id: x447dt

Remont mieszkania

Remont mieszkania

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
11 001 zł
z 11 000
100%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 980 013 zrzutek i zebrali 1 001 079 287 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


Dzień dobry.

Jestem właśnie w trakcie remontu mieszkania, w którym na co dzień powinienem mieszkać, funkcjonować, pracować i odpoczywać.

Aktualnie niestety podczas remontu napotkałem ogromny problem z elektrykiem, który mocno opóźnia pozostałe prace, a co za tym idzie finansowo dużo tracę, gdyż pomimo przestoju według umowy muszę płacić innemu pracownikowi, który jest odpowiedzialny za remont pozostałych elementów domu tj. hydraulikę, położenie kafelków w łazience i kuchni, położenie płyt KG, położenie paneli na podłogę oraz wstawienie drzwi. Jest to rzetelny człowiek, dlatego też nie chcę go finansowo zawieść, szczególnie że mi jako osobie niewidomej trudniej znaleźć uczciwego pracownika. 

Mam jeszcze zaplanowane pieniądze na resztę remontu, ale niestety przez wspomnianą obsuwę mam świadomość, że mi ich nie wystarczy. Dlatego też zwracam się do Ciebie. Czy zatem mógłbym Cię prosić o choć niewielką wpłatę?

W ramach wdzięczności mogę zaproponować niecodzienną formę rozrywki. Osoba, która dokona największej wpłaty w czasie trwania zrzutki będzie mogła zadecydować o tym, co powieszę na ścianie. Obraz z konkretnym motywem, dzwonki, może jakaś figurka? Daj się ponieść fantazji i opisz swój pomysł w wiadomości. Po zebraniu całej kwoty zrealizuję Twój pomysł i zrobię zdjęcie.

Z góry wielkie dzięki i do usłyszenia/zobaczenia.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Skarbonki

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 26

MM
Michał Mołczan
200 zł
MW
Marzena Wawrzuła
200 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
RO
Rozyna
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
ZM
Zuzanna Mikler
50 zł
MB
1 000 zł
MD
Magdalena Dydyszko
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków
 • Mieczysław Mateusz Bąk

  Wszystkiego najlepszego Kaziu! :) życzę ci, aby ci się w życiu wszystko układało tak jak sobie tego wymarzysz i aby ci się spełniły wszystkie twoje najskrytsze marzenia! :)

  1 000 zł
 • P
  Paulinux

  Ja chcę żebyś zawiesił dzwonki, ale wiem że nie mam najwyższej kwoty :P

  50 zł
  • Kazimierz Parzych

   ten pomysł z dzwonkami to świetny pomysł. Ciekaw jestem jakie będą inne propozycje, no i oczywiście kto wygra. :-) @Paulinux dzięki wielkie za wsparcie - wpłatę. Super, że mogę na Ciebie i innych liczyć. :-)

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Witam, powodzenia podczas remontu. Ja nie wyślę pomysłu na ścianę, bo tak jak Ty nie widzę. Pozdrowienia dla Karinki i Lindusi. Wszystkiego dobrego. Xdddd

  20 zł
  • Kazimierz Parzych

   Dziękuję za pozdrowienia mnie oraz moich Kotków. Wy głaszcze je przy najbliższej okazji. Chciałbym żeby z remontem było wszystko w porządku, jestem dobrej myśli. Dziękuję za wpłatę.