id: wz74sw

Laptopy Dla Uczniów #LaptopyDlaUczniów

Laptopy Dla Uczniów #LaptopyDlaUczniów

1 203 zł 
z 5 727
21%
zakończona 26.06.2020r
19 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

 • Witajcie! Zbiórka i zrzutka nabrały tempa. Z pieniędzy z zrzutki udało zebrać się sumę za którą kupiliśmy PIERWSZY LAPTOP i czekamy na dostawę, ale nie zwalniamy - udało nam się znaleźć lokalnego dostawcę w Gdańsku u którego już dzisiaj kupimy kolejny pełny zestaw komputerowy. Dzięki temu zaoszczędzimy czas na logistyce sprzętu.


  W dalszym ciągu zapraszamy do podarowania sprzętu i wpłacaniu na zrzutkę.

  Poniżej streszczenie z dotychczasowych działań.


  Pierwszych 12 komputerów trafiło 29 marca do naszej zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej nr 35 z Klasami Sportowymi w Gdańsku Oliwie. Wszystko dzięki Deltamarin Sp. z o.o., która przekazała cały sprzęt! 

  l88696965f71953e.png

  We wtorek, 31 marca do szkoły trafił kolejny sprzęt. Tym razem od firmy Thyssenkrupp, która przekazała aż 15 laptopów HP z systemem Windows 10.

  t5785eab3caee099.png

  Kolejne 4 laptopy otrzymaliśmy od osób prywatnych (wow!), Pana Wojtka Żółtowskiego, Rezydenta OBC (2 szt.), Pana Marcina Lewandowskiego z Gdyni oraz Państwa Krzysztofa i Beaty Wiśniewskich z Gdańska. Dziękujemy!


  Już w piątek, 3 kwietnia do SP nr 35 z Oddziałami Sportowymi w Gdańsku Oliwie dotarło kolejnych 6 laptopów. Bardzo dziękujemy Grupie Energa

  t68f360a395f97c8.png


  Dziękujemy wszystkim za wsparcie i kontynuujemy akcje!

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Zbieramy na laptopy dla uczniów

#LaptopyDlaUczniów


Zbieramy na laptopy dla uczniów


Dzieci obecnie uczą się zdalnie. Spotykają się ze swoimi nauczycielami on-line.

Pamiętamy jednak, że NIE WSZYSTKIE DZIECI MAJĄ KOMPUTERY. Jako społeczność Olivia Business Centre działamy w grupie Społecznik OBC. Wspólnie z dyrektorem szkoły nr 35, Panią Małgorzatą Skwirą sprawdziliśmy, że szkoła natychmiast potrzebuje minimum 23 komputerów. Zdecydowaliśmy, że ze względu na mobilność miejsca do nauki, najbardziej praktycznym rozwiązaniem dla dzieci byłyby laptopy. Szukamy ich na aukcjach internetowych, wśród znajomych i firm działających w Olivia Business Centre. Na ten moment pomoc zaoferowały firmy: Deltamarin Sp. z o.o., Thyssenkrupp oraz Grupa Energa. Wszystkie komputery będą posiadały Windows 10 Professional oraz pakiet MS Office. Ustawienia techniczne komputerów dla szkoły zaoferował właściciel firmy ITAN, pan Andrzej Angielski – dodaje Jadwiga Sztelwander-Zięba, General Manager Deltamarin Sp. z o.o..

Tak szybka reakcja firm zainspirowała nas do rozszerzenia akcji o kolejne szkoły oraz zorganizowania dodatkowo zbiórki pieniędzy wśród znajomych Społecznika ale także wśród wszystkich osób, które zechcą pomóc. Już teraz pytamy dyrektorów i nauczycieli placówek oświatowych w Gdańsku (a jest ich ponad 150), jakie są zapotrzebowania uczniów, żebyśmy wiedzieli jak mocno jesteśmy im potrzebni i jak mamy działać.

Komputery zostaną przekazane dzieciom pod nadzorem dyrekcji szkół całkowicie bezpłatnie i bezzwrotnie.

Wsparcie inicjatywy Laptopy dla uczniów stanowi część kampanii #RazemMożemyWiecej i #PokażSerce realizowanej przez Oliwię Business Centre dla lokalnej społeczności w tym trudnym czasie.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 19

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

892 698 zrzutek

i zebrali

834 706 696 zł

A ty na co dziś zbierasz?