id: wybmc9

Ania ma głos znakomity, brakuje Jej tylko płyty! Sypnij grosza na zrzuteczkę i wnet będzie mieć płyteczkę!!

Ania ma głos znakomity, brakuje Jej tylko płyty! Sypnij grosza na zrzuteczkę i wnet będzie mieć płyteczkę!!

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
29 860 zł 
z 65 000
45%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka ma 8 nagród / ofert!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 914 754 zrzutki i zebrali 879 524 470 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Ania’s got a great voice – all she needs is an album! 


  Anna Sroka-Hryń – artist loved by the audience. Her shows and recitals are always sold out in no time and people keep coming back for more. She’s the best of a kind when it comes to stage song. Huge talent, beautiful soul, wonderful charisma. Art with a big A.

  What’s the purpose of this fundraiser, you may ask?

  We, theatre lovers, simply miss Ania’s voice on daily basis. Wouldn’t it be amazing to be able to listen to her lovely voice and excellent melodies in the comfort of our homes? That’s why Ania’s talent should be preserved on an album! 

  The only way we can do this, is collaboration. By teaming up, we can collect the money in the blink of an eye and achieve our goal. Share, send to your friends, tell the world!


  We are grateful for every support! 

  Nothing is impossible!


  Polish plays and adaptations that she acted in: “Mamma Mia!”, “Alice in Wonderland”, “Tuwim dla dorosłych”, “Proces”, “Całujcie mnie wszyscy w odbiornik”, “Taksówka”, “Młynarski obowiązkowo”, „Cafe Luna”, multiple recitals with Edith Piaf’s or Billie Holiday’s songs

   

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki


s8b0567b14498e4a.jpeg

Samo Jej przedstawienie pokaże Wam, jak wielowymiarową i piekielnie zdolną osobą jest

Anna Sroka - Hryń.

Ceniona w branży i poza nią, a na spektakle i recitale z Jej udziałem ludzie kupują bilety hurtowo i wracają po wielokroć... Jej wykonania to najwyższy gatunek aktorskiej interpretacji piosenki. Talent, wrażliwość, charyzma i umiejętność wzbudzenia emocji. Po prostu sztuka przez duże S.


Spytacie zatem dlaczego i po co ta zbiórka??

Jest jednak coś, czego nam miłośnikom Jej wielkiego talentu bardzo brakuje. Chcemy, aby te wszystkie piękne dźwięki, cudowne teksty i zapierające dech w piersiach melodie z dotychczasowego dorobku Anny Sroki - Hryń ujrzały światło dzienne. Chcielibyśmy móc tulić do serca każdą wybrzmiałą nutę i cieszyć się tym na co dzień w zaciszu własnych domów.

DLATEGO JEJ DOTYCHCZASOWE DZIAŁANIA ARTYSTYCZNE MUSZĄ UKAZAĆ SIĘ NA PŁYTACH !!!

Jestem tylko wysłannikiem Ludu - Was wszystkich, którzy od dawna czekają, pytają, upominają się i którzy z niedowierzaniem kręcą głową, kiedy słyszą, że żaden materiał z tych wielkich i spektakularnych wykonów jeszcze nie powstał.

Dlatego kochani największa siła i moc jest w nas! Wierzę w Wasze otwarte serca wrażliwe na piękno muzyki.

Pchnijcie tę zrzutkę na nieznane i dalekie lądy, hen w świat... Jeżeli ktoś jeszcze nie słyszał i nie miał styczności z prawdziwą Artystką, to niech się przekona! Bez wątpienia jest nią Anna Sroka - Hryń.

Zatem do dzieła! Razem damy radę!!!!

Za każdą złotówkę już z góry wielkie dziękuję.

Żeby coś mogło się zdarzyć - trzeba marzyć! Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia.

Niemożliwe nie istnieje!


Poniżej przedstawiam Wam tę cudowną, kobietę.

ANNA SROKA - HRYŃ

Polska aktorka teatralna, telewizyjna, dubbingowa i piosenkarka. Absolwentka Wydziału Teatralnego Akademii Teatralnej w Warszawie. Współzałożycielka studia teatralnego KOŁO. Występowała na deskach wielu teatrów w kraju m.in. w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie czy Teatrze Muzycznym w Toruniu. Szerokiej publiczności znana przede wszystkim z wielu przedsięwzięć w teatrach stołecznych. Podziwiać Ją było można w głównej roli spektaklu "Mamma Mia" w Teatrze Muzycznym Roma, można było oklaskiwać w spektaklach "Tuwim dla dorosłych", "Alicja w krainie czarów", "Proces" czy "Całujcie mnie wszyscy w odbiornik". Występowała na scenach takich teatrów jak Teatr Ochoty, Teatr Komedia, Teatr Bajka, Montownia, Teatr Studio, Teatr Rozrywki, Teatr Soho gdzie wystawiana była "Taksówka", Teatr 6 piętro i "Młynarski obowiązkowo" czy Teatr Polonia w monodramie "Cafe Luna" na podstawie filmów Pedro Almodovara.

Występuje również z własnymi recitalami. Piosenki Edith Piaf, Ewy Demarczyk, Vintage - utwory międzywojenne, czy "Moja Ballada"- z piosenkami Agnieszki Osieckiej.

Na swoim koncie ma wiele ról serialowych i dubbingowych.

W 2013r. obroniła tytuł doktora sztuki na Akademii Teatralnej w Warszawie. Jest reżyserem wielu spektakli tj. "Bal w Operze", "Jednego serca", "Huśtawka", "Sen Nocy Letniej", "Lunapark", "Prawiek i inne czasy" oraz "A planety szaleją" - Młodzi w hołdzie Korze. Jest laureatką wielu prestiżowych nagród. Zdobyła m.in. nagrodę im. Janiny Nowickiej - Prokuratorskiej i Stanisława Prokuratorskiego "za twórcze osiągnięcia i postawę umacniającą etos artysty". Laureatka konkursu na interpretacje piosenek Agnieszki Osieckiej "Pamiętajmy o Osieckiej". Zdobyła również Złotą Maskę za rolę Maureen Johnson w musicalu "Rent", oraz nagrodę im. Jana Kiepury dla Najlepszej Śpiewaczki za rolę Edith Piaf w spektaklu "Edith i Marlene".


Jeśli kwota zebrana na płytę przekroczy wymaganą, obiecuję zrealizowanie kolejnego projektu muzycznego Anny Sroki Hryń!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 8 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Certyfikat Mecenasa Zrzutki

Certyfikat Mecenasa Zrzutki online, do samodzielnego wydruku

od 50 zł

Kupione 60

Zakończona
Zestaw z plakatem z autografem

Certyfikat Mecenasa Zrzutki online, do samodzielnego wydruku oraz plakat z autografem

od 120 zł

Kupione 11

Zakończona
Zestaw ze zdjęciem z autografem

Certyfikat Mecenasa Zrzutki online, do samodzielnego wydruku oraz zdjęcie z autografem

od 150 zł

Kupione 19

Zakończona
Zestaw z podziękowaniami w mediach społecznościowych

Certyfikat Mecenasa Zrzutki online, do samodzielnego wydruku oraz podziękowania w mediach społecznościowych

od 200 zł

Kupione 13

Zakończona
od 400 zł

Kupione 1 z 4

Zakończona

Wpłaty 211

preloader

Komentarze 9

 
2500 znaków