id: x45buj

Kongres Mężczyzn

Kongres Mężczyzn

Nasi użytkownicy założyli 1 170 488 zrzutek i zebrali 1 219 929 124 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Wyższy wiek emerytalny, życie krótsze o 8 lat, znacznie słabsze wyniki w edukacji. Między innymi te problemy chłopców i mężczyzn wciąż znajdują się daleko na liście priorytetów polityków, mediów, organizacji międzynarodowych i pozarządowych. 


Organizujemy Kongres Mężczyzn, żeby wprowadzić je na agendę spraw publicznych. W Polsce powstało już kilka organizacji, które pomagają mężczyznom w sytuacji kryzysowej, edukują albo prowadzą kampanie informacyjne i prozdrowotne. Kongres Mężczyzn ma być platformą do współpracy i integracji tych środowisk oraz dyskusji z ekspertami na temat nierówności płci.


I Kongres Mężczyzn odbędzie się 20 kwietnia przy Rynku Głównym w Krakowie pod patronatem honorowym Rzecznika Praw Obywatelskich, prof. Marcina Wiącka.


W programie Kongresu zaplanowaliśmy cztery panele poświęcone: zdrowiu, edukacji, ojcostwu i organizacjom działającym na rzecz mężczyzn. Do dyskusji zaprosiliśmy ekspertów i działaczy. Mamy nadzieję, że Kongres zgromadzi około 100 osób. Będzie miejsce na różne punkty widzenia - nie będzie natomiast miejsca na mizoginię.


Twoje wsparcie pozwoli nam pokryć koszty uczestnictwa gości, obniżyć ceny biletów oraz wypromować wydarzenie. Dzięki temu Kongres będzie dostępny dla wszystkich, a sprawy mężczyzn zostaną zauważone przez media i polityków.


Organizatorem Kongresu jest Stowarzyszenie na rzecz Chłopców i Mężczyzn. Działamy już od ponad roku. Przez ten czas udało nam się przygotować wiele merytorycznych materiałów, przeprowadzić kilka interwencji i wpłynąć na polityki publiczne dotyczące mężczyzn poprzez udział w konsultacjach publicznych. Zbudowaliśmy wiarygodność pozwalającą nam nawiązywać współpracę zarówno z naukowcami, jak i politykami.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 3

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Aktywne organizatora:
Cegiełki i podziękowania
Wymienienie podczas Kongresu oraz na jego stronie.
Osoby, które zasponsorują nas kwotą min. 250 zł oferujemy wymienienie podczas Kongresu oraz na jego stronie internetowej.
250 zł

Kupione 2 z 10

Koniec za 3 dni!

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 77

MA
Maciek
100 zł
Marek
50 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
20 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
JK
Jan Kowalski
30 zł
MS
Marek Starczewski
250 zł
Adam Łata
500 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
PI
Piotr
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków