id: x32yky

Absolwenci ZSP w Połczynie-Zdroju - z serca dla serca

Absolwenci ZSP w Połczynie-Zdroju - z serca dla serca

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
134 065 zł 
z 360 000 zł
37%

Opis zrzutki

CEL JEST BARDZO SZLACHETNY, TAK SAMO JAK CZŁOWIEK TEN, JEST SZLACHETNY DLA NAS!

„Nauczyciel, który potrafi wzbudzić wyższe uczucia dla jednego choćby dobrego czynu, jednego dobrego wiersza – osiąga więcej aniżeli ten, który zapełnia naszą pamięć nieskończonymi rzędami przedmiotów naturalnych, sklasyfikowanych pod względem nazwy i kształtu.”

J.W. Goethe

Bez wątpienia szkoła i proces edukacji to jeden z najsilniejszych czynników, które wpływają na kształtowanie młodego człowieka - nawet jeśli ten nie do końca zdaje sobie z tego sprawę.

Dobrze, kiedy nauczyciel jest świadomy tego, jak jego działania, słowa wpływają na wrażliwość i światopogląd młodego człowieka. Nie każdy ma szczęście trafić na świadomego nauczyciela, który swoim zachowaniem i postawą kierunkuje nas ku najlepszym wartościom.

Ku odwadze ,ciekawości świata, ku dobru i przede wszystkim ku samodzielności i samorealizacji , wierze we własne możliwości. My mieliśmy takie szczęście i trafiliśmy na takiego człowieka w procesie edukacji.

My - czyli absolwenci Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica i ZSP w Połczynie-Zdroju. Dziś chcemy odwdzięczyć się za Tę cenną lekcje i prosić Państwa o pomoc dla naszego cudownego Dyrektora Stefana Mycy, który oddał nam i naszej szkole całe serce, mądrość i energię oraz podzielił się z nami tym co najpiękniejsze w człowieku. To są rzeczy bezcenne, żadne bogactwa świata nie są w stanie tego kupić. Niestety nie wszystko w tym świecie jest niezależne od pieniędzy. Człowiek w obliczu choroby staje się zdany na łaskę służby zdrowia, dostępnych lekarstw i możliwości finansowych. W tym przypadku wysoką cenę ma zdrowie: rak płuc złośliwy nieoperacyjny, w walce z którym może pomóc jedynie chemia celowana - nierefundowana przez służbę zdrowia. Koszt jednego wlewu to 17500 zł - miesięcznie 35000 zł.

Pamiętając o wartościach wyniesionych ze „Staszica” i lekcji z profesorem, jesteśmy przekonani, że wiara w możliwości ludzkiej solidarności i odruch serca potrafi działać cuda.

Dlatego prosimy o pomoc dla naszego ukochanego Pana Dyrektora, ufając, że wszyscy spośród nas noszą te wartości w swoim sercu.

Patronat akcji: Katarzyna Hawryluk

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 876

GB
Gibbons Park Montessori School
4 800 zł
GB
Grazyna Borek
4 500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
3 000 zł
KB
2 120 zł
KB
2 000 zł
KB
2 000 zł
KB
1 583 zł
MK
Magdalena Kiedrowicz
1 550 zł
Zobacz więcej

Komentarze 148

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

753 219 zrzutek

i zebrali

544 037 575 zł

A ty na co dziś zbierasz?