Opis zrzutki

Szanowni Kibice i Sympatycy Klubu Sportowego „Ruch” Radzionków zwracamy się do Was z prośbą o włączenie się w realną pomoc, poprzez dofinansowanie skromnego budżetu Klubu. Klub, który za kilka miesięcy obchodzić będzie jubileusz 100-lecia powstania w przeszłości wniósł wiele kolorytu w rozgrywki piłkarskiej „Ekstraklasy”. Już w pierwszym sezonie jako beniaminek zajął 6 miejsce w końcowej rywalizacji sezonu rozgrywkowego 1998/1999, stając się najwyżej sklasyfikowanym klubem piłkarskim Górnego Śląska! Podporą radzionkowskiej drużyny i jej liderem był legendarny „Ecik” – Marian Janoszka, który w wieku blisko czterdziestu lat, zaliczał się do grona najlepszych snajperów w Polsce. Od największych sukcesów Klubu minęło już dwadzieścia lat co nie znaczy, że „Cidry” żyją przeszłością. Po kilku latach pobytu Klubu w rozgrywkach IV ligi radzionkowianie w czerwcu 2018 roku pokonali w spektakularnym stylu lokalnego rywala Polonię Bytom awansując do rozgrywek III ligi. Obecnie po rundzie jesiennej zajmują 11 miejsce w rozgrywkach III ligi Gr3. Finansowy koszt udziału Klubu w rozgrywkach III ligowych nie należy do niskich. Szczególnie budżet Klubu obciążają wysokie koszty wyjazdów drużyny na mecze z klubami południowo – zachodniej Polski. Dlatego bardzo prosimy o włączenie się do akcji zbiórki „Cidry on Tour”. Pragniemy dzięki Waszemu wsparciu sfinansować wiosenne wyjazdy. W rundzie wiosennej udajemy się na mecze rozgrywek III ligi do następujących miejscowości: LEGNICA, BRZEG, KLUCZBORK, GAĆ (OŁAWA), PAWŁOWICE ŚLĄSKIE, ŻMIGRÓD, POLKOWICE, ZDZIESZOWICE. Koszt opłacenia wszystkich przejazdów wraz z wyżywieniem to 19 000 zł Bardzo prosimy o wpłaty zaczynające się od kwoty 10 zł. Każdy kto wesprze ten cel co najmniej kwotą 25 zł otrzyma okolicznościowy, ceramiczny kubek, który będzie użytecznym gadżetem w każdym domu kibica i sympatyka Ruchu Radzionków. Każdy kto wesprze ten cel co najmniej kwotą 500 zł otrzyma: • okolicznościowy, ceramiczny kubek, który będzie użytecznym gadżetem w każdym domu kibica i sympatyka Ruchu Radzionków, • koszulkę meczową Ruchu Radzionków podpisaną przez całą drużynę Każdy kto wesprze ten cel co najmniej kwotą 1000 zł otrzyma: • okolicznościowy, ceramiczny kubek, który będzie użytecznym gadżetem w każdym domu kibica i sympatyka Ruchu Radzionków, • koszulkę meczową Ruchu Radzionków podpisaną przez całą drużynę, • udział w wybranym wyjazdowym meczu Ruchu Radzionków (wyjazd klubowym autobusem wraz z drużyną, uczestnik wyposażony będzie w klubowy sprzęt sportowy i uczestniczy we wszystkich posiłkach podczas wyjazdu).

Kubek Cidry On Tour

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 252

6"
Wierny kibic
2 500 zł
6"
60-letni "TATA" Cider
2 000 zł
AO
Adam Ogur
505 zł
MM
Michał Mak
500 zł
MG
Mariusz Grzelczak
500 zł
DM
Dariusz Mikolasek
500 zł
MG
Michał Gomerski
500 zł
MP
Miłosz Przybecki
500 zł
MM
Mateusz Mak
500 zł
 
Dane ukryte
325 zł
Zobacz więcej

Komentarze 25

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 25 zł i więcej
Kubek Cidry On Tour

Każdy kto wesprze ten cel co najmniej kwotą 25 zł otrzyma okolicznościowy, ceramiczny kubek, który będzie użytecznym gadżetem w każdym domu kibica i sympatyka Ruchu Radzionków.

(kubek do odbioru w klubie)


rozwiń

wybrano 172 razy (pozostało 28 z 200)

Wybieram
Wpłać 500 zł i więcej
Kubek Cidry On Tour + koszulka meczowa z podpisami zawodników

Każdy kto wesprze ten cel co najmniej kwotą 500 zł otrzyma:

  • okolicznościowy, ceramiczny kubek, który będzie użytecznym gadżetem w każdym domu kibica i sympatyka Ruchu Radzionków,

  • koszulkę meczową Ruchu Radzionków podpisaną przez całą drużynę

rozwiń

wybrano 6 razy (pozostało 14 z 20)

Wybieram
Wpłać 1000 zł i więcej
Kubek + koszulka + wyjazd z drużyną

Każdy kto wesprze ten cel co najmniej kwotą 1000 zł otrzyma:

  • okolicznościowy, ceramiczny kubek, który będzie użytecznym gadżetem w każdym domu kibica i sympatyka Ruchu Radzionków,

  • koszulkę meczową Ruchu Radzionków podpisaną przez całą drużynę,

  • udział w wybranym wyjazdowym meczu Ruchu Radzionków (wyjazd klubowym autobusem wraz z drużyną, uczestnik wyposażony będzie w klubowy sprzęt sportowy i uczestniczy we wszystkich posiłkach podczas wyjazdu).

rozwiń

(pozostało 10 z 10)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

724 555 zrzutek

i zebrali

501 527 830 zł

A ty na co dziś zbierasz?