id: x3x29n

Michał Kłusak kierunek PyeongChang 2018.

Michał Kłusak kierunek PyeongChang 2018.

53 782 zł 
z 30 000
179%
zakończona
28.02.2018r
1186
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 957 093 zrzutki i zebrali 963 574 281 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Jeden z naszych celów został osiągnięty, Michał reprezentuje nasz kraj na Igrzyskach Olimpijskich w Korei! Dziękuję za każde, nawet najmniejsze wsparcie, jesteście najlepsi!! :)
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Cześć jestem Magda, robię zrzutkę dla mojego brata Michała, którego marzeniem jest start na Igrzyskach Olimpijskich w Korei.

Michał jest obecnie najlepszym polskim alpejczykiem w konkurencjach szybkich (zjazd, super gigant), mimo to obecnie nie ma żadnego finansowego wsparcia z Polskiego Związku Narciarskiego. Bardzo chcę pomóc Michałowi zebrać potrzebne środki pieniężne, aby mógł się przygotować do startu w Igrzyskach Olimpijskich oraz na sezon startowy po Igrzyskach. Mało czasu pozostało do Igrzysk dlatego nie będę się za bardzo rozpisywała.

O Michale,

Swoją przygodę z narciarstwem rozpoczął w wieku 3 lat, kiedy to tata nauczył go stawiać pierwsze kroki na nartach. Dużo jeździł na takich stokach jak Kasprowy Wierch, Butorowy Wierch czy Pilsko. Są to wymagające trasy, ale Michał już wtedy się nie bał. Następnie zaczęły się pierwsze treningi w klubie, jednocześnie pierwsze starty w Lidze Zakopiańskiej i Koziołku Matołku, na początku nie szło mu najlepiej, zdobywał miejsca w pierwszej dziesiątce, ale chciał być najlepszy. Owoce jego ciężkiej pracy zaczęły pojawiać się w wieku młodzika, kiedy to wygrał klasyfikację generalną Pucharu Polski. Wtedy też po raz pierwszy reprezentował Polskę na zawodach międzynarodowych.

Tata stworzył wspaniały team:

Jan Wojtaszek - trener konsultant, były trener takich gwiazd narciarstwa jak: Svindal, Jansrud, Kjus, Aamodt, Furuset...

Arkadiusz Szyderski - V-cemistrz świata w kulturystyce, wspaniały trener kondycyjny i mentor,

Weronika Wołczańska - fizjoterapeutka z ogromnym sercem do pracy,

Mariusz Kłusak - trener, manager, kierowca...

Niestety brak wsparcia od Polskiego Związku Narciarskiego uniemożliwia przygotowania na poziomie światowym.Nie pomaga fakt, że Michał jest najlepszym polskim zjazdowcem i z roku na rok notuje coraz lepsze wyniki. Do sezonu olimpijskiego Michał starał się przygotować jak najlepiej potrafił, jednak brak funduszy bardzo skompilował ostatni etap przygotowań i starty umożliwiające kwalifikację olimpijską.

Głównym celem oraz marzeniem Michała, całego Teamu i rodziny jest start i godne reprezentowanie Polski na Igrzyskach Olimpijskich w PyeongChang 2018.

Bardzo proszę o wsparcie, Pozdrawiam Magdalena Kłusak :)

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1186

SB
Steve Baumritter
 
Dane ukryte
ukryta
 
Tomasz Siwiński
ukryta
 
1 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
1 zł
KA
kamila
1 zł
 
Dane ukryte
ukryta
TS
1 zł
 
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze 216

 
2500 znaków