id: wxc8ay

Zrzutka dla wiolonczelisty

Zrzutka dla wiolonczelisty

Nasi użytkownicy założyli 1 188 445 zrzutek i zebrali 1 251 360 902 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzień dobry,


prosiłbym tutaj o pomoc przy sfinansowaniu nowego smyczka i futerału wiolonczelowego,które są mi niezbędnie potrzebne aby lepiej realizować moje cele zawodowe,jako artysta-profesjonalny muzyk.

Prawie roczny pobyt w szpitalu na przełomie 2021. i 2022. roku i ogólna sytuacja prywatna związana ze zdrowiem wpłynęły na moją prośbę o pomoc


Z wyrazami szacunku,Jacek DubisJacek Dubis - wiolonczelista i pedagog. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku w klasie wiolonczeli.Absolwent studiów II stopnia Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie. W latach 2017-2019, również w Krakowie, odbył studium muzyki dawnej w zakresie gry na wiolonczeli barokowej. Finalista I Międzynarodowego Konkursu im. Ludwiga Van Beethovena w Lusławicach. Dwukrotna laureatka konkursu Otwartego Funduszu Stypendialnego „Agrafka Muzyczna”. W 2015 roku wystąpił na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Współczesnej „Warszawska Jesień” prezentując kompozycję tureckiego kompozytora Cinara Timura „Banalność zła”. Laureat wyróżnienia na Międzynarodowym Konkursie Muzycznym OPUS 2023.W latach 2014-2020 występował jako członek Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze oraz członek Niemieckiej Orkiestry Radiowej w Köln.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!