id: wwurfu

Na operację dla kochanego pieska Kseni

Na operację dla kochanego pieska Kseni

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
1 300 zł z 2 000 zł
65%
zakończona 31.03.2021r
25 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Aktualności1

  • Dziękujemy z całego serca za wpłacone kwoty i udostępnienia! Pierwszą operację Ksenia ma już za sobą, teraz czekamy na drugi termin. Ksenia nie może się już doczekać, aż będzie znów chodzić na 4 łapkach.

    Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Zwracamy się do Ludzi Dobrego Serca!


Wczoraj w godzinach wieczornych podczas spaceru naszego kochanego pieska Ksenię potrącił samochód. Wskutek wypadku Ksenia doznała poważnych urazów złamania lewej tylnej kończyny. Uszkodzony został też odcinek krzyżowy kręgosłupa pieska. Ksenia jest silnym młodym pieskiem (nie ma jeszcze roku), dlatego rokowania operacji ortopedycznej są bardzo dobre. Ksenia dzielnie znosi ból, próbuje się podnosić na zdrowej kończynie. Czeka na operację, by móc znów wstać i spacerować ze swoimi opiekunami. Dwoma kochającymi ją siostrami. Dziewczynki są bardzo poruszone wypadkiem Kseni i asystują jej przy wizytach u weterynarza. Lekarze z Przychodni Weterynaryjnej KEROS w Lubaniu zajęli się wczoraj wieczorem Ksenią profesjonalnie i z wielką empatią po godzinach pracy przychodni.


https://www.facebook.com/Przychodnia-Weterynaryjna-KEROS-691499247568704


Niestety koszt operacji, przede wszystkim materiałów (implantów ortopedycznych) jest wysoki. Operacja jest rozłożona na dwa etapy i powinna byś przeprowadzona jak najszybciej. By oszczędzić bólu Kseni. Koszt szacunkowy wynosi ok. 3000 tys. Oszczędności opiekunów dzielnego kundelka niestety nie pokryją w całości operacji i późniejszej rehabilitacji Kseni.


Dlatego powstała ta zrzutka. Następnym bardzo ważnym krokiem będzie petycja do lokalnych władz prowadząca do zmiany ruchu drogowego na odcinku, na którym doszło do wypadku. Chodzi o ograniczenie prędkości i odpowiednie oznakowanie. Tak by nie dochodziło więcej do podobnych wypadków komunikacyjnych.


Dziękujemy za każde udostępnienie i wsparcie!

Marta i Wiktoria
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 25

 
Dane ukryte
210 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
150 zł
 
Dane ukryte
100 zł
M
Małgorzata
100 zł
A
Anna W.
99 zł
D
Danusia
80 zł
R
Robert Gruszecki
50 zł
 
Dane ukryte
35 zł
AS
Anna S
30 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Marta Kuśmider

    Dziękujemy z całego serca za wpłacone kwoty i udostępnienia! Pierwszą operację Ksenia ma już za sobą, teraz czekamy na drugi termin. Ksenia nie może się już doczekać, aż będzie znów chodzić na 4 łapkach.

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

678 316 zrzutek

i zebrali

439 171 201 zł

A ty na co dziś zbierasz?