dla Was!

K
20 zł

Klaudia

Modlę się za Was i zdrowie Zuzi

HW
1 000 zł

Hugh Williams

Fingers crossed, my thoughts are with you guys

KC
50 zł

Kasia Czaczyk

Naprawde mocno trzymam kciuki!

WA
300 zł

Wioleta, Andrzej Getka

Dużo zdrówka Zuziu! Jesteśmy całym sercem z Wami!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Zdrówka słoneczko

MS
10 zł

Monika SAM DOM

Trzymam kciuki

EB
5 zł

Ewelina Bieńkowska

Trzymam kciuki!

LW
50 zł

Laura Wiktor

Bądźcie silni ❤️

AC
300 zł

Arek Chatys

Lecimy z tematem Barcik. Ogarniemy to!

Dużo siły w walce życzę!

KB
100 zł

Karolina Bukowska

Powodzenia !❤️

R
35 zł

Rafik

Powodzenia !!!! Dacie radę:)

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Bart trzymajcie sie. Bardzo współczujemy i trzymamy za was kciuki

KN
50 zł

Katarzyna Nogal

Trzymam kciuki za Zuzię ????

M
50 zł

Magda

Trzymamy kciuki za Zuze ❤

KK
15 zł

Kamila Kiełczykowska

10,15 czy 50 zł w dzisiejszych czasach co za to kupisz? Paczkę papierosów, ulubione lody do filmu? Tak niewiele prawda, a może pomóc. W grupie siła, nawet mała kwota to już krok do przodu. Pomagajmy!

Małgorzata Urbaniak

Jesteśmy z wami ❤️

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymaj się Bart, Maja bądź silna, Zuzia dasz rade

Dominika Mickiewicz

Trzymamy kciuki! Dużo zdrówka!

Go Sia

Zdrowiej Zuziu!

JK

Justyna Kopycinska

Trzymaj się Zuzieńko!! ❤️

izabela klimont

Będziemy walczyć do końca! I jak będę mogła jeszcze pomogę. Trzymajcie się!

KJ
50 zł

Kinga Jarzyńska

Jesteśmy z Tobą Zuziu ❤

MJ
50 zł

Marta Janeczek

Trzymamy za Was kciuki!✊????

