id: x2wd9b

Pomóż Ukrainie - wyposażenie osobiste. Wspólna akcja pomocy społeczności CSO Council, Cyber Women Community i ISSA Polska

Pomóż Ukrainie - wyposażenie osobiste. Wspólna akcja pomocy społeczności CSO Council, Cyber Women Community i ISSA Polska

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
2 950 zł 
z 10 000 zł
29%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności3

 • Ponieważ wygląda na to, że potencjał naszej zbiórki już się wyczerpał, to w tej chwili ją zawiesimy a pozostające środki (w wysokości 367,61 pln) przekazujemy na akcję prowadzoną przez Fundację Uniters o adekwatnych celach (https://zrzutka.pl/dlaukrainy).

  Czytaj więcej
 • Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wpłaty! Jesteście wielcy!🤗❤

  W ramach dostępnej do tej pory kwoty zakupiliśmy i przekazaliśmy potrzebującym kilka rzeczy z otrzymanej listy:

  - zestawy do tamowania krwi

  - rękawiczki taktyczne

  - zimowe skarpety myśliwskie różnych rozmiarów

  - akumulatorowe latarki taktyczne

  - trudnopalną bieliznę termiczną różnych rozmiarów

  Staraliśmy wybierać rzeczy wysokiej jakości, na co wydaliśmy w sumie 2582,39 PLN czyli gros do tej pory zgromadzonych środków. Dodatkowo poza zbiórką dokupiliśmy kilka markowych powerbanków 30 tys mAh.

  Rzeczy te już dziś trafią na Ukrainę. Zbiórka cały czas trwa, więc w miarę możliwości i środków chcielibyśmy kontynuować akcję. Czyli... działamy dalej!

   

  Czytaj więcej
 • Drodzy, bardzo dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Żeby tutaj już działać, kupujemy w ramach dotychczasowej puli nieco przydatnych rzeczy, takich jak: bielizna termiczna (taka w potrzebnej wersji, a więc trudnopalna), myśliwskie skarpety zimowe, akumulatorowe latarki taktyczne, rękawice taktyczne oraz zestawy do tamowania krwotoków. Wszystkie te rzeczy są dobrej jakości. Chcemy to wysłać w weekend. Oczywiście przedstawimy potem dokładne rozliczenie.

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Drodzy Przyjeciele! Zapraszamy do wspólnej akcji w ramach społeczności CSO Council, Cyber Women Community oraz ISSA Polska. Chcemy zebrać środki na zakup potrzebnego wyposażenia osobistego tych, którzy bronią Ukrainy. Ich postawa, ich efektywność, ich wyposażenie - to także sprawa naszego bezpieczeństwa. Brakuje wielu rzeczy - poczynając od wyposażenia medycznego, poprzez różne przedmioty bardzo przydatne w polu i chłodzie, na elektronice kończąc. Rzeczy będą odbierane w Polsce i możliwie na bieżąco trafiać będą za granicę. Zróbmy to razem - jako społeczności - pomóżmy, z myślą o naszych sąsiadach, ale i sobie samych sobie. Potrzeby są ogromne, trzeba działać szybko - co i ile czego będziemy mogli kupić, dzięki Waszemu udziałowi, oczywiście zależy od wielkości napływających wpłat. Będziemy o wszystkim informować Was na bieżąco!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 17

D
Daria
50 zł
LK
Leszek K.
100 zł
RK
Robert Kanigowski
100 zł
 
Dane ukryte
600 zł
 
Dane ukryte
100 zł
I
Iza
100 zł
PD
Przemek
160 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

851 002 zrzutki

i zebrali

735 129 914 zł

A ty na co dziś zbierasz?