Absolwenci ZSP w Połczynie-Zdroju - z serca dla serca ID: x32yky

Absolwenci ZSP w Połczynie-Zdroju - z serca dla serca ID: x32yky

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

134 065 zł z 360 000 zł

37%

134 065 zł

134 065 zł

z 360 000 zł

144 dni

144 dni

do końca

876

876

wspierających
37%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

CEL JEST BARDZO SZLACHETNY, TAK SAMO JAK CZŁOWIEK TEN, JEST SZLACHETNY DLA NAS!

„Nauczyciel, który potrafi wzbudzić wyższe uczucia dla jednego choćby dobrego czynu, jednego dobrego wiersza – osiąga więcej aniżeli ten, który zapełnia naszą pamięć nieskończonymi rzędami przedmiotów naturalnych, sklasyfikowanych pod względem nazwy i kształtu.”

J.W. Goethe

Bez wątpienia szkoła i proces edukacji to jeden z najsilniejszych czynników, które wpływają na kształtowanie młodego człowieka - nawet jeśli ten nie do końca zdaje sobie z tego sprawę.

Dobrze, kiedy nauczyciel jest świadomy tego, jak jego działania, słowa wpływają na wrażliwość i światopogląd młodego człowieka. Nie każdy ma szczęście trafić na świadomego nauczyciela, który swoim zachowaniem i postawą kierunkuje nas ku najlepszym wartościom.

Ku odwadze ,ciekawości świata, ku dobru i przede wszystkim ku samodzielności i samorealizacji , wierze we własne możliwości. My mieliśmy takie szczęście i trafiliśmy na takiego człowieka w procesie edukacji.

My - czyli absolwenci Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica i ZSP w Połczynie-Zdroju. Dziś chcemy odwdzięczyć się za Tę cenną lekcje i prosić Państwa o pomoc dla naszego cudownego Dyrektora Stefana Mycy, który oddał nam i naszej szkole całe serce, mądrość i energię oraz podzielił się z nami tym co najpiękniejsze w człowieku. To są rzeczy bezcenne, żadne bogactwa świata nie są w stanie tego kupić. Niestety nie wszystko w tym świecie jest niezależne od pieniędzy. Człowiek w obliczu choroby staje się zdany na łaskę służby zdrowia, dostępnych lekarstw i możliwości finansowych. W tym przypadku wysoką cenę ma zdrowie: rak płuc złośliwy nieoperacyjny, w walce z którym może pomóc jedynie chemia celowana - nierefundowana przez służbę zdrowia. Koszt jednego wlewu to 17500 zł - miesięcznie 35000 zł.

Pamiętając o wartościach wyniesionych ze „Staszica” i lekcji z profesorem, jesteśmy przekonani, że wiara w możliwości ludzkiej solidarności i odruch serca potrafi działać cuda.

Dlatego prosimy o pomoc dla naszego ukochanego Pana Dyrektora, ufając, że wszyscy spośród nas noszą te wartości w swoim sercu.

Patronat akcji: Katarzyna Hawryluk

Wpłacający876

S
Szkolne Koło Caritas - koncert charytatywny
5 510,70 zł
G
Gibbons Park Montessori School
4 800 zł
GB
Grazyna Borek
4 500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
3 000 zł
KB
Katarzyna Bartnik
2 120 zł
KB
Katarzyna Bartnik
2 000 zł
KB
Katarzyna Bartnik
2 000 zł
Z
Zespół Szkół Polczyn Zdrój
1 850 zł
KB
Katarzyna Bartnik
1 583 zł
MK
Magdalena Kiedrowicz
1 550 zł
Zobacz więcej

Komentarze148

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

537 209 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?