Trzymam kciuki za zdrówko Zuzki

K
10 zł
KASIA
AK
100 zł
Agata Krzemińska
A
20 zł
agnieszkahumiecka87
Marcin Pochocki
100 zł
Marcin Pochocki
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
PU
50 zł
Paulina Uminska
M
200 zł
Marian
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
AG
25 zł
Agata Gumienna
Marcin Pochocki
100 zł
Marcin Pochocki
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
4 867 zł
majówki 2018
M
500 zł
Michał Jabłoński
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
IL
100 zł
Iwona Letko
WM
10 zł
Wanda Miąsko
AK
50 zł
Agata Krzemińska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
M
10 zł
Magda
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
PB
500 zł
Piotr Brzeziński
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
TM
200 zł
Top-Medical Mateusz Kruświcki
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
50 zł
Ola Żołnowska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KR
ukryta
Kinga Rochowicz
150 zł
Tomasz Pochocki
AB
20 zł
Agnieszka Blaszka
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
AB
70 zł
Agnieszka Blaszka
ND
200 zł
Nate Dadzie
RP
50 zł
Romana Piwowarczyk
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Angela
10 zł
Angela
AD
80 zł
Agnieszka Dziedzic
NU
50 zł
Nikoletta Urbanska
SYLWIA
25 zł
SYLWIA
JP
25 zł
Joanna Preś
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
M
ukryta
Magda
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Z
500 zł
ZBUDUJ SAM DOM
AK
50 zł
Agata Krzemińska
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
P
50 zł
Piotr
M
100 zł
Marzena M.
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
AK
50 zł
Aga K.
B
5 zł
Basia
AK
50 zł
Agnieszka Kułeczko-Grygorcewicz
M
5 zł
Marta
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
100 zł
John McCormick
HK
50 zł
Hubert Kordacz
100 zł
Ola Żołnowska
Katarzyna Wojdas
ukryta
Katarzyna Wojdas
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MW
ukryta
Marcin W
E
10 zł
Ewa
JK
25 zł
Joanna Krzymińska
O
ukryta
Olgierd Potrykus
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
JG
ukryta
JAN GIERSZANIN
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
P
200 zł
piotr tatarski
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
JF
25 zł
Joanna Furmańska
100 zł
Jagoda Łukaszewska
TG
50 zł
Tom G
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MJ
10 zł
Magdalena Jakubiec
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
E
50 zł
Ela
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
EK
ukryta
Elżbieta Kuczyńska
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
CR
100 zł
Callum Rocks
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Tytus Gołas
100 zł
Tytus Gołas
EO
200 zł
Elżbieta Olszewska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AK
100 zł
Agata Krych
MT
100 zł
Marcin Tch
WL
100 zł
William Liew
AZ
20 zł - zwrócone
Agnieszka Ziemecka
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
N
10 zł
Natalia
MK
50 zł
MISS KATE MILLER
EJ
ukryta
Ed Johnston
100 zł
Seweryn Łukasik
JT
50 zł
Joanna Totoń
JK
25 zł
Jolanta Kaluzna
S
25 zł
Sebastian
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
M
25 zł
marta.katerla
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
A
10 zł
Aleksandra
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
MS
50 zł
Małgorzata Stasiak
A
50 zł
Anna
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
PA
25 zł
PATRYCJA ADAMCZYK
Z
100 zł
Zbyniu
MP
50 zł
Małgorzata Pawlak
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
P
25 zł
P.M
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
10 zł
monika
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
20 zł
Andrzej Żukowski
PK
15 zł
Paulina Kowalska
J
200 zł
jedi
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dominika Mickiewicz
10 zł
Dominika Mickiewicz
AZ
100 zł
Aleksandra Ziółkowska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
KJ
35 zł - zwrócone
Kinga Jarzyńska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
RA
50 zł
Rafał Althoff
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
K
25 zł
Kas
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AW
15 zł
Agata Witkowska
PK
10 zł
Patrycja Krzyśków
JB
62 zł - zwrócone
Justyna Biczak
AW
50 zł - zwrócone
Anna WL sukienka newbie
NR
20 zł
Natalia Rożek
T
25 zł
Tomasz
GK
30 zł
