id: wzwhx9

26 Kwesta - Towarzystwo Opieki nad Starym Cmentarzem w Łodzi

26 Kwesta - Towarzystwo Opieki nad Starym Cmentarzem w Łodzi

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
19 312 zł 
z 150 000 zł
12%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności5

 • Drodzy Państwo, dzięki waszemu wsparciu udało się zebrać 22,802zł. Zapraszamy do wpłat przez cały rok na konto Towarzystwa Opieki Nad Starym Cmentarzem.

  Czytaj więcej
 • Podsumowanie 26 Kwesty Koncert In Memoriam Radio Łódź.Polecamy audycję on-line. https://www.radiolodz.pl/posts/65719-specjalny-koncert-na-zakonczenie-26-kwesty-na-rzecz-ratowania-zabytkow-starego-cmentarza-juz-dzisiaj-w-radiu-lodz

  Czytaj więcej
 • Zachęcamy do głosowania na pomnik, który mamy odnowić w 2021 roku. Propozycje pięciu pomników do odnowienia zamieszczone są na naszym oficjalnym profilu: https://www.facebook.com/TONSC1999/

  Wystarczy polajkować zdjęcie wybranego pomnika.

  Czytaj więcej
 • Szanowni Państwo, sympatycy Starego Cmentarza i działalności Towarzystwa dostępny jest folder 26 Kwesty

  z informacjami o konserwacjach i realizacjach w 2020 roku, przygotowany w formacie pdf. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy na adres [email protected]

  Informacje o tegorocznych realizacjach zamieszczone są także na oficjalnym profilu www.facebook.com/TONSC1999/

  Czytaj więcej
 • Wszystkich zainteresowanych informacjami o pomnikach i postaciach, które można spotkać na Starym Cmentarzu w Łodzi znajdziecie na profilu partnera 26 KWESTY - Koła Przewodników im. Rajmunda Rembielińskiego łódzkiego oddziału PTTK https://www.facebook.com/KOŁO-Przewodników-im-Rajmunda-Rembielińskiego-OŁódź-PTTK-161229013999360/

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Szanowni Państwo,

Towarzystwo Opieki nad Starym Cmentarzem przy ulicy Ogrodowej w Łodzi jest głównym organizatorem odbywającej się od 25 lat zbiórki społecznej – kwesty na rzecz ratowania zabytków Starego Cmentarza przy ulicy Ogrodowej w Łodzi.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną zmuszeni zostaliśmy do jej odwołania w tradycyjnej formule – zbiórki do puszek z udziałem wolontariuszy.

Zebrane fundusze pochodzące z danej kwesty przeznacza wyłącznie na prace konserwatorskie wybranych komisyjnie pomników nagrobnych posiadających wartości historyczne i zabytkowe.

Do tej pory udało się nam odnowić 176 cennych obiektów związanych z postaciami zasłużonymi dla historii miasta Łodzi, także będącymi reprezentatywnymi przykładami sztuki sepulkralnej w skali dziedzictwa kultury europejskiej.

Partnerzy 26 Kwesty: TVP Łódź, Radio Łódź, Radio TOK FM, Radio Parada, Urząd Miasta Łodzi z Panią Prezydent Hanną Zdanowską, Fundacja Normalne Miasto Fenomen, przewodnicy PTTK - oddział w Łodzi.

Zapraszamy na profil Towarzystwa: www.facebook.com/TONSC1999/

Towarzystwo Opieki nad Starym Cmentarzem przy ulicy Ogrodowej w Łodzi

91-065 Łódź, ul. Ogrodowa 15

adres mailowy: [email protected]

KRS: 0000173583

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 439

preloader

Komentarze 10

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

878 293 zrzutki

i zebrali

807 081 347 zł

A ty na co dziś zbierasz?