id: g32p4p

Wyjazd na Konkurs do Czarnogóry Chóru Kameralnego Piu Mosso

Wyjazd na Konkurs do Czarnogóry Chóru Kameralnego Piu Mosso

Nasi użytkownicy założyli 1 169 782 zrzutki i zebrali 1 218 836 505 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Wesprzyj naszą działalność i pomóż nam promować Polskę poza granicami kraju! 


W sierpniu tego roku czeka nas międzynarodowy konkurs - XI Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Chóralny "SAINT STEFAN" w Budvie w CZARNOGÓRZE. 

Jesteśmy grupą zapaleńców, nie zarabiamy dużo, więc potrzebujemy wsparcia w opłaceniu przejazdów i noclegu. Pomóż nam spełnić nasze muzyczne marzenia!


Chór Kameralny Piú Mosso działa od 2012 roku, obecnie przy Instytucie Muzykologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Chór czynnie koncertuje stale poszerzając swój repertuar. Wykonuje pieśni sakralne z różnych epok, muzykę dawną, współczesne kompozycje, a także różnego rodzaju aranżacje znanych utworów. Chór bierze udział w licznych projektach wokalno-instrumentalnych wykonując dzieła tj. Requiem d-moll W. A. Mozarta,Litanię Loretańską I. Reimanna, czy Magnificat M. J. Żebrowskiego. W ciągu 10 lat działalności chór zdobył liczne wyróżnienia i nagrody. Do najważniejszych z nich należą: Grand Prix na Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Sakralnej „Dona Nobis Pacem„ we Wrocławiu, Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Maryjnej Koziegłowy-Częstochowa, Grad Prix na X Ogólnopolskim Konkursie Pieśni Chóralnej im. Czesława Prudla w Lyskach, III miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Chórów „Legnica Cantat”, Srebrny Dyplom na VIII Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie Chóralnym Kaunas Cantat na Litwie, Złote Pasmo oraz Nagroda Specjalna za walory brzmieniowe na XIV Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Chełmnie czy I miejsce w kategorii chóry kameralne na IX Międzynarodowym 

Rzeszowskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Piu Mosso to jednak przede wszystkim grupa zaprzyjaźnionych, młodych ludzi, których pasją jest muzyka i chcą się nią dzielić z innymi.


Dyrygentem chóru, a także jego założycielem jest Dominik Jarocki, absolwent Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu na Wydziale Edukacji Muzycznej, Chóralistyki i Muzyki Kościelnej. Laureat nagrody dla najlepszego dyrygenta XIV Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek w Chełmnie w roku 2019 i X Ogólnopolskiego Konkursu Pieśni Chóralnej w Lyskach w roku 2024, a także nagrody roku Gminy Kłodzko Ranunculus Penicillatus za wybitne osiągnięcia i promocję gminy w roku 2022.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 37

MO
Monika
1 zł
KK
Kasia kordyjak
20 zł
JA
Jakub
1 zł
IZ
Izabela Zych
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
NK
Nikola kwidzińska
1 zł
KM
Kasia MŻ
100 zł
DY
DyryAgentka
50 zł
JK
Joanna
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!