Grażyna Kamińska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
AB
17 zł
Adka Brom
MO
100 zł
Maciek Olejniczak
AJ
35 zł - zwrócone
Anna Juszczyk
MS
20 zł
Marta Stańkowska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
JP
ukryta
Joanna Puźniak
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
AG
65 zł
Agata Górak
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
30 zł - zwrócone
Wioleta Wojciechowska
GG
50 zł
Grażynaa Grzeszkiewicz
DS
50 zł
Daniel Samulak
Z
25 zł
Zuza
JK
55 zł - zwrócone
Justyna Kochańska
AL
50 zł
Adela Lipińska
AK
32 zł - zwrócone
Aneta Krotowska
SW
ukryta
Sara Warguła
MU
5 zł
Małgorzata Urbaniak
PK
15 zł
Paula Konkol
M
25 zł
MPAA
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MK
100 zł
Monika Kochańska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
A
25 zł
Ania
BS
30 zł
Beata Sielecka
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
100 zł
Maciej
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
P
25 zł
Paulina
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
AM
50 zł
Adrian Moczydłowski
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
JW
ukryta
Joanna Wojtaszek
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AO
50 zł
Agnieszka Olejnik
JZ
25 zł
Justyna Zatorska
EB
200 zł
Edward Braddock
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MP
50 zł
Monika Paszkiewicz
KN
ukryta
Kacper Nowak
MU
200 zł
MMR Ulany
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KS
25 zł
Katarzyna Sroka
FP
100 zł
Filip Prałat
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KB
10 zł - zwrócone
Karolina Bukowska
KB
155 zł - zwrócone
Karolina Bukowska
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
K
25 zł
Kasia
PB
25 zł
Patryk Balant
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
EZ
50 zł
Ewa Zabłudowska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
WW
50 zł
Wojciech Wójcik
DP
80 zł
Dominika Pieróg
AG
200 zł
Andżelika Grzeszczyk
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
N
200 zł
Natan
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Z
50 zł
Zuza
AS
100 zł
Anna Synowiec
K
70 zł
Kinga
G
100 zł
Grzegorz Pańczyk
ŁJ
25 zł
Łukasz Jóźwiak
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Magda
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
KM
100 zł
Krzysztof Matkowski
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
25 zł
Mateusz
Marta Bukowska
ukryta
Marta Bukowska
JP
100 zł
Jan Podleśny
DP
200 zł
Dominik Paszkiewicz
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
E
ukryta
Ewelina
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
A
50 zł
Agnieszka Biernat
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MS
25 zł
Marcin Stępniak
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
T
100 zł
Tomek
Dane ukryte
2 000 zł
Dane ukryte
A
10 zł
Asia
MH
50 zł
Małgorzata Hass
Dane ukryte
4 zł
Dane ukryte
IG
ukryta
Irmina Gapinska
E
10 zł
Elwira
E
25 zł
Ewelina krzeminska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
I
5 zł
iza
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KS
50 zł
Kamila Szary
AS
25 zł
Agata Szyszko
KN
50 zł
KATARZYNA NAWROCKA
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
NR
25 zł
Natalia Rojek
I
10 zł
IT Szczecin employee
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
M
5 zł
Marta
MG
ukryta
Monika Gazfa
Dane ukryte
800 zł
Dane ukryte
IM
25 zł
Izabela Molka
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AS
200 zł
Alimaa Sodnomgomo
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MM
50 zł
Monika Mnich
AP
ukryta
Anna Płaskowicz
M
25 zł
Mika
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
BW
50 zł
Beata Wiaderek
MM
25 zł
Magdalena Michalska
AW
10 zł
Agata Więcek-Starczyńska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
PK
50 zł
Piotr K
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MM
ukryta
Michał Maj
ZH
10 zł
Zuzanna Hermanowska
JN
100 zł
Justyna Nakonieczna
P
10 zł
Paweł
A
ukryta
Ania
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
GD
25 zł
GRAŻYNA DEMBICKA
W
25 zł
Wiola
LM
20 zł
Lidia Mosiejowska
PS
50 zł
Paulina Szurmiej
RM
25 zł
Rafał Maciaszek
M
10 zł
Monika
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
J
25 zł
Justyna
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MS
1 000 zł
Magdalena Szczęśniak
JB
100 zł
Jacek Bukowski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AN
