id: 3dtjje

AUTORSKA PŁYTA ŚWIĄTECZNA Krakowskiego Chóru Dziecięcego

AUTORSKA PŁYTA ŚWIĄTECZNA Krakowskiego Chóru Dziecięcego

Nasi użytkownicy założyli 912 469 zrzutek i zebrali 874 539 087 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


Kochani! Płyta, którą już za kilka tygodni będziecie trzymać w rękach, to spełnienie naszych marzeń. To podróż przez czas Bożego Narodzenia z tekstami i muzyką, które tkwiły gdzieś na dnie naszych serc, by wreszcie dojrzeć do tego, aby podzielić się nimi z Wami. 


44 dzieci tworzących Krakowski Chór Dziecięcy zaśpiewało najpiękniej do aranżacji skomponowanych z dbałością o każdy szczegół. Na płycie znajdzie się 18 kolęd i pastorałek, z których 15 to nasze autorskie kompozycje, a 3 to kolędy tradycyjne. Przepiękne, wzruszające teksty autorstwa Andrzeja Piśko z pewnością zachwycą naszych słuchaczy, tak samo jak zachwyciły nas. Dlatego już podczas nagrań zadbaliśmy o to, by stworzyć dzieciom magiczną, świąteczną atmosferę, abyśmy wszyscy mogli ją poczuć i w myślach przenieść się do najpiękniejszych dni w roku.

we14fba21aabf053.png

Boże Narodzenie to ciepło i radość. To zapach lasu przyniesiony do naszych domów. To wspólne rozmowy i serca otwarte na drugiego człowieka. To dobro i miłość, które nagle, po raz kolejny odkrywamy w sobie. To czas refleksji i wspomnień. To rodzinne przygotowanie wigilii i śpiewanie kolęd. To czas nadziei i wdzięczności, czas pięknych spotkań, podczas których wreszcie mamy dla siebie kilka chwil, a słowa płyną z serc poruszonych bliskością. 


Czasem wystarczy jedno słowo, aby odmienić losy drugiego człowieka.

Wystarczy słowo, by wlać w serce nadzieję i spełnić marzenia.


 „W niebie dziś usłyszą nas”, słowa: Andrzej Piśko; muzyka: Mateusz Hrynkiewicz


Taka będzie nasza nowa płyta. Wspaniale wypełni pięknymi, melodyjnymi brzmieniami magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. I choć artyści biorący udział w projekcie to jeszcze dzieci i młodzież, pracowaliśmy z ogromnym zaangażowaniem, by brzmienia i interpretacja tekstów zostały dopracowane w najmniejszych szczegółach i by najpiękniej oddać charakter kompozycji i tekstów. 


Serdecznie już dziś dziękujemy tym z Was, którzy wesprą nasz projekt oraz udostępnią link swoim przyjaciołom. Dzięki temu, zamkniemy ostatni etap wydania płyty i będzie mogła ona trafić do wielu polskich domów i rodzin jeszcze przed Świętami. 

Pięknie dziękujemy za każde, nawet najmniejsze wsparcie!

ab2963655e7a331f.pngPAKIETY I PODZIĘKOWANIA


50 zł i więcej – imienne podziękowanie w naszych mediach społecznościowych

90 zł i więcej – płyta KChD - „Wystarczy Słowo”

150 zł i więcej – płyta KChD - „Wystarczy Słowo” oraz imienne podziękowanie w naszych mediach społecznościowych

300 zł i więcej - płyta KChD - „Wystarczy Słowo” z dedykacją oraz imienne podziękowanie w naszych mediach społecznościowych

900 zł i więcej - 5 płyt KChD - „Wystarczy Słowo” z dedykacjami oraz imienne podziękowanie w naszych mediach społecznościowych

3000 zł i więcej – 15 CD z dedykacjami oraz imienne podziękowanie w naszych mediach społecznościowych


WYKONAWCY

KRAKOWSKI CHÓR DZIECIĘCY

Jesteśmy grupą przyjaciół – dzieci i młodzieży, która od 2018 roku, poprzez wspólne muzykowanie, rozwija swoje talenty i pasje pod okiem opiekunów artystycznych - Mateusza i Anety Hrynkiewiczów. Jesteśmy otoczeni życzliwym wsparciem i twórczą atmosferą, co sprawia, że udział w chórze jest dla nas cudowną przygodą. Wyróżnia nas to, że śpiewamy głównie autorskie piosenki, a nasze płyty są tematycznymi i pięknie brzmiącymi opowieściami na ważne tematy. Mądre, zabawne i wzruszające teksty tworzy specjalnie dla nas Andrzej Piśko. Na co dzień działamy przy Krakowskim Centrum Artystycznym, gdzie realizujemy ciekawe projekty artystyczne, koncertujemy, nagrywamy piosenki, teledyski i świetnie się bawimy. Nasze dwie ostatnie płyty: „Zatrzymany Świat” oraz „Krakowskie Mordoki” zostały wydane pod Patronatem Prezydenta Miasta Krakowa.

i039ffdab2d81b01.jpg

Do udziału zaprosiliśmy także wyjątkowych gości, którzy zaśpiewają kilka piosenek na naszej płycie. Są nimi: Jagoda Różycka, Daria Domitrz, Zuzia Janik, Nikola Wądołowska, Laura Rumpel, Wiktoria Kopczyńska i Zosia Dywańska.


