id: wz2mkp

Kalendarze wiszące 2019 ze zdjęciami kulinarnymi

Kalendarze wiszące 2019 ze zdjęciami kulinarnymi

Nasi użytkownicy założyli 911 859 zrzutek i zebrali 873 484 535 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kalendarz wiszący A4, po powieszeniu długi na 2xA4 ze zdjęciami kulinarnymi. KOSZTY PRZESYŁKI SĄ JUŻ W CENIE

Cześć! Na tej zrzutce możesz kupić kalendarz wiszący ze zdjęciami kulinarnymi. Kalendarz ma format A4, a po powieszeniu jest długi na 2x A4. Po powieszeniu na jednej stronie jest zdjęcie w rozmiarze A4, a pod spodem, za spiralą łączącą obie części, jest kalendarium na dany miesiąc w formie linijkowej.

CZEŚĆ!

Na tej zrzutce możesz kupić kalendarz wiszący ze zdjęciami kulinarnymi. Kalendarz ma format A4, a po powieszeniu jest długi na 2x A4. Po powieszeniu na jednej stronie jest zdjęcie w rozmiarze A4, a pod spodem, za spiralą łączącą obie części, jest kalendarium na dany miesiąc w formie linijkowej.

Żeby produkcja kalendarzy się opłacała, musi być na nie odpowiednia liczba chętnych. Dlatego jeśli nie sprzeda się 10 kalendarzy, produkcja nie dojdzie do skutku, a pieniądze wrócą do Ciebie.

Tym razem sprzedaż kalendarzy prowadzę jako firma, jeśli jednak po opłaceniu podatków zostanie jakiś dochód, to przeznaczymy go na bieżące potrzeby dla Asi, takie jak wózek, łóżeczko, czy niedługo nowy, bezpieczny fotelik samochodowy.

Cały dochód wypłacę i odłożę w miejsce, w którym będzie czekać na potrzeby :)

Zastrzegam sobie prawo do zmiany zdjęć w miesiącach: styczeń, marzec, lipiec, sierpień, grudzień (w pierwszej kolejności styczeń i grudzień), jeśli uda mi się zrobić lepsze zdjęcia ;) o wszystkich zmianach będę informować tutaj, w aktualnościach oraz na fanpage'u Właśnie dzisiaj.

Kalendarz ze zdjęciami kulinarnymi

Właśnie dzisiaj / Czajkowska Fotografia / Pożeracze czasu

Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Zrzutka stworzona przez Agata Czajkowska

Jestem twórcą marki Właśnie dzisiaj, fotografem w Czajkowska Fotografia oraz blogerką na blogu Pożeracze czasu. http://facebook.com/w.dzisiaj http://facebook.com/CzajkowskaFotografia

http://facebook.com/pozeracze

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 1 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Kalendarz wiszący

Dziękujemy, zakupiłeś kalendarz :) Jeśli nie zostanie sprzedanyh min 10 sztuk, dostaniesz zwrot pieniędzy. Jeśli chcesz kupić więcej, ale chcesz zrobić tylko je...

od 37 zł
Zakończona

Wpłaty 2

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!