100 zł
Arkadiusz Nowik
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
JB
50 zł
Julia Bonetska
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
SP
100 zł
Sierpień Paweł
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
SH
200 zł
Simon Havil
M
50 zł
Martyna
PD
200 zł
Piotr D
K
100 zł
Kasia i Szymon
AJ
400 zł
Aleksandra Jóźwiak
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
SO
25 zł
Silvestr Ochrimovic
BS
20 zł
Barbara Szklarczyk
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
ND
100 zł
Natasha Davis Whitehead
Dane ukryte
75 zł
Dane ukryte
100 zł
Krzysztof Żołnowski
T
200 zł
T&K
10 zł
Justyna Świerzbin
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
LM
100 zł
Lukasz Mikolajczak
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MP
25 zł
Monika Pawłowska
OJ
50 zł
Oksana Jacewicz
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
JS
25 zł
Joanna Smolaga
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
JS
100 zł
Jarosław Salwa
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
S
100 zł
Sikorki
AB
ukryta
Aneta Bała
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
EK
50 zł
Elżebieta Kluz
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
A
50 zł
Aleksandra
DL
500 zł
Dave Letorey
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
WK
100 zł
Weronika Karpińska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
LM
100 zł
Leszek Muchajer
GO
100 zł
Guy Outram
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
B
10 zł
Beata
MT
20 zł
Marcin Tychulski
FM
10 zł
Filip Markowski
HC
100 zł
Hillary Clarke
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
CM
250 zł
Chris Morrison
KK
100 zł
Karolina Konik
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
MK
50 zł
Magdalena Kowalczyk
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
M
25 zł
Marta
DD
10 zł
Dominika Dudka
AK
25 zł
Adam Kozłowski
P
50 zł
Paula
MM
100 zł
Mateusz, Małgosia i Pola
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MI
100 zł
Monika i Bart Miedeksza
KD
50 zł
Karolina Dziewulska
A
50 zł
Agnieszka
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MZ
100 zł
Mateusz Ziemba
LB
20 zł
Lukasz Brym
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MC
25 zł
Marta Czerwińska
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
MP
100 zł
Magdalena Parus
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
N
50 zł
Natalia
Kuba Wojtach
25 zł
Kuba Wojtach
Dane ukryte
8 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
S
25 zł
Sylwia
AD
50 zł
Agnieszka Dziewa
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
25 zł
Adrianna Żełudziewicz
M
25 zł
Marcin
ukryta
Ola Żołnowska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
M
100 zł
Maciek
W
ukryta
Wiola
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
J
50 zł
Joanna
J
5 zł
Justyna
T
50 zł
taiwka
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KT
100 zł
Katarzyna Trzyciecka-Serwin
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MG
25 zł
Marta Gray
A
10 zł
Anna
ED
100 zł
Eliza Dymel
D
ukryta
Dominika
AP
25 zł
Adrian Priefer
GC
500 zł
Genowefa Ciechanowska
G
10 zł
Gośka Art
GS
ukryta
Grzegorz Stroisz
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
HC
150 zł
Helen Comerford
AT
200 zł
Adam T
MC
ukryta
Monika Cesarz-Szmuka
MO
ukryta
Monika okoniewska
DP
100 zł
Diana Piwkowska
Dane ukryte
450 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
10 zł
Ania
DJ
200 zł
Delanthy Joachim
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
ER
50 zł
Ewa Rynkiewicz
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
K
500 zł
Konrad K
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
P
25 zł
Paulina
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
S
50 zł
soniya13
M
100 zł
mazurmaciej96
W
100 zł
Wiola
A
250 zł
Anh
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
25 zł
Mirosława
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
BW
ukryta
Beata Waszczuk
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
J
10 zł
Joanna
RG
25 zł
Radosław Gola
AJ
50 zł
Anna Janaczek
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
JW
10 zł
Joanna Węgorska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
RK
50 zł
Robert Kisiel
SI
50 zł
Sebastian i Anna P.
F
25 zł
Filip Brzykcy
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
WZ
