id: wyjg6h

By SzpilPlac został na planszy

By SzpilPlac został na planszy

Nasi użytkownicy założyli 1 038 001 zrzutek i zebrali 1 109 098 084 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć

Z tej strony my, ekipa z Pubu SzpilPlac gdzie mogliście spędzać czas ze znajomymi przy planszówkach, konsolach czy oglądając wydarzenia sportowe. Niestety przez pandemię po pół roku od otwarcia, gdy napływało Was do nas coraz więcej musieliśmy zamknąć lokal i czekać na lepsze jutro dalej ponosząc opłaty za jego utrzymanie. Powrót był naprawdę fajny, pokazaliście że możemy na Was liczyć i nawet udało się zrobić naszą pierwszą urodzinową imprezę na którą licznie przybyliście! Niestety od razu potem kolejny cios i już nie mogliście do nas wpadać.

Do dalszego funkcjonowania potrzebujemy Waszego wsparcia :(


pde3672dac2d8d8c.jpeg

Przez ten rok działalności oferowaliśmy Wam wiele rozrywek, jak turnieje na konsolach czy w gry planszowe i naukę gry w mniej lub bardziej wymagające tytuły, zdarzył się nawet jeden koncert oraz wspieraliśmy lokalne akcje charytatywne. 

c137fd0ce2aee4fc.jpeg

Cieszymy się, że nasz projekt Wam się spodobał ale niestety w obecnej sytuacji SzpilPlac stoi zamknięty i czeka na dalszy rozwój wydarzeń. Myśleliśmy, że nie będziemy musieli prosić Was o pomoc, ale przedłużający się okres zamknięcia sprawił że pojawiło się widmo likwidacji Pubu. To właśnie od wyniku tej kampanii będzie zależał dalszy los SzpilPlacu.


b3e60b5e2281694e.jpeg

Celem zbiórki jest utrzymanie lokalu do ponownego otwarcia, byśmy jeszcze kiedyś mogli się w nim razem spotkać i spędzić miło czas. Wszystkie środki zebrane podczas tej akcji zostaną przeznaczone na koszty związane z utrzymaniem lokalu.
O autorze / Zespół


Działaliśmy dla Was, bo lubimy naszą pracę, a najbardziej lubimy społeczność, która wokół SzpilPlacu przez ten okres się utworzyła! 

Do dzisiaj pamiętamy 5 października 2019, kiedy punktualnie o 18-stej zapełniliście SzpilPlac po brzegi, a My będąc w lekkim szoku próbowaliśmy ogarnąć sytuację.

Miejmy nadzieję, że przyjdzie nam się kiedyś spotkać w SzpilPlacu :)


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 8

NM
Niebieskie Mikulczyce
50 zł
NB
NIEBIESKA BYKOWINA
50 zł
MS
Mateusz Siwiński
50 zł
BS
Bartosz Skolik
20 zł
MB
Mateusz B.
20 zł
MB
Mateusz Burek
10 zł
JA
Jan
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!