id: x3kvb9

Ratujmy Życia w 3D!-II Fala

Ratujmy Życia w 3D!-II Fala

1 325 zł z 20 000 zł
6%
zakończona 01.02.2021r
5 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Pokonajmy Koronawirusa Przy Użyciu Drukarek 3D! to akcja charytatywna, która zaopatruje szpitale oraz inne instytucje medyczne na terenie całego kraju w darmowe, drukowane w technologii 3D przyłbice ochronne.

Od marca, czyli od początku naszych działań, przekazaliśmy łącznie


ponad

20 000

własnoręcznie wykonanych przyłbic do ponad

130

placówek na terenie całego kraju. Nasza akcja została objęta patronatem honorowym prezydentów Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz Marszałka Województwa Pomorskiego. Finansowo wsparli nas tacy sponsorzy jak: Allegro, Fundacja Im. Świętego Patryka, American Corner Gdańsk oraz wiele, wiele innych. 


Ponadto, udało nam się przeprowadzić zrzutkę, w której uzbieraliśmy ponad 40 000 zł na nasze działania. Zaufało nam ponad 380 osób! Bardzo dziękujemy za ich hojne wsparcie.Druga fala koronawirusa wciąż trwa i nasza pomoc jest nadal potrzebna w wielu szpitalach, szczególnie w biedniejszych rejonach naszego kraju.


Niestety, druk 3D nie jest technologią idealną i maszyny, które nieustannie pracują od marca, coraz częściej ulegają awariom i wymagają zakupu części zamiennych. Ponadto, skończył nam się materiał, z którego drukujemy nasze przyłbice.Pomóżcie nam pomagać! Serdecznie prosimy o Wasze wsparcie; środki zostaną wykorzystane na dalszą produkcję przyłbic i związane z tym koszty.


Pokonajmy, a wręcz Wykończmy Koronawirusa Przy Użyciu Drukarek 3D!Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: www.przylbice3d.com


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 5

IK
Ilona Król
1 000 zł
WR
OSP RUSOCICE
200 zł
A
Arek
50 zł
MP
Magdalena Podhajska
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

744 178 zrzutek

i zebrali

529 365 412 zł

A ty na co dziś zbierasz?