100 zł
Wiesława Zgorzelska
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
HM
ukryta
Hubert Massalski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MO
50 zł
Małgorzata Osojca
K
25 zł
Kasper
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
ukryta
agatka
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
300 zł
Kaja Opasińska
KS
100 zł
Kasia Smialkowska
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Kamila Szambelan
20 zł
Kamila Szambelan
MP
100 zł
Michał Paluch
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
M
150 zł
Marek
A
1 296 zł
Aleksandra Nowik
K
20 zł
Karolina
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
G
25 zł
Gosia
ZW
50 zł
Zofia Weyna
JJ
100 zł
Joanna jedras
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
AK
25 zł
Anna Kraska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MS
25 zł
Mateusz Szechlicki
A
10 zł
Adrian
KI
100 zł
Kasia i Marcin
M
20 zł
Mikołaj
G
10 zł
Gosia
PB
50 zł
Patrycja Brzykcy
M
300 zł
Marek Uso
B
ukryta
Basia
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
KA
50 zł
Klaudia Arnak
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
AJ
100 zł
Aleksandra Jóźwiak
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
T
250 zł
TiS
M
55 zł
Michal
K
50 zł
Kasia
JB
100 zł
Justyna Biczak
DW
25 zł
Dawid Waśniewski
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
D
200 zł
Dariusz
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Mariola
100 zł
Mariola
A
10 zł
Anna Linde-Walczuk
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Łukasz Sipa
300 zł
Łukasz Sipa
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
G
100 zł
Gianluca
MK
ukryta
Michalina Karwan
M
200 zł
Magnetic
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MM
15 zł
Marcin Milczarski
BG
200 zł
Bartek Gee
P
100 zł
Philippa
MH
ukryta
Malwa Hołyst
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
P
100 zł
Paweł
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
PR
50 zł
Piotr Rybicki
DI
200 zł
Dawid i Natalia Majewscy
OF
ukryta
Oliver Farthing
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
TC
200 zł
Tomek Cichos
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
PB
50 zł
Piotr Berezowski
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
JI
ukryta
Jack Ilott
K
50 zł
Katarzyna P
MT
50 zł
Michał Twardochleb
K
10 zł
Karo
ML
25 zł
Monika Lisiecka
KJ
25 zł
Karolina Jagiełło
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
SK
ukryta
Sławek Kabik
OW
100 zł
Olgierd Wojciechowicz
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
SS
20 zł
sylwia sobolewska
EK
ukryta
Ewa Kedziorska
K
25 zł
Karolina
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MD
100 zł
Marcin Delektowski
S
25 zł
Szymon
HB
ukryta
Hanna Bajer-Klocek
JS
200 zł
Jamie Sharp
MN
25 zł
Marta Niedziejko
E
50 zł
Edyta
M
ukryta
Maja
C
2 000 zł
Ciocia Janka i Wujek Jurek
Dane ukryte
250 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Marcin Zubrzycki
500 zł
Marcin Zubrzycki
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
45 zł
Dane ukryte
KP
50 zł
Kamila Paczkowska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
P
100 zł
Paulina
MD
300 zł
Marta Dojlido
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
MK
20 zł
Magdalena Kras
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
J
50 zł
Joanna
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
NS
10 zł
Nina Sawicz
DK
25 zł
Daniel Kucharski
IC
50 zł
Iza cor
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
14 zł
Dane ukryte
DG
ukryta
Dominika Girek
R
1 000 zł
Raf
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
TZ
50 zł
Tomasz Z
OP
50 zł
ola paluszek
60 zł
Iweta Łozińska
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
JA
ukryta
Justyna Antoniak
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MW
100 zł
Magdalena Wójcik
NG
25 zł
Natalia Gawryluk
20 zł
Gabriel Wojtyś
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
JC
50 zł
Jadwiga Ceniak
B
100 zł
Blanka
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
B
25 zł
Bożena
BR
5 zł
Beata Romanowska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
EO
50 zł
Elżbieta Ozga
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
P
10 zł
Pawel
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
MP
50 zł
Małgorzata Pokrzykowska
E
25 zł
Enn
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Stella strug
