id: 38jy43

Pomóż Magdzie opłacić wymarzone studia! To szansa dla wielu polskich talentów!

Pomóż Magdzie opłacić wymarzone studia! To szansa dla wielu polskich talentów!

Aktualności2

 • Miałam dzisiaj ogromną przyjemność wystąpić z Klaudią Ciostek i opowiedzieć o moich wymarzonych studiach i planach na przyszłość w programie Dzień Dobry TVN! 🌼🤩

  Ogromnie dziękuję za tę możliwość i wsparcie!!! 😍☺ To było coś niesamowitego!

  Materiał zobaczycie w zamieszczonym linku:) (TUTAJ)

  Jednocześnie chciałam podziękować wszystkim za każdą dotychczasową pomoc finansową i udostępnianie, to bardzo wiele dla mnie znaczy! Jesteśmy coraz bliżej celu!!!

  Czytaj więcej
 • "- Dlaczego chce Pani studiować akurat tam?

  - Ponieważ Berklee jest najlepszą uczelnią muzyczną. Proszę pamiętać, że kariera muzyczna to nie tylko talent, ale też całe zaplecze marketingowe. Chcę je dobrze poznać, uczyć się od najlepszych i nawiązać cenne kontakty. Tę wiedzę wykorzystam w przyszłości prowadząc agencję artystyczną i efektywnie promując polskich artystów. Mamy wiele utalentowanych osób, które nie potrafią odnaleźć się na komercyjnym rynku muzycznym, szczególnie tym zagranicznym. Fakt, że z wykształcenia jestem muzykiem, jest moim dodatkowym atutem, bo znam potrzeby artystów i problemy tego środowiska."


  W ubiegłym tygodniu miałam ogromną przyjemność udzielić wywiadu dla portalu internetowego mojego rodzinnego miasta Ruda Śląska. Bardzo dziękuję za tę możliwość! LINK DO WYWIADU

  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

(ENGLISH BELOW)


Cześć Jestem Magda. Moje marzenia i 7 lat pracy mogą lec w gruzach…

Moją życiową pasją jest muzyka i praca z ludźmi. Właśnie przeszłam pomyślnie trudny i szczegółowy proces rekrutacyjny na najlepszy na świecie, amerykański uniwersytet muzyczny - Berklee College of Music (kampus w Walencji), wyróżniany przez magazyny Forbes i Billboard.


Jest to dla mnie ogromna, życiowa szansa. Mogę być jedną z pierwszych Polek, która ukończy ten prestiżowy kierunek - Global Entertainment and Music Business. Studia te umożliwią mi promowanie polskich talentów za granicą!


Niestety, mimo przyznanego mi stypendium (które jest ogromnym wyróżnieniem i rzadkością na tym kierunku), nie stać mnie na czesne. Jednak wierzę, że z pomocą dobrych ludzi wszystko jest możliwe:)!

Dlatego chciałam Was serdecznie prosić o pomoc.


j90b3c6ef6364fb9.jpeg

(fot. Maria Jarzyna)


Znam świetnych młodych polskich muzyków i wiem, jak trudno jest wybić się za granicą. Czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego tak się dzieje? Jednym z powodów jest to, że rynek muzyczny za granicą działa inaczej niż w Polsce. Ja się nigdy nie poddaję i sięgam dalej, dlatego pragnę im to w przyszłości umożliwić.


W Berklee będę miała szansę uczyć się od takich znanych osobistości jak publicystka i prawa ręka Beyoncé oraz menedżer Ariany Grande i Justina Biebera.


Uczelnia pozwoli mi rozwinąć swój networking, ponieważ dostają się tam najbardziej utalentowane osoby z całego świata, które osiągają później sukcesy w muzycznym showbiznesie. Zdobędę potrzebne narzędzia do lepszego wykonywania swojej pracy.


Ze względu na moje dotychczasowe osiągnięcia uczelnia nagrodziła mnie stypendium w wysokości 6,000$. Do wykorzystania życiowej szansy brakuje mi jeszcze tylko Waszego wsparcia. Będę niezmiernie wdzięczna za każdą pomoc! W zamian za wsparcie, obiecuję zdawać relację z moich studiów w Walencji i wykorzystać nabytą wiedzę oraz umiejętności, promując polskie talenty za granicą.


Za dobre eventy w przyszłości! Pomóżmy sztuce się rozwinąć!!! :)


q36a8ea67a5e0e7a.jpeg

(NOSPR/fot. G. Mart - Zdjęcie zostało wykonane podczas koncertu, który zabookowałam. Kuba Więcek Trio (dla którego pracuję) z Pauliną Przybysz z cyklu "Lato koło NOSPR" w Katowicach)


Parę słów o mnie:


Jestem tegoroczną dyplomantką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale kameralistyki fortepianowej. Mam wykształcenie muzyczne, dlatego znam potrzeby artystów i zdążyłam już dobrze poznać rynek muzyczny w Polsce. Chciałabym wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby pomagać młodym muzykom w Polsce i dać im szansę zrobienia międzynarodowej kariery za granicą. W branży muzycznej zaczęłam pracować wcześnie, w wieku 16 lat. Włożyłam wiele wysiłku i serca w zrealizowanie kilku projektów, oto niektóre z nich:


● W wieku 20 lat zorganizowałam koncert dla amerykańskich muzyków jazzowych (Gilad Hekselman, Aaron Parks i Kendrick Scott), który został okrzyknięty trzecim najważniejszym wydarzeniem jazzowym w Polsce w roku 2017 wg magazynu JazzPRESS i RadioJAZZ.fm, między największymi międzynarodowymi festiwalami z milionowymi dotacjami. Należy wspomnieć, że kiedy zaczynałam organizację tego koncertu, mój budżet wynosił 0 zł.