AUTORZY PROJEKTU

ed568b09867ff434.png

MATEUSZ HRYNKIEWICZ 

Kompozytor, producent muzyczny, dyrygent i pedagog, założyciel Krakowskiego Chóru Dziecięcego oraz Krakowskiego Centrum Artystycznego. Absolwent Szkoły Muzycznej I st. im. Majora H. H. Baranowskiego w Krakowie w klasie fortepianu oraz Edukacji Artystycznej w zakresie Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie na specjalności Rytmika w Edukacji Dziecka oraz Prowadzenie Zespołów Muzycznych.


Motto w pracy artystycznej:

„Trzeba dzieciom dać serce, piękno i uśmiech, aby uczyły się kochać ludzi i wszystko co je otacza.”


ANETA HRYNKIEWICZ 

Współzałożycielka Krakowskiego Centrum Artystycznego. Wspiera koncepcyjnie, organizacyjnie i muzycznie wszystkie działania Krakowskiego Chóru Dziecięcego jako opiekun artystyczny, wokalistka, kompozytor i muzyk. Absolwentka Szkoły Muzycznej II st. im. W. Żeleńskiego w Krakowie w klasie fletu poprzecznego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji. 


Motto w pracy artystycznej:

„Kiedy pomagasz jednej osobie, może nie zmienisz całego świata, ale na pewno zmienisz świat tej osoby.”


ANDRZEJ PIŚKO 

Autor piosenek, wierszy, opowiadań i scenariuszy przedstawień dla dzieci. Cechuje go lekkość pióra i niezwykły talent do wyczarowywania tekstami najpiękniejszych obrazów, uczuć i uśmiechów dzieci. Teksty jego autorstwa od wielu lat zdobywają nagrody i wyróżnienia w ogólnopolskich konkursach. Z wykształcenia ekonomista, z zamiłowania wierszokleta - jak o sobie mówi. 


Motto w pracy artystycznej:

„Jeżeli w tym co robisz jest pasja i miłość, zawsze dotrzesz do serca drugiego człowieka.”

b5d3758e48e0dc9f.png

PRZYDATNE LINKI:

www.kchd.pl

@kchdPL

YouTube.com/KrakowskiChórDziecięcy

www.kcart.pl/sklep


Lokalizacja

Kraków, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 6 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Cegiełki i podziękowania
Imienne podziękowanie

Imienne podziękowanie w naszych mediach społecznościowych

od 50 zł

Kupione 10

Koniec za 2 dni!
Elektronika i muzyka • Muzyka
Płyta KChD - „Wystarczy Słowo”

1 egzemplarz płyty KChD - „Wystarczy Słowo”

od 90 zł

Kupione 37

Koniec za 2 dni!
Elektronika i muzyka • Muzyka
Płyta KChD - „Wystarczy Słowo” + imienne podziękowanie

1 egzemplarz płyty KChD - „Wystarczy Słowo” oraz imienne podziękowanie w naszych mediach społecznościowych.

od 150 zł

Kupione 12

Koniec za 2 dni!
Elektronika i muzyka • Muzyka
Płyta KChD - „Wystarczy Słowo” z DEDYKACJĄ oraz imienne podziękowanie

1 egzemplarz płyty KChD - „Wystarczy Słowo” z dedykacją oraz imienne podziękowanie w naszych mediach społecznościowych.

od 300 zł

Kupione 6

Koniec za 2 dni!
Elektronika i muzyka • Muzyka
5 płyt KChD - „Wystarczy Słowo” z DEDYKACJĄ oraz imienne podziękowanie

5 egzemplarzy płyt KChD - „Wystarczy Słowo” z dedykacjami oraz imienne podziękowanie w naszych mediach społecznościowych.

od 900 zł

Kupione 2

Koniec za 2 dni!
Elektronika i muzyka • Muzyka
15 CD z dedykacjami oraz imienne podziękowanie

15 egzemplarzy płyt KChD - „Wystarczy Słowo” z dedykacjami oraz imienne podziękowanie w naszych mediach społecznościowych.

od 3000 zł
Koniec za 2 dni!

Wpłaty 83

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków
 • PS
  Piotr Szybowski

  Wow! Znów nowa płyta - gratuluję! Bardzo się cieszę. Dzięki Wam za ten projekt! Wystarczy Słowo... i Ono ma moc (do) działania.

  100 zł
 • Wioletta Gołaszewska

  Martynka tez się dorzuca

  50 zł
 • GK
  Grzegorz K.

  Powodzenia! Trzymamy kciuki!

  450 zł
 • Niki

  Tak niewiele trzeba, aby te mega uzdolnione dzieci spełniły swoje marzenia .
  Niech marzenia tych dzieci się spełniają bo na to zasługują

  150 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Słyszałam ten chór w tym roku na żywo w Krakowie, dzieci śpiewają wspaniale, z wielkim entuzjazmem a Wasze aranżacje brzmią naprawdę świetnie - również dla dorosłego słuchacza! Zasługujecie na wsparcie. Płyta kolędowa na pewno będzie przepiękna... :) Powodzenia!

  300 zł