id: x4b2vj

Zakup lampy bakteriobójczej UV-C dla Ośrodka dla Uchodźców

Zakup lampy bakteriobójczej UV-C dla Ośrodka dla Uchodźców

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 375 zrzutek i zebrali 1 161 310 985 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani!


Jak wiecie prowadzimy na lotnisku Schronisko dla Uchodźców z Ukrainy. Jest to inicjatywa w 100% prywatna, wynikająca z potrzeby sytuacji. Zdecydowaliśmy się też na kontynuację działań pomocowych w tym zakresie mimo, że niebawem zaczynamy sezon. Jesteśmy zdecydowani pogodzić te dwie aktywności.

W opinii zarówno pomagających nam lekarzy, jak i naszej, potrzebujemy pilnie lampy bakteriobójczej UV-C, która pozwoli nam zredukować liczbę infekcji... Na ten moment przyjęliśmy łącznie około 350 osób w rotacyjnym systemie. Większość Uchodźców przyjeżdża pociągami lub busami... Siłą rzeczy nieustannie pojawiają się infekcje (od przeziębień, przez jelitowe, po covid).


Na terenie lotniska jest teraz bardzo duża rotacja osób tymczasowo mieszkających - do czasu, aż nie znajdziemy im lokali mieszkalnych gdzie mogą przebywać dłuższy czas lub docelowo. W ośrodku nieustannie przebywa też od kilku do kilkunastu wolontariuszy.

Niestety część wspólna w której mieszkańcy ośrodka integrują się między sobą, spędzają dużo czasu spożywając posiłki, załatwiając różnego rodzaju formalności, oraz gdzie mają styczność również z wolontariuszami, jest miejscem, którym najczęściej dochodzi do zakażenia różnego rodzaju infekcjami bakteryjnymi lub wirusowymi. Lampa, która jest przedmiotem tej zbiórki, jest dostosowana do kubatury pomieszczenia, która może być używana w obecności ludzi, sprawi, iż w powietrzu będzie unosić się znacznie mniej wirusów i bakterii. Zależy nam przede wszystkim na zdrowiu i samopoczuciu zarówno osób, które mamy pod opieką, jak i wolontariuszy, którzy pomagają na co dzień. Okoliczna firma, zaoferowała nam zakup lampy po bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych.


Bardzo liczymy na Waszą pomoc w tym temacie! ❤️

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 30

 
Dane ukryte
20 zł
AW
Alina
ukryta
JK
Jerzy Kot
70 zł
AR
Adam Roginela
350 zł
MK
Misza
100 zł
AJ
Artur
100 zł
EO
Edward Orłowski
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
M.
M.Ś.
20 zł
EJ
Ewelinski
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!