id: x2uxkn

888 drzew na 888 lat Łowicza

888 drzew na 888 lat Łowicza

Nasi użytkownicy założyli 1 180 959 zrzutek i zebrali 1 234 994 077 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W tym roku Łowicz obchodzi swoje symboliczne 888. urodziny. Posadźmy wspólnie 888 drzew, aby uczcić tę piękną rocznicę!


Celem zrzutki jest zgromadzenie środków na kompleksowe przeprowadzenie Projektu, w tym przede wszystkim zakup drzew, które posadzimy wspólnie na terenie Łowicza wiosną oraz jesienią 2024 r.


Koszt pojedynczego drzewa waha się od 100 PLN do aż ok. 1.500 PLN, w zależności od jego wielkości, wieku oraz gatunku. Rodzaj drzewa do posadzenia zależy w dużym stopniu od lokalizacji. W szczególności, planujemy sadzić duże (przez to również droższe) drzewa w centrum Miasta i w jego reprezentatywnych miejscach. W innych lokalizacjach planujemy sadzić drzewa o mniejszych rozmiarach i przez to odpowiednio tańsze. Wszystkie drzewa chcemy zabezpieczyć drewnianymi palikami.


Oczywiście również liczymy na intensywne nasadzenia samych mieszkańców oraz łowickich firm i organizacji, które dopiszą swoje drzewa na naszej mapie i bezpośrednio przyczynią się do osiągnięcia celu zasadzenia 888 drzew!


Planowane i zrealizowane nasadzenia, w tym nasadzenia własne, wspólnie monitorujemy i zliczamy na interaktywnej mapie: https://888low.pl/mapa/


Planujemy wspólnie posadzić aż 888 drzew, co oczywiście wymaga zawrotnego budżetu, który w ramach tej zbiórki ograniczamy do osiągalnej kwoty, na którą możemy się wspólnie złożyć :)


Robimy co w naszej mocy, aby pozyskać jak najtańsze, ale jednocześnie dobre jakościowo i rozmiarowo drzewa, aby należycie uczcić jubileusz symbolicznych 888. urodzin Miasta! Rozmawiamy ze szkółkami drzew, pozyskujemy sponsorów instytucjonalnych.


Oprócz tego, gorąco liczymy na każdą, nawet małą wpłatę, która przybliży nas do zasadzenia 888 drzew i pięknego zazielenienia naszego Miasta!


Uczcijmy 888. urodziny Łowicza poprzez wspólną akcję, abyśmy mogli cieszyć się z jej efektów przez długie lata!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Przydatne linki 1

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 74

MD
Magda D
45 zł
AM
Anka M
100 zł
WT
Biuro Rachunkowe „EXPERT” Wioletta Tosik
888 zł
AD
Anna
DS
Daniel Sanowski
500 zł
MA
Piknik...
40 zł
IJ
Izabela Janicka
10 zł
IJ
Maria Pałatyńska
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków