id: 824jvg

Na wybudzenie i rehabilitację Witka Tesmer

Na wybudzenie i rehabilitację Witka Tesmer

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
51 819 zł z 70 000 zł
74%
90 dni do końca
323 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 3

 • Część 1. relacji z konsultacji u prof. Jana Talara można obejrzeć pod zamieszczonym poniżej odnośnikiem:


  https://youtu.be/nQxV8dnbM98  Czytaj więcej
 • Witek od 5 lutego jest w szpitalu w Bytowie. W związku z pandemią nie możemy być przy Nim. W niedzielę 14 lutego - w czasie, gdy w Gowidlinie i w Kamienickim Młynie odbywały się akcje charytatywne, z których dochód przeznaczono na leczenie Syna, my byliśmy umówieni na spotkanie u prof. Talara pod Bydgoszczą. Podczas tej rozmowy otrzymaliśmy bardzo dużo pozytywnych emocji i wskazówek, które dodały nam siły by się nie poddawać. Spotkanie trwało ok. 2 godz. Po przejrzeniu dokumentów medycznych i odtworzeniu płytki z tomografii głowy, Profesor zdecydował objąć Witka opieką :) Najwcześniejsze wolne miejsce w prowadzonym przez Niego ośrodku będzie dostępne od 21 marca.


  Po 12 miesiącach bycia odseparowanym od rodziny, ja jako jego Mama będę na czas Jego pobytu zajmowała przy Nim wspólny pokój. W związku z tym, że większość spotkania z prof. Talarem była na Jego życzenie nagrywana, to wkrótce zamieszczę relację z tej rozmowy.


  Dziękuję wszystkim, którzy wspierają nas i duchowo i materialnie z całego serca <3 Życzliwość i wsparcie, które otrzymujemy od ludzi na każdym kroku jest bezcenne. BÓG ZAPLAĆ!

  Czytaj więcej
 • Za tydzień Witek będzie bliżej domu, z czego wszyscy bardzo się cieszymy!


  Oby udało się nam następnie, w najbliższym czasie umieścić Witka w klinice prowadzonej przez prof. Jana Talara, specjalizującego się właśnie w wybudzaniu pacjentów ze śpiączki, co oczywiście wiąże się z nakładami finansowymi (ok. 17 tys. miesięcznie).


  Dziękujemy wszystkim za dotychczasową pomoc, wsparcie finansowe, jak i duchowe dla Witka oraz zachęcamy do włączania się w akcję charytatywną ,,Serca zbieramy - Witka wybudzamy"* (aktywny link). O wszelkich kolejnych akcjach będziemy informować na bieżąco. :)


  W imieniu Witka i jego całej Rodziny - z całego serca dziękujemy <3


  *Nr zbiórki publicznej: 2021/205/KS, nr tel.: 608-898-396.

  te5cecef93d5bf51.jpeglf4023054968f82f.jpeg


  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Witek podczas jazdy samochodem 18 września 2019 r. doznał rozległego zawału serca. Podtrzymywany przez 2 miesiące w śpiączce farmakologicznej, po której do tej pory się jeszcze całkowicie nie wybudził. Obecnie przebywa w Ośrodku Wybudzeń w Sawicach ( ok 500 km od domu ). Jego pobyt tam wkrótce się skończy.


Wierzymy, że Witek się wybudzi, ale aby wrócił do zdrowia, potrzebuje opieki medycznej i długiej, specjalistycznej rehabilitacji. W chwili obecnej Witek nie mówi, nie porusza kończynami,a karmiony jest przez PEG.


Za okazanie wsparcia i pomoc serdecznie dziękujemy w imieniu Witka i naszym.

Wpłacający 323

A
Anita licytacja
150 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
A
Anita Licytacja jajka wielkanocne
150 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
M
Marvin Singer
20 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
15 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

649 613 zrzutek

i zebrali

406 526 459 zł

A ty na co dziś zbierasz?