id: wymnhb

Projekt MILJU - okażmy sobie miłość

Projekt MILJU - okażmy sobie miłość

551 zł
z 5 000
11%
zakończona
03.11.2019r
14
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 038 226 zrzutek i zebrali 1 109 617 864 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nie ma na świecie piękniejszego uczucia niż bycie kochanym. A mimo wszystko tak rzadko okazujemy sobie miłość... Postanowiliśmy to zmienić! Chcemy wystartować z projektem MILJU w Polsce. Jego celem jest pomóc ludziom wyrazić miłość wobec drugiej osoby. W tej zrzutce zbieramy fundusze na wydanie pierwszej książki z serii MILJU w języku polskim - "Dlaczego Cię kocham", która jest idealnym pomysłem na prezent dla ukochanej osoby. To książka uniwersalna, dla wszystkich zakochanych. Pomoże Ci wrócić do wielu wspomnień z Twoim partnerem, bo to Ty jesteś jej współautorem! Książka jest Twoim szablonem i to Ty możesz dodać rysunek, zdjęcie lub cokolwiek innego, co pomoże Ci wyrazić miłość. Czy było to kiedyś takie proste? :)

O czym jest książka?

Książka składa się z 5 rozdziałów, a w każdym rozdziale znajdziesz 2-3 pomocnicze zdania dotyczące Twojego partnera, Waszych wspólnych chwil czy planów. Podążając za zdaniami, wypełniasz książkę, dając się przy tym ponieść wspomnieniom i najpiękniejszym uczuciom. Książka "Dlaczego Cię kocham" jest tylko Twoją opowieścią!

Kilka faktów o książce "Dlaczego Cię kocham"

- to idealny prezent dla ukochanej osoby

- ma 32 strony

- zawiera 15 oryginalnych ilustracji

- wykonana z wysokiej jakości papieru

- zmieści się w kieszeni - rozmiar A6

- w twardej ozdobnej okładce

- na pewno wzruszy i ucieszy ukochaną osobę:)

AUTORKA MILJU - Žaneta Krčilová

Na moje pierwsze święta spędzone daleko od domu, wysłałam rodzicom prezenty pocztą. Szukałam czegoś lekkiego, aby zmieściło się w kopercie, ponieważ prezent musiał przelecieć cały świat. Kupiłam tacie zwykłą parę skarpet z sową. Dodałam karteczkę, w której napisałam, że skarpety są z sową, ponieważ uważam go za inspirującą i najmądrzejszą osobę w moim życiu. Mój tata był wzruszony. Mama powiedziała, że nawet trochę płakał. Nie z powodu skarpet. Tylko z powodu małej notki, w której wyraziłam, co do niego czuję. Uświadomiłam sobie wtedy, że najlepsze prezenty nie są materialne, ale emocjonalne. Właśnie dlatego stworzyłam MILJU. Wierzę, że nie ma na świecie piękniejszego uczucia niż bycie kochanym.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Zobacz, czym się kierujemy i jak chcemy rozwijać się w Polsce.

Zobacz więcej

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 4

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Kartka okolicznościowa MILJU
To taka mała próbka MILJU :) Wybierz jedną spośród kartek z okazji: ślubu, narodzin dziecka, urodzin czy tak po prostu, z miłości <3(wybierz w kome...
10 zł

Kupione 1

Zakończona
Inne
Książka "Dlaczego Cię kocham"
Bądź jedną z pierwszych osób w Polsce, które będą mogły podzielić się drukowaną książką MILJU - "Dlaczego Cię kocham" <3(pamiętaj o pozostawieniu a...
45 zł

Kupione 9

Zakończona
Inne
Książka "Why I love you"
Książka "Dlaczego Cię kocham" w wersji angielskiej. Bezpłatna przesyłka i -10% rabat.(pamiętaj o pozostawieniu adresu do wysyłki w komentarzu)
45 zł
Zakończona
Inne
Weekend w Pradze z autorką MILJU
Spędź weekend z autorką MILJU i jej rodziną w uroczym mieszkaniu w centrum Pragi. Zakwaterowanie dla max. 2 osób dorosłych i jednego dziecka w prywatn...
500 zł
Zakończona

Wpłaty 14

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora