id: wzvaxb

Na nowe - lepsze życie Oli i Jasia ❤️

Na nowe - lepsze życie Oli i Jasia ❤️

Nasi użytkownicy założyli 1 067 778 zrzutek i zebrali 1 164 043 979 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Ola i Jaś to niezwykli bohaterowie naszej akcji, mieszkający w niewielkiej wiosce Glincz w Gminie Żukowo. Zostali zmuszeni przez los, by zacząć życie od nowa, bez partnera i tatusia, którego stracili w wyniku jego nagłej śmierci. Bez ukochanego Jacka wszystkie marzenia i plany Oli legły w gruzach...


Ola od zawsze wychowywała się w ubogiej rodzinie. Choroba najpierw odebrała jej matkę, potem ojca. Została sama, w bardzo starym domu, bez wody, tym samym łazienki, toalety, porządnego ogrzewania. 

Nadszedł czas, że w obawie o swoje życie wyprowadziła się z zawalającego się przedwojennego domu do barakowozu. 

Los się odmienił... poznała Jacka, z którym postanowiła założyć rodzinę. On planował remont domu, ona uprawiała ogródek i hodowała zwierzęta, bo przecież własne przetwory są tańsze i zdrowsze od tych ze sklepu.

Wielkie plany i marzenia brutalnie przerwało odejscie Jacka. Ola po raz kolejny została sama, jednak przy swoim boku ma małego Jasia. Chcąc zrobić wszystko dla swego dwuletniego synka poprosiła tym razem nas o pomoc. Mając na uwadze życie Oli i Jasia, mamy ręce gotowe do pracy, nie dopuścimy, by po raz kolejny marzenia Oli o normalnym życiu legły w gruzach.

Jeśli będziecie z nami, pomożecie nam w jakikolwiek sposób poradzimy sobie! Zbudujemy im nowy dom!


Organizatorzy akcji

JACEK MIĄSKOWSKI

https://www.facebook.com/100000206269698/posts/3581707678512739/?d=n


Sołtys Glincza

Stowarzyszenie Radunia


Musisz to koniecznie zobaczyc...! https://drive.google.com/file/d/1gITdiEKphG8vEzmrmiHZ4yVhkMrW72QQ/view?fbclid=IwAR2UN71qCrYvT4Aj56AE5l-cUe8H5UgGoSCXRQaR-PD9BAllkBrn_A_G-kUTa zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1352

preloader

Komentarze 36

 
2500 znaków