● Współpracowałam z wybitnymi muzykami jazzowymi; Piotrem Orzechowskim i Kubą Więckiem (obecnie)

● Pracowałam jako najmłodsza koordynatorka podczas I Międzynarodowego Konkursu Szymanowskiego w dziale programowym i promocji NOSPR.

● Swoje umiejętności kształciłam na projektach w Szwecji i Estonii, dzięki wsparciu wspaniałych instytucji, takich jak Instytut Adama Mickiewicza, Music Estonia, Musikcentrum Syd i Instytut Szwedzki.

● Podczas lockdownu wzięłam udział w amerykańskim konkursie na najlepszą kampanię marketingową dla znanych zespołów muzycznych, gdzie moją pracę dostrzegli amerykańscy profesjonaliści branży muzycznej.

● Po konkursie zaproponowano mi staż w jednej z największych agencji talentów w Los Angeles.


(Fragment amerykańskich wiadomości "Wesh2", ze w zmianką o mnie przy okazji projektu "Quarantine Marketing Battle")

a2dfab661e9e5f46.jpeg(Tallin 2020 - Projekt "Baltic Artists in Development", w którym brałam udział i kształciłam swoje umiejętności jako menedżer muzyczny)y39f82053a8e3f2e.jpeg

(credits: @Jan Rathke_Messe Bremen - Jazzahead! Brema 2018 - największe targi jazzowe, w których brałam udział reprezentując zespół jako ich menedżer)

h5b4be183a2dca88.jpeg(fot. Maria Jarzyna)

Możecie mnie znaleźć na:

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/magdalena-szuba-magduumm/

Instagramie: @magduumm

Facebooku: https://www.facebook.com/magdalenaszubaa/ 


***


100% wpłat przeznaczę na opłatę za studia, która po odjęciu stypendium wynosi 39.162,00$.

Cennik znajduję się na stronie: https://valencia.berklee.edu/admissions-berkleevalencia/tuitionfeesandpayment/


Zdaję sobie sprawę, że koszt studiów to dużo pieniędzy. Dlatego będę bardzo, bardzo wdzięczna za każdą Waszą pomoc i udostępnienie.


Dziękuję!!! <3


sff3e27cc554f02d.jpeg(fot. Maria Jarzyna)


Hi! I am Magda. I am 23 years old, my greatest passion is music, and I genuinely love working with people.

This year I am finishing my master's degree at the Fryderyk Chopin University of Music in Warsaw as a classical pianist. At the same time, I successfully passed the detailed and challenging admission process for Berklee College of Music (Valencia campus), which is considered one of the world’s best music universities, according to Forbes and Billboard.

These studies will enable me to promote Polish talents abroad.


I started working in this industry early, at the age of 16, which is why I have achieved some successes so far: 


● At the age of 20, I organized a concert for American jazz musicians (Gilad Hekselman, Aaron Parks, and Kendrick Scott). Despite zero budget, the concert was announced as the third most significant jazz event in Poland in 2017, according to JazzPress magazine and RadioJAZZ.fm (among the most prominent international festivals in Poland with millions of subsidies).

● I have collaborated with outstanding jazz musicians: Piotr Orzechowski ‘Pianohooligan’ and Kuba Więcek (currently).

● Likewise, I worked as the youngest coordinator during the 1st International Szymanowski Competition in the National Polish Radio Symphony Orchestra’s programming and promotion department in Katowice.

● I refined my skills on projects in Sweden and Estonia, thanks to great institutions such as the Adam Mickiewicz Institute, Music Estonia, Musikcentrum Syd, and the Swedish Institute.

● During the lockdown, I participated in the American competition for the best marketing campaign for famous music bands.

● Furthermore, after the competition, I was offered an internship at one of the biggest talent agencies in Los Angeles. 


I am a musician myself, so I understand artists’ needs and I have already got to know the music market in Poland well. I know great young Polish musicians, and I know what they struggle with when it comes to making a career abroad. I never give up, and I reach further, so I want to help them build international careers in the future. In Berklee, I will have the opportunity to learn from such outstanding personalities as Beyoncé’s publicist and Ariana Grande’s manager. The university will get me the tools I need to work in this profession. 


Thanks to my achievements so far, the university has awarded me with a scholarship of $6000, which hardly ever happens in the Music Business and Global Entertainment department. I have a chance to be the second Polish woman who will graduate from this prestigious faculty. However, the scholarship covers only a tiny percentage of the fees required. 


I am facing the greatest opportunity in my life, and I am asking you for financial help to make my dreams come true. I will be very grateful for all your support. In return, I promise to report on my studies in Valencia and use the acquired knowledge and skills to promote Polish talents abroad. For future events, let's build a better culture together!!! :)


I realize that the cost of studies is a lot of money, so I will be very grateful for sharing this post. Thank you!!! 


***

You can find me on:

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/magdalena-szuba-magduumm/

Instagram: @magduumm

Facebook: https://www.facebook.com/magdalenaszubaa/


***

I will allocate 100% of your contribution to the university tuition fee, which is $39,162.00.

You can find the price list at https://valencia.berklee.edu/admissions-berklee-valencia/tuitionfeesandpayment/Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 294

D
DTC
1 500 zł
K
Kuba
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
G
Grzegorz
1 000 zł
 
Dane ukryte
500 zł
AW
Andrzej Wierciński
500 zł
PS
Piotr Sehnal
300 zł
JW
Jacek Wojciechowski
300 zł
M
Mardoniusz
300 zł
ŁZ
Łukasz Zarudzki
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 20

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

687 301 zrzutek

i zebrali

450 399 066 zł

A ty na co dziś zbierasz?