Implant słuchowy dla Wiktorii ID: wxgcwd

Implant słuchowy dla Wiktorii ID: wxgcwd

1 zł z 24 219 zł

0%

1 zł

1 zł

z 24 219 zł

zakończona

zakończona

30.10.2016r

1

1

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Implant dla Wiktorii

Wiktoria\nma 15 lat. Urodziła się z wadą wrodzoną narządu słuchu (niewykształcone\nmałżowiny uszne), fetopatią cukrzycową, hiperteloryzmem oraz mikrostomią jako\nwcześniak. W wieku dziecięcym, przeszła poważną operację w klinice w Warszawie,\nktóra dała nam i naszemu dziecku nadzieje na normalne życie. Dzięki ogromnej\npomocy profesora Skarżynskiego Wiktoria mogła normalnie słyszeć, aż do\nferalnego dnia…\n

Nasza córka podczas wycieczki klasowej do parku rozrywki w Zatorze zgubiła implant słuchowy, umożliwiający jej kontakt ze światem. Bez niego nie mogła normalnie funkcjonować. Nasze próby wejścia na obiekt i odnalezienia urządzenia nie przyniosły pozytywnych rezultatów. Nasi znajomi poruszeni sytuacją Wiktorii zorganizowali akcję poszukiwawczą, do której przyłączyło się wiele osób, bezinteresownie poświęcając swój czas, środki, udostępniając własny sprzęt (m.in wykrywacze metali). Spędzili wiele godzin przeczesując cały teren, na którym mogło znajdować się urządzenie. Przeszukali trawę pozostałą po skoszeniu. Niestety, bezskutecznie.

Skoszona trawa - nasza ostatnia nadzieja...

To tylko mała część sprzętu, który pomagał nam w poszukiwaniach implantu

Wspólnie zrobiliśmy co w naszej mocy, aby odnaleźć implant i uniknąć potrzeby nabycia nowego urządzenia. Kwota potrzebna na zakup tak wyspecjalizowanego procesora dźwięku, znacznie przekracza nasze możliwości finansowe.

Dzięki zaangażowaniu użytkowników portalu wykop.pl oraz nagłośnieniu sprawy, zgłosił się do nas pracownik Firmy Oticon Polska, któremu zawdzięczamy zastępczy implant najnowszej generacji na okres 2 miesięcy. To dało nam czas, aby zebrać fundusze na zakup własnego urządzenia.

24 220 zł. – to kwota niezbędna do zakupu nowego odpowiednika. W przypadku przekroczenia tego progu, pieniądze zostaną przekazane na bardziej zaawansowany implant słuchowy oraz kolejne operacje (m.in. przeszczep skóry, rekonstrukcje małżowin usznych).

Posiadamy\ncałą dokumentację dotyczącą choroby naszej córki i kosztów zakupu nowego\nimplantu, którą na życzenie Darczyńców możemy przedstawić.

Profil na stronie fundacji:

http://dzieciom.pl/podopieczni/15782

Wpłacający1

 
Dane ukryte
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

522 009 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?