id: x4a337

Przywróćmy uśmiech Rafałowi

Przywróćmy uśmiech Rafałowi

Nasi użytkownicy założyli 1 152 346 zrzutek i zebrali 1 197 700 378 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Przywróćmy uśmiech Rafałowi!

Drodzy Państwo, proszę Was o pomoc i wsparcie dla nastolatka, który miał pecha – straszliwego pecha.

Rafał jest uczniem trzeciej klasy technikum w Zespole Szkół Technicznych w Płocku, a przy tym członkiem orkiestry szkolnej (jedynej w mieście) z wieloletnią tradycją. Ze względu na to w „świątki, piątki i niedziele” wraz z całą orkiestrą uświetnia uroczystości miejskie, samorządowe i szkolne – poświęcając na to masę swojego wolnego czasu. Na Rafała zawsze można było liczyć. Nigdy nie zawiódł swoich kolegów z orkiestry, z którymi bardzo się zżył.

I można stwierdzić, że Rafałowi ta działalność przyniosła pecha, gdyż 11 listopada br. podczas uroczystości miejskich z okazji Święta Niepodległości w czasie przemarszu spod pomnika Józefa Piłsudskiego do Katedry przed godziną 10-tą, gdy orkiestra prowadziła "orszak" złożony z pocztów sztandarowych, przedstawicieli sejmu, władz miasta i powiatu, instytucji i szkół, niefortunnie utkwiła noga mu w blokadzie zabezpieczającej wjazd. W wyniku tego przewrócił się, uderzając twarzą w niesiony przez niego bęben marszowy. Spowodowało to poważne obrażenia, gdyż uszkodzone zostały przednie zęby (górne dwie jedynki i dwie dwójki), których nie udało się lekarzom uratować. Ponadto ucierpiała też kość górnej szczęki.

Teraz Rafał odzyskuje siły i czeka na decyzję związaną z dalszym leczeniem. Niestety grozi mu nawet przeszczep kości z biodra.

Aby podjąć leczenie, polegające na rekonstrukcji szczęki i uzupełnieniu brakujących zębów, niezbędne są znaczne środki finansowe, których jego rodzina nie posiada. I dlatego bardzo prosimy Was o wsparcie dla nastolatka.

Każda wpłata będzie dla Rafała również informacją, że warto walczyć o zdrowie, działać i żyć.

Przywróćmy uśmiech Rafałowi!


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 279

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków