id: wzwhx9

26 Kwesta - Towarzystwo Opieki nad Starym Cmentarzem w Łodzi

26 Kwesta - Towarzystwo Opieki nad Starym Cmentarzem w Łodzi

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
19 312 zł z 150 000 zł
12%

Aktualności 5

 • Drodzy Państwo, dzięki waszemu wsparciu udało się zebrać 22,802zł. Zapraszamy do wpłat przez cały rok na konto Towarzystwa Opieki Nad Starym Cmentarzem.

  Czytaj więcej
 • Podsumowanie 26 Kwesty Koncert In Memoriam Radio Łódź.Polecamy audycję on-line. https://www.radiolodz.pl/posts/65719-specjalny-koncert-na-zakonczenie-26-kwesty-na-rzecz-ratowania-zabytkow-starego-cmentarza-juz-dzisiaj-w-radiu-lodz

  Czytaj więcej
 • Zachęcamy do głosowania na pomnik, który mamy odnowić w 2021 roku. Propozycje pięciu pomników do odnowienia zamieszczone są na naszym oficjalnym profilu: https://www.facebook.com/TONSC1999/

  Wystarczy polajkować zdjęcie wybranego pomnika.

  Czytaj więcej
 • Szanowni Państwo, sympatycy Starego Cmentarza i działalności Towarzystwa dostępny jest folder 26 Kwesty

  z informacjami o konserwacjach i realizacjach w 2020 roku, przygotowany w formacie pdf. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy na adres [email protected]

  Informacje o tegorocznych realizacjach zamieszczone są także na oficjalnym profilu www.facebook.com/TONSC1999/

  Czytaj więcej
 • Wszystkich zainteresowanych informacjami o pomnikach i postaciach, które można spotkać na Starym Cmentarzu w Łodzi znajdziecie na profilu partnera 26 KWESTY - Koła Przewodników im. Rajmunda Rembielińskiego łódzkiego oddziału PTTK https://www.facebook.com/KOŁO-Przewodników-im-Rajmunda-Rembielińskiego-OŁódź-PTTK-161229013999360/

  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Szanowni Państwo,

Towarzystwo Opieki nad Starym Cmentarzem przy ulicy Ogrodowej w Łodzi jest głównym organizatorem odbywającej się od 25 lat zbiórki społecznej – kwesty na rzecz ratowania zabytków Starego Cmentarza przy ulicy Ogrodowej w Łodzi.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną zmuszeni zostaliśmy do jej odwołania w tradycyjnej formule – zbiórki do puszek z udziałem wolontariuszy.

Zebrane fundusze pochodzące z danej kwesty przeznacza wyłącznie na prace konserwatorskie wybranych komisyjnie pomników nagrobnych posiadających wartości historyczne i zabytkowe.

Do tej pory udało się nam odnowić 176 cennych obiektów związanych z postaciami zasłużonymi dla historii miasta Łodzi, także będącymi reprezentatywnymi przykładami sztuki sepulkralnej w skali dziedzictwa kultury europejskiej.

Partnerzy 26 Kwesty: TVP Łódź, Radio Łódź, Radio TOK FM, Radio Parada, Urząd Miasta Łodzi z Panią Prezydent Hanną Zdanowską, Fundacja Normalne Miasto Fenomen, przewodnicy PTTK - oddział w Łodzi.

Zapraszamy na profil Towarzystwa: www.facebook.com/TONSC1999/

Towarzystwo Opieki nad Starym Cmentarzem przy ulicy Ogrodowej w Łodzi

91-065 Łódź, ul. Ogrodowa 15

adres mailowy: [email protected]

KRS: 0000173583

Wpłacający 439

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Komentarze 10

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

647 190 zrzutek

i zebrali

403 407 482 zł

A ty na co dziś zbierasz?