Leczenie i rehabilitacja Laury koniec za 101 dni ID: x2krkg

Leczenie i rehabilitacja Laury

Zebrano 1 zł
z kwoty 70 000 zł

0 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Laura jest bardzo mądrą, pełną energii dziewczynką z cudownym uśmiechem na twarzy mimo, iż zmaga się ze swoją niepełnosprawnością niemal od urodzenia (02 lutego 2006 r.). Laura przyszła na świat z wrodzoną cytomegalią, która spowodowała uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego. Wynikiem tego jest padaczka, małogłowie i opóźnienie psychoruchowe. Wirus ten uszkodził również Jej słuch. Laura przez pierwsze 5 lat swojego życia funkcjonowała w ciszy. Po tym czasie przeszła pierwszą operację wszczepienia implantów ślimakowych, a dwa lata później, kolejną. Dzięki tym operacjom dziewczynka uczy się słuchać.
Laura choruje również na astmę oskrzelową. Podczas rehabilitacji dziewczynka jest pionizowana. Ta pozycja sprawia Jej wiele radości. Przy pomocy chodzika potrafi zrobić kilka kroków. Laura jest po pierwszym etapie leczenia komórkami macierzystym, po którym zrobiła postępy. Nadal jednak wymaga stałej i intensywnej rehabilitacji, których koszt wynosi ponad 5 tys. złotych. Aby Laura uzyskała najlepszy efekt rehabilitacji koniecznością jest, by uczestniczyła w turnusach rehabilitacyjnych minimum cztery razy w roku.

Chcielibyśmy bardzo, aby Laura przeszła drugi etap leczenia komórkami macierzystym. Koszt leczenia wraz z rehabilitacją po każdym podaniu to kwota ponad 70 tys. zł. Stąd, zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe dla Laury na jej dalsze leczenie, rehabilitację oraz zakup niezbędnego sprzętu wspomagającego prawidłowy Jej rozwój.

Z całego serca dziękujemy wszystkim Państwu za wsparcie, które pozwala Laurze kontynuować leczenie i rehabilitację oraz daje nadzieję i szansę, że Laura w przyszłości przekroczy linię mety biegu na własnych nogach.

Za okazaną pomoc w imieniu Laury i Jej rodziców – Dziękujemy!

Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

361 156 zrzutek

Pomóż zebrać 70 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.