50 zł
Stella strug
BL
50 zł
Bartłomiej Linkowski
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Z
70 zł
Zosia i Hela
MK
50 zł
Marta Kunert
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KN
50 zł
Karol Nowakowski
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
AK
50 zł
Agnieszka Kaszuba
EJ
ukryta
Edyta Janczak
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
AU
10 zł
Anna Urbańczyk
DW
100 zł
Daniel Wojciechowski
A
50 zł
Alicja
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Marcin Pochocki
200 zł
Marcin Pochocki
PS
12 zł
Paulina Smętek
CG
266 zł
Chris Grist
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
BP
1 000 zł
Ben P
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
KK
35 zł
Karolina Kubicka
KL
100 zł
Karola Licz
SH
200 zł
Szymon Halewski
I
10 zł
Ilona
E
15 zł
Egg
MZ
50 zł
Mateusz Zdunek
SP
1 000 zł
Sonia Piton
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
E
ukryta
Emmy
M
25 zł
Milena
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
W
ukryta
Wojtek Kępka
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
AF
ukryta
Adam Frank
HP
50 zł
Hanna Peruzynska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JK
100 zł
Jakub Kustosz
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AS
10 zł
Asia S.
MZ
50 zł
Monika Zuba
Dane ukryte
35 zł
Dane ukryte
Sabina
10 zł
Sabina
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Magda
MM
25 zł
Małgorzata MS
Małgorzata
ukryta
Małgorzata
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MK
25 zł
Michał Kaczerewski
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AW
ukryta
Aneta Weber
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AG
20 zł
Andzelika G
KA
ukryta
Klaudia Anna Chrzanowska
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
A
50 zł
Ania
KJ
50 zł
Kamila Jakubas
K
25 zł
Karola
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MT
200 zł
Miguel Tinoco
ER
25 zł
Ewelina Rutka
50 zł
Krzysztof Żdżański
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
25 zł
Michalina
WH
10 zł
Weronika h
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
RG
ukryta
Robert Gasztold
BM
50 zł
Błażej Maślukiewicz
D
ukryta
Dorota Kobielska
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
E
25 zł
Ewelina
A
5 zł
Ania
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AB
50 zł
Aleksandra Baraniak
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Kaśka
100 zł
Kaśka
EG
300 zł
Ewa Grudzińska
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
G
ukryta
Gosia
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
BM
ukryta
Bernadetta Motyka
Robert Petersburski
50 zł
Robert Petersburski
A
8 zł
Aurelia
EC
50 zł
Ewelina Cnota
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Jakub
20 zł
Jakub
AF
50 zł
Anna Frątczak
Dorota Kurasińska
100 zł
Dorota Kurasińska
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
M
25 zł
Monika
M
200 zł
Marta
KS
ukryta
Katarzyna Szymańska
RI
1 000 zł
Rafał i Karolina Linkowscy
A
20 zł
Aleksandra
MS
50 zł
Mateusz Szelest
S
100 zł
Sebastian Prawda
M
ukryta
MiJ
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
KS
10 zł
Katarzyna Sarzyńska
P
20 zł
Paulina
ML
50 zł
Magda Lachowicz
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
50 zł
Aneta
PW
1 000 zł
Paweł Wasilewski
D
50 zł
Damian Gościniak
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
L
20 zł
Lola
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Z
ukryta
Zaneta
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
B
10 zł
Basia
KM
ukryta
Kasia Matuszczak
AB
25 zł
Agata Byzdra
I
10 zł
Iwona
N
25 zł
Natalia
E
60 zł
Ewelina K
K
20 zł
Klaudia
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
D
500 zł
DJ OWAD
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
BZ
50 zł
Bartosz Zgorzelski
MB
250 zł
Maciek Bilski
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
W
10 zł
Wojtek z Syntezji
MW
50 zł
Mateusz Wojciechowski
HW
1 000 zł
Hugh Williams
KJ
300 zł
Kamila Jamrocha
A
200 zł
AiR
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
E
10 zł
Ewa
Dane ukryte
8 zł
Dane ukryte
MM
50 zł
Marzena Mikołajczak
M
100 zł
Michalkov
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AB
50 zł
Ania Baran
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Arkadiusz
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
