id: wwvu2w

,, Cegiełka dla Ani, walka z czasem i rakiem!’’

,, Cegiełka dla Ani, walka z czasem i rakiem!’’

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
47 495 zł 
z 40 000 zł
118%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki


Cześć,

Ania w maju skończyła 26lat jest żoną oraz mamą dwójki małych dzieci. Wszystko zaczęło sie niewinnie, rozbolał ją brzuch na wysokości woreczka żółciowego, ból był okropny, więc pojechała na SOR. Wykonano jej 3 krotnie USG i okazało się że jej wątroba jest powiększona.  Zlecono tomograf komputerowy brzucha z którego wyszło że ma nowotwór wtórny wątroby z przerzutami. Świat w jednej sekundzie runął. Nikt nie dowierzał w to co mówi lekarz, myśleliśmy że się pomylił. Juz 23.06 trafila do WCO w Poznaniu gdzie wykonano jej szereg badań m.in markery nowotworowe, mammografie z usg piersi, biopsje piersi i węzłów chłonnych, ginekologa oraz w tym biopsje wątroby z której wyszło że niestety ma nowotwor złośliwy prawej piersi z węzłami chłonnymi i z przerzutami do wątroby. Z dnia na dzień czuła się gorzej, ale była pełna nadzieja. 

Kolejną dramatyczną sprawą jest to ze w trakcie choroby doszło jej wodobrzusze, żółtaczka, gdzie brzuch już był 6krotnie odbarczany. 5.08 trafila na oddział Onkologii klinicznej celem zakwalifikowania jej do chemioterapii, również po drodze szereg badań i kolejny pobyt w szpitalu . I niestety kolejny cios w serce, zadzwonili do męża a mojego brata, któremu powiedzieli, ze niestety nic nie jesteśmy w stanie zrobić, wątroba jest tak zajęta że nie podamy żonie chemii bo by tego nie przeżyła, damy Pana żonie skierowanie do Hospicjum domowego. Morze łez wylanych to mało. Jesteśmy pewni  że znajdzie się na ziemi Cudotwórca który Ją uratuje. Ania ma dla  kogo żyć, dla kogo walczyć! Jest młoda, i dźwiga ogromny ciężar. 

Dlatego zwracamy się z ogromną prośba o wsparcie i dorzucenie chociaż małej cegiełki na jej leczenie najprawdopodobniej będzie prywatne, leki, wyjazdy, pobyty w szpitalach w całej Polsce. Będziemy  szukać pomocy gdzie tylko sie da! Prosimy również o modlitwę za Nią by miała sile do walki, w końcu nadzieja umiera ostatnia. Nie Pozwólmy jej odejść! ❤️ Ania ma dla kogo żyć! Jeśli możecie ja wesprzeć będziemy ogromnie wdzięczni za każdy grosz.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 1034

JS
Justyna Szkutelska-Boruta
1 400 zł
 
Dane ukryte
998,50 zł
MS
600 zł
A-
Aurelum
500 zł
WJ
Walasek Jacek
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
AK
Aneta Klimek
400 zł
KA
Katarzyna Andrzejak
350 zł
Zobacz więcej

Komentarze 32

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

776 477 zrzutek

i zebrali

577 604 971 zł

A ty na co dziś zbierasz?