P
25 zł
Paulina
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
11 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
3 zł
Dane ukryte
AB
50 zł
Arleta Butrym
KC
50 zł
Kasia Czaczyk
WK
50 zł
Wiktor Kudej
M
100 zł
Magdalena
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
P
50 zł
Przemek
WA
300 zł
Wioleta, Andrzej Getka
Dane ukryte
400 zł
Dane ukryte
KM
100 zł
Katarzyna Mierzyńska Kubik
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MB
1 000 zł
Michal Bielecki
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
P
ukryta
Paweł Kazubski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
PC
10 zł
Piotr Ceberek
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
D
100 zł
Daria
PF
25 zł
Paweł Fułat
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
T
100 zł
Tom
AW
100 zł
Adrian Wnuk
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
ED
300 zł
Ep d
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
10 zł
Monika
JW
25 zł
Joanna Występ
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MG
100 zł
Marysia Gniado
E
5 zł
Ewelina Inka
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
J
50 zł
J.D.L.W
G
15 zł
Gosia
MT
25 zł
Marta Tomalak
SA
50 zł
Szymczak Aleksander
K
50 zł
Karolina i Mariusz
50 zł
Piotr
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
P
ukryta
Paulina
RS
300 zł
Rafał Szarafiński
A
25 zł
Aneta
PP
71,94 zł
Patryk Poźniak
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
EK
200 zł
Elżbieta Krawczykowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
9 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Łukasz Maludy
300 zł
Łukasz Maludy
J
30 zł
Jolanta
J
50 zł
Jakub W
E
ukryta
Ewelina
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
D
ukryta
Dorota
EB
100 zł
Elżbieta Bielecka
AC
300 zł
Arek Chatys
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
JK
150 zł
Justyna Kochańska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
AZ
100 zł
Anna Zasada
Ł
100 zł
Łukasz
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AS
150 zł
Agnieszka Sienkiewicz
B
100 zł
BasiaCynowska
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
IP
200 zł
I P
A
50 zł
Asia
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MP
100 zł
Magdalena Plato
JP
200 zł
Jakub Palczyński
M
ukryta
Magda
Marysia
25 zł
Marysia
MT
50 zł
Magda Tomka
I
10 zł
Ilona
MD
10 zł
Marta D
ukryta
Nina Kaczmarek
EL
50 zł
Ewa Lanucha
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
M
100 zł
Michał
MM
50 zł
Marcin Matuszewski
T
100 zł
Tomek
TI
100 zł
Tomus i Wojtus
KB
100 zł
Karolina Bukowska
R
35 zł
Rafik
I
5 zł
Iga
A
ukryta
Agata
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
A
100 zł
Ania
KN
50 zł
Katarzyna Nogal
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
E
25 zł
Eliza
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
JM
25 zł
Jędrzej Meder
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MH
50 zł
Marek Hernik
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
D
20 zł
Daniel
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
P
50 zł
Paulina
KW
50 zł
Krzysztof Waś
AS
ukryta
Agnieszka Siek
NI
5 zł
Noemi Izdebska
M
50 zł
Magda
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
JM
50 zł
Janina Marcjaniuk
K
15 zł
Kamila
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
AK
25 zł
Agnieszka Klebaniuk
HZ
200 zł
Hubi z rodzicami
I
10 zł
Iwona
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Małgorzata Urbaniak
15 zł
Małgorzata Urbaniak
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
K
100 zł
Kacper
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JH
100 zł
Joanna Habelman
Go Sia
ukryta
Go Sia
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dominika Mickiewicz
100 zł
Dominika Mickiewicz
J
ukryta
Justyna
ES
50 zł
Ewangelista Sylwia
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Monika Larolak
10 zł
Monika Larolak
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Iza z Majowek
15 zł
Iza z Majowek
B
ukryta
Beata
M
100 zł
Magda
R
100 zł
Renata

Najwięcej środków dzięki udostępnieniom

Pierwsza wpłata

Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Najwyższa wpłata

M
4 867 zł
majówki 2018
Nasi użytkownicy założyli

323 575 zrzutek

Pomóż zebrać środki dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

1 410
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.